нормана на свободу

Тема у розділі 'VS', створена користувачем V.P., 16 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Заманчиво, но срач же ж будет - туши свет, кидай гранату! ))))))))
     
  2. Orthodox

    Orthodox Дуже важлива персона

    Роды всегда сопровождаются грязью... Такова жизнь...:)
     
  3. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Мы трудностей не боимся, мы их преодолеваем? )))))))

    [OFFTOP]Штой-то Ты в последнее время лидер по банам. С чего ето?[/OFFTOP]
     
  4. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    человеки, IP разные, а фашисты оба:))
     
  5. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    он член Во Свобода или....боюсь даже предположить%-) культура рашен затронула и их ряды?:i-m_so_happy:
     
  6. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    у него по всем 4м пунктам.
     
  7. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Тож вариант! :)
     
  8. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Свобода - это проект - продукт культуры Рашен:rolleyes:
     
  9. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    это Юра-то мальчик для битья? хм...тут Гранд в некоторых темах терпит безоговорочный слив....
     
  10. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    В некоторых??? :rolleyes:
     
  11. Orthodox

    Orthodox Дуже важлива персона

    [OFFTOP]Та... То такэ...:o Под флагом протеста неудачный рецидив подросткового комплекса - желания самореализации в качестве лапте-шароварного Че Гевары. Разумеется с закономерным позорным фиаско:)) Метод не проканал, надо ещё разок перечитать Декарта и Троцкого:)). Беда...)))))))))) [/OFFTOP]
     
  12. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Те що смієтесь, то не погано. Хоча навіть по тембру сміху та його амплітуді я можу дати доволі точну характеристику людині.
    стосовно нормана.
    В принципі я за те щоб воно повернулося. голосував проти , тому , що він по моїх голосуваннях завжди голосував також проти. Баш на баш, і нічого особистого. Тим більше , що він людина неврівноважена і мені вдавалось легко його завести, як старого мопеда "Верховина" з одного оберту педалей і до стану оскаженіння, чому були свідками всі присутні на той час. про що і засвідчив його нервовий зрив та істеричне грюкання дверима. З почуттям гумору у нього великі проблеми. Як що його хтось і побоювався, то це Мінні та Баярд. Вони були в непримиренних контрах з Луною, а значить і з Норманом. Мені той норман абсолютно до лампочки. Ну появиться, ну поплюється в мій бік, отримає навзаєм черговий оберт педалей (мопед пам"ятаєте?:))) оскаженіє, заістерить і знову грюкне дверима і зникне. Істерична особа одним словом.

    Стосовно Танни.
    Банальна совчиха, савєцького розливу, з курячими мізками домогосподарка. Підозрюю що любительниця таких видовищ як "Майдан-с". Як що ця особа вважає, що заради того , щоб "покарати" ненависного ГРАНДа вона принципово відмовляється від вживання державної мови, то розумом там не пахне. Спасіба житєлям данбаса - це про неї, ну і звичайно ж про Мінні і Баярда.

    взагалі то мені дуже подобається обертатись в цьому оточенні совків возомнівших із себе цивілізованими європейцями, але й гадки не мають завдяки чому та Європа стала такою омріяной. вони бачать тільки зовнішню обгортку, лоск, а глибина їм не під силу. При чому генетично.

    Це коротко.
     
  13. bars

    bars Well-Known Member

    А шо?! Уполномочьте, делегируйте, спонсируйте - и я даже не уверен, что не заинтересую! Единственно в ком сумлеваюсь, то таки в Семенович... Посмотрев раздел "А это я..." она таки заменжуется...;)
     
  14. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Я шо то не понял шутки юмора...:scratch_one-s_head:
    Здесь Нормана разбанивают или Гранда за решетку прячут?о_О
     
  15. V.P.

    V.P. vegan power

    гмм... а еще говорят взрослых людей тяжелее спровоцировать)) ну-ну
     
  16. Милена

    Милена Дуже важлива персона


    тутачки его пиарють ))))
     
  17. V.P.

    V.P. vegan power

    а может гранд это тайная сущность нормана?гг
     
  18. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    %-)
     
  19. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Містика якась.:))
     
  20. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Я Вам больше скажу - даже очень хорошо! :):hi:

    Та Вы ж ваще, и "швец, и жнец, и на дуде игрец"! ;)))))

    Хех, ну тут уже или "голосував проти , тому , що він по моїх голосуваннях завжди голосував також проти. Баш на баш", или "нічого особистого", уж определяйтесь там для себя, а тоодно сдругим не вяжется как-то! ;)))) Ну в общем понятно шо: "Ой, извините, я Вам на ногу наступил! Да ничего, я Вам на спину уже плюнул"! )))))))

    Пан Гранд, ну Вы в своем репертуаре, пытаетесь "крутить педали"? ))))))) Толсто очень как по мне выходит! ;))))) И похоже Вы таки путаете звезды с их отражением в пруду! Это я про "покарать" "ненавистного" Гранда ;) Думаю Ей просто не интересно отвечать Вам по-украински! И мне кажется что я Ее понимаю! ;)

    Мне тоже интересно наблюдать за Вами, во-первых из Ваших постов удается извлекать и интересную информацию иногда, во-вторых они частенько смешат, ну и в-третьих так сказать ето и нас ждет, если доживем конечно! ;)))) :hi:
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)