нормана на свободу

Тема у розділі 'VS', створена користувачем V.P., 16 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
 1. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Не завжди. Знову ж таки, судячи по тембру та амплітуді. Бо бувають такі випадки, коли людина починає сміятись і не може до кінця життя зупинитись. Тоді в діло вступають медики.;)


  Талант та досвід не проп"єш.:))

  кому педалі, а кому і заводного важіля (мотоциклетного) вистачає. А у декого пізнє запалювання. З тими приходиться повозитись довше.:))

  Нічого я не плутаю. Просто я вмію бачити зірки на небі, а потім їх порівнювати з відображенням в ставку. Цікаво получається.

  Я знаю. Бо як би хотіла "покарати" ГРАНДа, то сказала би йому якусь особисту пакощ, а вона покарала державну мову. Це все рівно щоб відмовитись від матері тому , що у сестри зачіска не сподобалась. Тобто вона як безмозкла дівчинка- курка ототожнила ГРАНДа з українською мовою, Мені воно звичайно лесно, але нажаль воно не так на справді. Ну тупенька вона, що ж поробиш. Стосовно Вас я ще остаточної думки не склав. Ви склизький наче угор і весь час намагаєтесь прослизнути поміж пальці.

  Ви не доживете.:)) Хоча........:scratch_one-s_head:
   
 2. bars

  bars Well-Known Member

  Гордитися таким вчинком це дурість, чи це таке виховання?
  А це вже чисто "па гусарскі". Це і дурість і виховання...
  Гранде, ви чудово працюєте. У вас чудово виходить викликати ненавість до всього українського, стравлювати схід і захід країни, прямо вичавлювати з розмови людей, які вам заважають це робити. Я впевнений, що ваше начальство вами дуже задоволене. В крайньому випадку, ви пишаєтесь собою...
   
 3. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Боже-Боже. І Ви туди ж.:)):)):))

  Друже Вам відомо (впевнений що відомо) що таке КТЦ (контрольно-тестувальний цикл)?
   
 4. bars

  bars Well-Known Member

  Так ото ж... А в мене могла скластись інша думка?
   
 5. Hightower

  Hightower Дуже важлива персона

  Гггггг, туше! ))))))) Но не беспокойтесь за меня, в жизни хватает причин для грусти, тем больше ценю поводы для смеха! ;)))))))

  А шо, пытались? ;)))))))

  Но итог типа всегда один? )))))) Ню-ню! :))

  От ето очень хорошо, если действительно умеете, а не льстите себе! :good:

  :) Мне кажется это Вы объединили себя и мову, а не Танна! ;) От тут Вы мне напоминаете ребенка, который злится что с ним не хотят играть, от злости он кричит на других детей, в ответ опять таки получает негатив и в итоге еще больше злится! А может как ото "дышите глубже", и штой-то начнет постепенно меняться? ;))))))))

  Поспорим? ;)))))
   
 6. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Звичайно ж. Як що згадаєте що таке КТЦ ,і для чого він робиться.
   
 7. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Що значить оте "туше"?

  А як же ж.:rolleyes:  Ні не один. Це ж не детальна верстаті виточити. Тут матерія тонка та не осязаєма.  І вмію і льстю, льщу... чи як там правильно.
   
 8. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

   
 9. Hightower

  Hightower Дуже важлива персона

  Пан Гранд, опасаюсь отвечать - http://www.ostrovforum.net/showpost.php?p=611675&postcount=290 - спросите лучше у гугля! ;)))))))))

  Та отож, "семь раз отмерь, один- отрежь"! ;)

  Ну главное шоб больше все ж умели, чем льстили! А с ЧСВ все ж поосторожней! ;))))))
   
 10. bars

  bars Well-Known Member

  І до чого тут батарейки?
   
 11. Hightower

  Hightower Дуже важлива персона

  Перекрестился, теперь еще больше кажется! ;)))))
  А шо искать, у Вас рази не"все ходы записаны"??? о_О )))))

  Ну понятное дело! ))))

  Нешто сливаете???? :sad: А только вроде все стало проясняться, ох же ж Вы и скользский , как угорь! ;))))))))
   
 12. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Не самі батарейки, а їх функція.
   
 13. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Я йому до кінця не довіряю.


  Не підходить. Не матеріальну і не осязаєму сущність не те щоб різати, а і виміряти неможливо. Тим більш сущність людську. Бо вона мінлива та певною мірою хаотична. На неї впливає багато чинників. Наприклад час, екологія, мгнітні полюси і т.п. Не годиться такий підхід.  Це міцно пов"язані речі. Тільки в комплексі , як єдине ціле вони можуть давати бажаний результат.

  Ви багато замислюєтесь про осторожність під час випивання наприклад філіжанки кави, або під час купання в душі і т.п.?
   
