Німеччина

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Patrick, 20 бер 2016.

  1. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В ALDI можно найти :) .
    Или продукты мясные бельгийского или французского производства - те часто редкостное Г. делают, лишь бы недорого было.
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    В ALDI найдешевші і найякісніші продукти. Це магазин-феномен, для якого виробники найдорожчих марок продуктів СПЕЦІАЛЬНО виготовляють "безіменні" марки, щоб саме в альді їх продавати. Почитайте про братів Альбрехт, чи подивіться документалку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В ALDI привозят то, что уже нельзя везти в приличные магазины, потом, то, что уже нельзя продавать даже в ALDI отдают в приюты для бомжей. :)
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    То де такі ALDI?
     
  5. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В Мюнхене, например.
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ви помиляєтесь, або просто не знаєте системи альді.
    Про альді і братів Альбрехт читають лекції на економічних факультетах в універі чи фаххохшулє. Братани Альбрехт з 70-х років належать до десятків найбагатших на планеті, дорогі марки спеціально виготовляють продукти під іншою назвою "під альді", але однакової якості, там половина асортименту таких продуктів, дорогі супермаркети типу Rewe i Edeka доплачують альді лише за право бути їх сусідами - а ви якийсь брєд про бомжів несете.
    Альді по половині світу розкинулось, в дойчляньді це повний діскаунтер і виглядає непрезентабельно - це так. Але там завжди гарантія низької ціни і високої якості.
     
  7. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Не знаю , как в восточных землях Германии, а в западных землях ходить в руках с пакетом ALDI - позорно.
    Это примерно, как написать на спине у себя - "я клошар".

    "Русские" (выходцы из бывшего СССР) очень любят этот магазин из-за низких цен и , в основном, не знают об этом.
     
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну то не прив'язуйте пліазе вічний совковий рагулізм до легендарного ALDI, як не знаєте суті питання, або чулисьте шось колись від когось.
    Є така "стидуха" серед русаків - але це бидлячість самої натури совкової, процентів 80 там на соціалі десятиліттями сидять - зато кульок альді в руки взяти соромно. Дибілізм. Це синдром типу затриманої поліцаями доцентки і її чоловіка.
     
  9. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Да нет, это как раз среди немцев. А "русские" этого не стыдятся, напротив, и охотно покупают там и шастают по городу с этими пакетами.

    Где покупать - личное дело каждого. Но ALDI , точно, не является примером высокого качества продуктов.
    Может быть лишь в Германии, может быть лишь в Баварии, может быть лишь в Мюнхене, и может быть лишь в магазине у ж.д. вокзала, под одной крышей с которым находится магазин биопродуктов, в котором посетителей гораздо меньше :) .
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та ну брехня повна, певно хтось з ваших в гермляндії і ви тупо перебріхуєте їхні недалекі мислішки совкових бадилів.
    ALDI - це гарантія високої якості і дешевизни ще з післявоєнних часів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    За ALDI нічого не можу сказати , бо в нас його не має.Є магазин ALDO -це взуттєвий магазин з молодіжними фасонами.Нічого , може бути.

    Але хочу сказати за мішки.
    Якщо в нас сьогодні цілий день падав мокрий сніг , а завтра я маю їхати в поле міряти землю, то мені потрібний мішок з цупкого целофану , щоб не промокав, в який я замотаю свої робочі черевики і це все буде лежати в мене в багажнику в машині день-два поки я не поїду на мийку помити машину і за одно черевики.А мішок викину.....і мені абсолютно пофік буде цей мішок з дорого магазину чи з дешевого , чи мішок для сміття. Головне щоб не протікав і не замастив мені багажник.
    Якраз мішки з дешевих магазинів є кращі.

    А коли я йду до офісу.То для паперів маю сумку через плече - типу портфеля.Бо так в нас ходять. І не потрібно мені ніяких мішків - ні від Тiffany , ні від Old navy (дешевий магазин для одягу. Дочка від нього носом крутить , а мені добрий для деяких речей)

    І щоб не оффтопити то я був в Мюнхені.Туди ми ще їздили з моєю дружиною і дочка була ще мала.
    Мені сподобалося.Пили пиво в цьому знаменитому пабі що на Marienplatz (забув його назву) .Там Октоберфест кожний день.
    Був в музеї BMW.Deutsches museum ,Англійському парку....було добре , але вже не вернути.
     
  12. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ну он не на Marienplatz :) , а около неё. HB называется :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    З пакетами з супермаркетів тут люди ходять тільки з супермаркетів. А в Україні в них носять все й завжди. А раз бачила, що продають паперові пакети Guess чи LV, і потім ходять з цими пакетами, демонструючи свою приналежність до haute couture.

    А німці в багатьох речах простіші, безпонтовіші, сто процентів економніші.
    Чого Ви так? Повертати не треба, але можна знову прожити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Де тут? Ви вже в Німецію перебралисі?
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, я там часто буваю, як і в решті країн навколо, про мене "тут" то всюди до східного кордону. Але все так не буде, мабуть.
     
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    image.jpg image.jpg image.jpg Та то не лише німці - то західний менталітет такий. Міліонер в футболці за 8 євро і драних кедах поряд на пляжі чи в закусочній, а совкове бидло живе в панельному соціальному багатоквартирнику, зато мерс в дворі, нігті за 300 євро і лижна акваврешовська екіперовка "раша" за три тисячі.
    От вам мериканське альді кілька годин тому. Асортимент заичайно не той, ціни дорожчі - але виглядає багатіше і шикарніше, під америку. Німецький оригінал альді - повний діскаунтер, висока якість - низька ціна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. prius

    prius Well-Known Member

    В ALDI деколи купую крупи,дуже велика брехня що там продукти в яких закінчуєтся термін,він тоді давно пішов з бізнеса,то тількі в кацапії торгують гниллю
     
  18. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Не заканчивается срок, а уровень качества за эти деньги не является наивысшим, как говорит
    Samojlovu4.
    Но, если Вы сравните, как выглядят фрукты и овощи в Karstadt или на рынке Мюнхена и как они выглядят в ALDI - тоже почуствуете разницу.

    Это напоминает людей, которые говорят - начто мне телефон Samsung или IPhone, вот я купил "такой же",
    в 10 раз дешевле, а то же самое :)

    Немцы люди очень бережливые, если бы в ALDI было бы так, как описывает Samojlovu4, то они бы никуда не ходили бы, а все были бы в ALDI :)
     
    Останнє редагування: 22 бер 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Цього немає ні в одному магазині світу,тількі власноруч для себе вирощене і вигодоване
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member




    Не хочете в альді - йдіть в центральний карштадт чи дорожезний ринок, платіть за ті самі продукти тої самої якості лишні гроші. Різниця хіба шо там вони може чистіші і тіпа "біо".)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)