Незвичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 7 лис 2008.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щирі вітання і Ясі і баткам! :give_rose:
    Ага, ось чому його вчора не було чути! :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хотіла написати в "..мені сьогодні гірше всіх", але це якраз Незвичний день..Ми посварились..вперше і серйозно...Він мовчить ТАМ, я мовчу ТУТ.У кожного своя правда....:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    • Подобається Подобається x 14
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Не сумуй, Іринко..:) сварка це ж просто вилив емоцій.. коли вони втихомиряться, то і примирення час прийде.. просто перший раз незвичний і незвіданий... не буду щось радити, бо такі речі індивідуальні для кожної пари, але мучити себе теж не варто - заспокоїтись та проаналізувати і вирішити що робити далі;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дякую, Багіро.Але щось не виходить, нажаль.ще до обіду трималась, а зараз так погано....
    Нічого не буду робити, буду чекати.А там побачимо...
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Мені допомагає поговорити, тобто висказатись:ireful1:
    бо як мочу і то все пережовую, то ще більше болить і втрачається надія,
    але то моє:blush:
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. NIK

    NIK Well-Known Member

    Після сварки почуття стануть глибші та кращі.... Головне зробити перший крок назустріч і з ВАШИХ ДВОХ правд зробити одну - спільну... Вашу....:good:

    А я вже декілька років не сварюся ні з ким. Роблю усім поступки. Але часто залишаюсь при своєй думці. Краще поступтись людині якій це питання принципійно :) А для мене нє. Є головне родина. А те що зовні хай буде зовні.....:)
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2009
    • Подобається Подобається x 6
  7. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Які золоті слова....дійсно краще поступитись тому кому це дуже принципово важливо....але надалі дотримуватися своєї думки...шкода що до мене це пізно дійшло:sad:...але як кажуть- краще пізно ніж ніколи:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Вже купу дзвінків одержала, а відповісти не можу..не можу переступити ту межу..щось мене стримує..хоча насправді я вже й не ображаюся.Але не можу відповісти і на смс не можу відписати...:sad:((
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Alias, і я така була...

    Але потім зрозуміла, що про всі проблеми, що виникають, пара мусить говорити, спірні ситуації мусять вирішитись, аби уникнути їхнього повторення в майбутньому. Це якщо думати прагматично.

    А якщо ні - подумайте про те, що Ви його любите, відчиніть своє сердце назустріч його почуттям - і за декілька хвилин забудете про образи. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якщо чесно. я й ображатися по-справжньому на нього не вмію:mocking:.А він про це знає, тому не спиймає мої вибрики всерйоз.Скоріше я сама себе накручую. почиаю себе жаліти.жалію, жалію, аж поки виявляється, що то вже я не себе, а його жалію..
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    рівно рік тому назад, на вконтакті мені прийшло якесь повідомлення від якогось незнайомого хлопця "Романа". щось там питав про коси - не пригадую. потім стукнув в асю.

    --------------------------------------<-
    449112515 (19:01:51 27/03/2008)
    Пробую.. Є контакт?

    -------------------------------------->-
    Norby (19:01:59 27/03/2008)
    ніби так

    --------------------------------------<-
    449112515 (19:02:55 27/03/2008)
    так от. Я звісно пробачаюся, але моє ім*я не Роман Майчук. Звати мене Євген. Мені 18, перший курс Києво-Могилянської академії. Я шифруюся на вконтакті, бо вважаю цей сайт ФСБшним...

    -------------------------------------->-
    Norby (19:03:25 27/03/2008)
    > Я звісно пробачаюся,
    завжди сам себе пробачаєш?;)


    на вконтакті вже давно немає ні мене, ні його))) і ось вже рівно два місяці як ми зрозуміли, що не можемо один без одного :)

    еееех)))
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. terrible

    terrible Well-Known Member

    валідольний день:crazy: тікаю додому раніше (набагато раніше :))) ) колишній однокласник підвозить додому... їдем, спілкуємось, сміємось... телефонує Маринка... налякана... щось не те... іде з пар, а за ними з подружкою тихцем їде якесь авто... ми з Дімкой прожогом туди... розпитую, де вони є, зрозуміти не можу... прилітемо. бачим-стоять вони на тротуарі, а поряд срібляста двоволі пошарпана "мазда" і якийсь недобиток рукою вимахує! ми вилітаємо у всеозброенні-Дімич пугалку газову в руці стискує, я примірююсь як до того нещасного прикластись ногою... злий як чорт :ireful1:... з тої "мазди" ще якийсь пуцвіріньок вилізає... "Вечер перестает бить томним" (с)
    через хвилини просвітлюємо ситуацію... то колишній Маринкиної подружки, приїхав виясняти стосунки... :pardon::)))
    потім вдома істерика... :cry: але вже згадується як страшний сон, слава Богу...
    :haha: тепер смішно, як згадаю...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Прикольний випадок трапився сьогодні: приїхали чехи - представники солідної англійської фірми, встановлювати обладнання. Прийшов, познайомився. Український колега щось уважно роздивляється на екрані ноутбука.
    Ну бачу - шкала мегагерців, шкала децибелів. І дві "хмарки". Так зазвичай показують деякі параметри модульованого сигналу.

    Українець балдіє - дивись, як вони вирівняли ТРИ сигнали!
    Я запитую - а чи вони повинні бути різних рівнів ? І взагалі, як виглядає ідеальний випадок - точка, коло чи квадрат ?
    І увраїнець, і чехи починають реготати - ти думав, що це - "constellation" (діаграма-"сузір'я") ? Та ті хмарки - дефекти екрану. А ось тут - маленькі трикутнички - то і є рівні сигналів.
    Тут і я почав реготати. Пообіцяв назавтра принести свій ноутбук з нормальним екраном. Заодно й софтину вкраду.
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Max_

    Max_ кл. москаль

    Завтра один из самых напряженных и трудных дней в году...
    И, что характерно, такое можно только на страницах форума высказать...
    Ибо люди, которые меня лично знают, сразу поймут, в чем тут дело...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Добре, що є ЛФ де можна сказати те, чого не можна говорити ТАМ
     
  16. Max_

    Max_ кл. москаль

    Аха ! :)
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Що ж то може бути... Сусідська красуня "дала МАХУ" ? (©)
     
  18. Max_

    Max_ кл. москаль

    Так это был бы просто хороший день, без всякого напряжения ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. terrible

    terrible Well-Known Member

    таки незвичний день...тому що не кожного дня я трощу машини... :))) їздили закупляти продукти на свято, на тестевій машині (він підпилий прийшов з роботи)... розвертався біля супермаркету і в залізний стовпчик-дзень...і тиша... фари як не було:crazy::)))
    нотацій наслухався...малятко то взагалі в істерику ввігнало-давно не бачив, щоб вона так сміялась...тепер сміеться з мене...:)))
    форд мондео...:crazy:скільки та фара коштує??? !!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Незвичний день... Вперше за три роки постригла Мартина. :sad:

    Стригла кучері і плакати хотіла :) :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)