Незвичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 7 лис 2008.

  1. victorys

    victorys позитивчик :)

    У мене сьогодні незвичний день напевно...Була я сьогодні у фірмі в якій хотіла б працювати після закінчення навчання. Навчання закінчила вже майже рік назад, а на роботу чомусь так не хотілось йти...так що я собі майже річні канікули зробила :mocking:
    Ну але прийшов такий час, коли настала пора змінити свій статус з безробітного на робітного :))) от я і занесла їм пару тижднів назад своє резюме...
    Вчора подзвонили, сказали прийти сьогодні на 9 ранку. Прийшла, поговорила, сказали, що беруть мене на рік часу на так зване стажування. Всі кажуть, що рік то добре, бо я всього за той час навчусь, а потім і постійний контракт зі мною підпишуть :)
    От і сижу тепер і тішусь з одної сторони :preved: , а з другої усвідомлюю шо прийшов кінець моїй повсякденній лафі :suicide:
    Такій от незвичайний день....:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    незвичний день... :)ніц мене робота не береться, лажу по форумі,:) по інеті, лінь мені сьогодні працювати.. зара прийде чергова *пігулка* від адміна, я вийду з нету:) на кілька хвилин, а потім знову буду бродити в глубинах он-лайн простору......:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Завтра буде... Їду на співбесіду в Тернопіль... Блін... вперше боюсь, що не справлюсь з роботою... Чи то іржа напала на впевненість, чи то забато аналізую... Але боюсь...
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мене сьогодні був явно незвичний день...
    їздила виконувати навчальну програму - в морг на розтин
    не дуже дивилася, аби яку психологічну травму собі не заробити.. надіюсь спати буду спокійно:)
    назад вирішили з подругами їхати на трамваї... той був такий перепонений, що ми відмовились від тої ідеї... відійшли на пару кроків, а той як бухнув, загорівся, задимів... не знаю чи то від жари чи від переповнення... потім вроді все втихло і водій випустив всіх людей...
    а ще відкрила для себе, що розумію, що таке не те що любити, а обожнювати тварин, з фільмом "Марлі і я":)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. fuxx

    fuxx Member

    Сам вдома. Скукота страшенна.

    Ніхто не бігає, не відриває від компа, не каже "хочу щось нове".... :sad:
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    :))) а я, як була маленька, казала "хочу щось файненьке":)
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    ..а я і досі кажу "хочу щось смачненьке" :shy:. І чоловік іде за вафельками/шоколадками/цукерками/тістечками :)))
     
  8. victorys

    victorys позитивчик :)

    ..а я досі кажу "чогось хочу, а чого саме сама не знаю" і тоді треба мені самій в той магазин йти вибирати чого би то мені саме зараз хотілось халви, шоколадки чи горішків :scratch_one-s_head: Після 10 хвилинного роздуму беру халву і йду до дому, а в дома починаю думати: а може би я краще шоколадку взяла чи горішки чи взагалі шоколадку з горішками...і не знаю шо з тим робити :pardon:
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вікусь, ти часом не Терези?:) Бо прям як я, завжди вагаюсь , що мені купити, а потім як куплю починаю думати може б то мені чогось іншого було купити:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. victorys

    victorys позитивчик :)

    козеріг :blush: , а мій Павел каже що вперта як баран :))) (хоча він сам козеріг)
     
  11. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    А я сьогодні купив квитуйочки на море. Потім поїхав до свого колишнього хору "Аксіос", який люблю дотепер і хочу повертатися туди. Співали Літургію.
    А потім до колєги на шашлики, заодно по Винниківському лісі прогулялися.
    І цілий день ніякого робочого дзвінка!
     
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    Прийшов диск від Нірванки з уроками фотошопу! Урааааа :yahoo::yahoo::yahoo:
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Урааааааааааааа! Четверте горнятко!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    незвично... і страшно... попри мій будинок з озвучкою проїхало близько 30-ти машин швидкої і пару міліції...о_Оо_Оо_О
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ого..мабуть щось сталося.Я коли чую\бачу як несеться швидка або пожарка стає моторошно.Десь біда...
     
  16. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    навчання були :)
    в новинах шойно показували

    а людЯм - нерви :pardon:
     
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    В мене то кожен майже день а особливо на периґеї місяця, тоді не тридцять а без перестанку на 5-8 годин ревуть сирени в різних напрямках.

    Ги-ги в девяностих коли жив в Гарлемі то на новий рік як починав весь Гарлем стріляти з вогнепальної зброї із дахів, то остання поліцейська машина виїздила і тоді десь до 6 грудня поліції там не було. Найкращі приколи були коли якогось поліцая пристрілили. Тоді їздили машини з меґафоном і майже круглодобово викрикували - "будь кому хто має інформацію про вбивство поліцая буде надано винагороду у $10 000. У випадку приховування вбивці ви будете нести персональну відповідальність. І так пару місяців поспіль. Як правило не допомагало. :)))

    Зате порядку там було більше чим де небуть у місті. На кожному куті стояли мафіозі. Тепер при поліції менше. Тільки сирени гудуть. :pardon:
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та в Нью-Йорку то постійно) гул сирени мало не символ міста.. поряд з жовтенькими таксі:) і яблуком:)
    а в нас рідко... дав би Бог щоб і людям вона потрібна була рідко...

    а тоті 30 машин - то виявляється у них був конкурс на саму швидку машину швидкої... хохма...
     
  19. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    А. "медичні перегони". Прікалісти. Вперше бачив багато машин у Львові тільки на 27 липня 2002 року (авіакатастрофа на Скнилові). але не знав, із чим це пов`язано було. Мобільником тоді не обзавівся, а додому прийшов біля 22.00.
    Іншого разу в серпні 2004 року на межі Сумської і Полтавської областей нас арештовувала доблесна міліція із мигалками. От з того часу також тяжко реагую на скупчення мигалок.
     
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Свершилось! сегодня после 15 ти летнего перерыва я снова бахнул трофейную щуку ...... 5 кг живого веса ....... хаджиме!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)