 14. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Ні не записані. Тим більше не мої ходи. вони просто залишаюьться в пам"яті як такі що запам"ятовуються і несуть в собі характеристику суті людини яка їх озвучила. Ви ніяк не затямите, що саме в таких діях та помислах як у Танни і криються всі біди України. політичні біди. вона грається з цим (державною мовою) наче з чимось не важливим. вона торгується. А потім дивуємось , опасливо очікуєм що вище керівництво може торгувати суверенітетом, країною. Тоб то, тими речами , якими здорові люди та діячі торгувати не можуть апріорі. А Танна може. торгують тим , що їм байдуже та непотрібне. вона , вирішила торгуватись зі мною (поки зі мною) однією із складових із чого складається держава Україна. І з такими людьми ми мріємо про побудову України? Ніколи! Багато б набудували італійці Італій з такими підходами та думками в головах? Бо в Італії на час становлення італійською мовою володіи трохи більше 5% громадян. Але вони досягли того щоб у них не було Танн, Мінні, Баярдів та А4. Ну принаймні досягли їх мізерної кількости, - і у них получилось, вони побудували Італію.
   
 15. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Ні не зливаю, а акцентую Вашу увагу на тому, про що тут вже казала Милена і ще дехто.
   
 16. bars

  bars Well-Known Member

  Функція батарейки - віддати енергію. До речі, не обов'язково Вами туди вкладену. Це мене наводить на думку, що Ви енергетичний вампір:)) І проводите КТЦ співрозмовнику, щоб висмоктати з нього енергії більше, ніж він сам може дати. Це відомий метод. В КГБ з цією метою вели довгі допити по ночах, плутали і безкінченно повторювали запитання, врешті робили все, щоби вивести людину зі стану рівноваги.
  Прямо спогади ветерана ВЧК-ГПУ-НКВД-КГБ!:good:
   
 17. Hightower

  Hightower Дуже важлива персона

  Терзают сомнения, шо мне Выповерите больше чем гуглю! )))))

  :good: Но при этом призывать к разделению страны вполне годится? Не понимаю! %-)

  Смотря кем желаемый! ;)

  Угу, и Вам советую! Обжеться, поскользнутьси, и прочая! ;)))))))

  Каким образом итальянцы етого достигали? И Вам не кажется, что рецепты работавшие в одно время в одной стране, могут не работать в другое время и в другой стране?
  При этом та же Танна не поддерживает ни россиян типа Рукоши или Танту например, ни того же Януковича. Однако Вы все равно с ней например (и отнюдь не только с ней) будущего в Украине не видите, разделяться там и прочая. Мож стоит начать с того, что нас объединяет, а не с того что нас разъединяет, причем начать с себя? Как ото: "Занимайтесь любовью, а не войной"! Я понимаю шо Вам как бе позновато... наверное! ;) Но все равно имхо стоит все ж стремиться к созиданию, пусть даже и в малом, в нашей небольшой группке островитян.
   
 18. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  але перед цим добряче взяти. ;)А КТЦ це процес прискореного взяття та віддачі.

  Не хотілось би хвалькуватись, але тема про Нормана, а вже третя сторінка і про самого Нормана жодної згадки, а лише про енергетичного вампіра. А тема тим часом росте і росте.;):)) може не такий вже і вампір?

  З точністю до навпаки.

  А ще в ЦРУ, Моссаді, Секурітате, Штазі, БНД, Мі-5, Мі-6 і далі за списком.;):)) Процес отримання та віддачі інформації доволі різноманітний та кольоритний. Наприклад у відносинах між конкуруючими компаніями та підприємствами. :))
   
 19. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Ви не повірете, але саме так.

  В міжлюдських стосунках відома формула "не зійшлись характерами" та "розійшлись як в морі кораблі" - цілком примінима і для держав.

  Будь ким живим. А мертвим байдуже.  Вовка боятись - в ліс не ходити. Цеглини боятись - по вулицях не ходити і т.д.


  Безумовно.
  Так поводяться собаки на сіні.;)

  Певною мірою так. Хтось повинен визнати за опонентом пріоритет. Інакше жах без кінця, замість жахливого кінця.

  Пустопорожня тріпотня. Хто буде наполегливішим та духовно сильнішим, до того і приєднаються. Я звісно ж за сильнішу вважаю і Українство. Тільки після ствердження українства як приоритетного безоговорочно в цій державі, можна говорити про лояльність до меншин.


  Кохання чи не головна причина більшості війн на світі. На другому місті користь.

  іноді я об"єдную доволі велику кількість островітян проти своєї особи. коли плотними рядами виступають проти мене такі совчари як А4 та самодеклровані "націоналісти" як Норман, або псевдоукраїнці як Баярд, Мінні, Танна і далі за традиційним адміністративно територіальним означенням малороси.
  Бачите, я все ж таки виконую позитивну функцію.:))
   
 20. tanna

  tanna Дуже важлива персона

  А у него мозгов не хватает понять. Или русского языка не понимает. Ведь ему четко было сказано, что я отказываюсь общаться на украинском языке именно с ним и его бригадой. А он уже придумал, что я отказалась из-за него от своего родного языка. Это клиника реально.
  Да, кстати. И ложь всякую выдаёт за факты. Я не домохозяйка и никогда ею не была с тех пор, как закончила университет - так и работаю. В общем, %-).
   
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)