Німеччина

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Patrick, 20 бер 2016.

  1. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    @Samojlovu4
    Ти їв такі ковбаски?Добрі/погані?
    Робив продуктові закупи побачив німецькі ковбаски.

    IMG_1075.JPG
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Патрік, я переробленного мняса вже пару років не їм. Ні ковбас, ні сосисок. Тільки стейк і шматок мняса, переважно біле. Так шо ніц не пораджу, соррі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ясно.А я їм , коли на скору руку щось треба зробити.
    Переважно біле....??? Але стейк то червоне мясо
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Хм.... Стейк - то і з риби може бути. Хіба нє?
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Там така сама риба як і м'ясо.:bad:
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись, ше мабуть за Горбачова мій дядько який жив в Польщі під німцями, привіз нам гостинець, німецьку ковбаску в вакуумній упаковці. Не знаю чи то кУбаса яка специфічна була, чи її ше смажити чи варити треба було, чи то ми її тримали задовго, бо як годиться відклали до Великодня, але кУбасчина на смак була :bad:
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    За Горбачова можна не згадувати, німецька кубаска продаєсі в магазині теперка в великому асортименті. Задоволення таке собі якшо чесно. Правда ще треба знати якої вона цінової категорії тамка в Німеччині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Коли прокидаюсь десь в коханій Баварії, то снідаю тільки білими баварськими ковбасками і прецлями. Ну й вайсбір мусить бути.

    Люди, може вам тему про Німеччину зробити?
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Пішов чеський суржик.:facepalm:
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    нагналисьте на мене апетиту, я б сам з'їв си тога шпруцля, ви баварську кУбаску, а в хаті хіба зимні вареники, і лісові горіхи зосталися :pardon:
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ага, шруцля, прецля, шрімпа, і ше шо?
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    в нас колись справжній німець ковбаски пік на грилі і продавав в парку, але шось не надовго його хватило....Грубий такий був німака, великий...правдивий бюргер :)))
     
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Коли кажуть стейк - то це мають на увазі кусок волового мяса.
    А з свинячого/баранини/риби - то це є чоп.Pork / lamb / fish chops
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Буває ще "fish seteak" - коли говорять про шматок риби без костей - туна, акула, салмон. Але то німецьеа тема, перепрошую, я тут ненароком , бо ніхтферштейн )
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    A fish steak, alternatively known as a fish cutlet,
     
  16. ну, котлета і стейк - різні ж речі :sad: Сподіваюсь, навіть у Німеччині ;)
     
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Звичайно що котлета і стейк - це різні речі.
    Я хотів сказати - це що Ви згадали як fish steak має альтернативну назву fish cutlet

    ....."a kind of fish cut where the fish is sliced perpendicular to the spine, rather than parallel (as with fillets); often synonymous with steak"
    Cutlet - Wikipedia, the free encyclopedia
    Коли Ви приходите в ресторан і замовляєте стейк , Вам принесуть кусок волового мяса.Перед тим запитають як має бути приготоване/підсмажене
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpeg В нас салмон порізаний на кавалки теж називають стейком
     
  19. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Абсолютно разумно, надо понимать, что это такое ешь сейчас.

    За всю Германию сказать не могу, но в Баварии даже в забегаловках мясные продукты очень хорошего качества. Субъективно это выражается в том, что чувство насыщения наступает даже от небольшой порции.
    Когда же покупаешь у нас, то ешь и не понимаешь - ел или нет, просто какая-то тяжесть, как будто съел непонятную биомассу, а не еду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Про забігайлівки не знаю, але я ще ніколи не натрапила на неякісні продукти.
     
а де твій аватар? :)