НОВА ПОШТА - Шахраї чи хороший перевізник

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем gsergii, 16 бер 2013.

  1. muravey

    muravey Well-Known Member

    Я имею дурную привычку заказывать что-нибудь по ночам. А потом звонит какая-нибудь "Розетка" или "Фотос" в 9 утра, а я сплю еще. Ничего, терплю. :crazy:
     
  2. Bira

    Bira Well-Known Member

    Люди, будьте толерантними. Яка різниця на якій мові працівник розмовляє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vasily Onanko

    Vasily Onanko Member

    Вдячний НП за проведену гуманітарну безкоштовну допомогу до зони АТО!

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:21 ----------

    Дуже вдячний НП за допомогу гуманітарну в зону АТО!
     
  4. Finya

    Finya enjoy the silence

    Як це?))) Чого це він має говорити неукраїнською?))
    Таких тепер багато. НП тут ні до чого. На вулицях суцільний рашн - Донбас мігруючий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    Я думаю що ми, львівяни можемо розрізнити на якій мові він говорить на російській чи москальській, наприклад для мене є різниця між москалем і росіянином, чи російськомовною людиною.Якщо я відповідаю йому файна кава завуглом і він каже дякую-значить російськомовний українець або турист, якщо воно мені каже, я не понімаю, то я відповідаю щоб ти так нічого в житті не розумів-то москаль.От недавно спілкувався з туристами з Білорусії, вони розмовляли російською про події на сході і порозумілися ми прекрасно.Я розумію що у нас зараз алергія на ту наволоч, але ми ж розумні люди, які прекрасно розуміємо і можемо спілкуватися на різних мовах і без перешкод
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Low

    Low Well-Known Member

    Звісно, зараз донбасу на вулицях українських міст побільшало. Вони несуть з собой свою культуру і мову теж. Не можем же ми їх Новою поштою назад відправити? Там відділення не скрізь працюють ще:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Finya

    Finya enjoy the silence

    Ви не зрозуміли. Я писала про робочий момент. А турист, кава то інше.

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

    По темі:morning1:
    http://donbasssos.org/170920141/
    Маєте і Донбас, і Нову пошту, і відповідь на питання гілки зразу:)))
     
  8. Orkokot

    Orkokot Well-Known Member

    :good::haha:ото прямо в крапку...Треба Новій Пошті запропонувати нову послугу "Донбас мігруючий"-відсилаєш двох а третій безкоштовно:uaflag::bandera::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. natalkaign

    natalkaign New Member

    Користувалась багато разів послугами Нової пошти - завжди оперативно і вчасно - посилку завжди можно відстежити на сайті )
     
  10. tabs

    tabs New Member

    Починаю тихо ненавидіти НП.
    Відправляв вчора в Київ 8кг через Делівері. Ціна ну просто збила з ніг...13 (!!!!!!!!!)грн

    НП взяла би 45.

    Коментарі зайві.

    Хоча... замовні коментарі на форумах і в соцмережах, борди по всій Україні і ТВ-реклама зрана до вечОра коштує бабла, і немаленького.
    Тіко платять за то усьо, як завше, юзери. Себто ми із вами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Мені теж здається, що ціни на Новій пошті непомірно великі і завищені. Сервіс хороший і простежити вантаж можна, але ціни! Тому наступний зручний раз вирішила скористатися http://limcoukraine.com/ , друзі давно користуються, не скаржаться, кажуть ціни демократичні. Перевіримо і цього перевізника.
     
  12. Finya

    Finya enjoy the silence

    Поштамати - це чия послуга? На Новій пошті можна через поштамат отримати пакунок?
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та ціни тепер на новій пошті досить кусуючі, але як треба конче передати тоді що робити приходиться користуватися їхніми послугами, тай зручно бо віділення є по всьому місту
     
  14. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Користуюсь послугами НП регулярно. Доставляють швидко, багато відділень, правда останній час почали завищувати масу вантажу і відповідно вартість доставки. В останніх трьох посилках після перемірювання/переважування стабільно відмінусовували 5 - 10 гривень тож, люди, будьте уважні.
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Найбільше мене обурив останій раз. Мені передавали посилку я оплачувала за неї при доставці, те що було в посилці вартувала менше ніж самі витрати на посилку, 25 гр сама пересилка і + 25 гр. повернення коштів, а сам вміст посилкм 35 гро_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    А то що таке?

    Чомусь видається мені, що особисто для ВАС та річ такі більше вартувала;)
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    просто не люблю відступати на зад, бо вже замовила, а тут не хотілося відмовляти людині
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нова пошта з тарифами взагалі береги поплутала. Краще б їх було менше відділень, але тарифи нормальні. Часто відправляю на Схід посилки, все дорожче і дорожче...
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Сьогодні отримали НП торт :))) Стан торта ідеальний! Посилка 2 кг вартість доставки 30 грн.
     
а де твій аватар? :)