неіснуючі діагнози

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Гелена, 18 сер 2008.

  1. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Не згідна з вами по наступних пунктах

    На жаль такий діагноз є і наслідки якщо не лікувати жахливі, ми то пройшли.
    В більшості випадків він є таки дійсно анслідком лікування. Власне й нас так і було. Як результат - проблеми з травленням іжі, проблеми з випорожненням(4 місяці відсутність випорожнення самостійно) проблеми з вагою(не набирала дитина вагу), проблеми з постійною аллергією на усе( рецедивуючі набряки Квінке АД і тд.) Вичухалися, два роки і купу нервів і грошей то коштувало. але вибралися

    Аналіз- стандартний калу на дизбак, капрологія, забір флори з кішківника

    можна і по КТ, МРТ то швидше певно буде і ЕКГ теж, за звичай діагностують зважаючі ан типові наслідки , судоми наприклад, втрата свідомості, погіршення, зору чи слуху


    Тут треба розділити імунодефіцитні стани, ВІЧ, імунодепресивний стан. Останній є часто наслідком важкої хвороби. Перший - дуже часто у людей з псоріазом , АД, екжемою. Третій може пеерйти перший при енлікуванні
     
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Нажаль ознаки АЧД можна виявити або по симптомах або при нейрохірургічному втручанні. МРТ може виявити пухлини чи які можуть викликати ВЧД. ВЧД моде виникати у пацієнтів з хронічною недостатністю(Рео-EEГ)
     
  3. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    А хіба на МРТ чи КТ не будуть видні ознаки набряку якоїсь ділянки мозку?
     
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Причиною ВЧД можуть бути порушення проолукції чи резорбції ліквору і МРТ чи КТ це встановити недопоможуть.
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    давайте з боку фізики зайдемо ;)
    Якщо є порущення відтоку ліквора то вн десь збирається наприклад в шлуночках, тоді підвищується тиск в середині черепа, а збільшені шлуночки будуть видні на КТ

    ось наприклад http://www.mtu-net.ru/neurosurgery/magazine/1-1999/1-1999-9.htm
     
  6. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Натагідра, Ви дуже сильно помиляєтесь у своїх роздумах. Бачу, що Ви не дуже уважно прочитали статті, яким опонуєте.

    1. Дисбактеріоз. У сучасній класифікації захворювань - МКБ-10, немає такого діагнозу. Ті, аналізи, які Ви перерахували ні про що не говорять. А проблеми, які назвали не могли бути викликані дисбактеріозом.

    2. ВЧД. Ви не зауважили саме головне. Говорити про ВЧТ і намагатись підтвердити його можна лише при наявності таких симптомів
    Зауважте, всіх разом! А не деяких окремих.

    3. В ваших розмірковуваннях про імунодефіцит (до речі, я не цілком зрозуміла в якому контексті Ви його згадали) Ви змішали до купи абсолютно різні поняття.

    Імунодефіцити - вкрай складні рідкісні захворювання. Вони мають дуже чіткі і важкі прояви. Аналізи лише підтверджують іх наявність, допомагають оцінити ступінь важкостіі і контролювати лікування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Ми страждаєм від того що на роботу у медичні установи понабирали імбицілів які закінчили мед. інститут завдяки впливом родичам чи грошам. Особливо ця ситуація найгірша у нас на Галичині у Львові. Такого протекціонізму неучам та просто кретинам від медицини важко де ще знайти по цілій Україні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Я погоджуюсь, що протекціонізм - це дуже вагома проблема. І мені особисто зовсім не зрозуміла логіка багатьох наших людей, які дивляться на знайомства, а не на фактичний професіоналізм людини. Однак - це окрема тема.

    Нажаль, навіть якщо студент мед закладу вчиться чемно - те чому його вчать давно не відповідає світовим стандартам. Це системна і дуже серйозна проблема. Це спільна риса пострадянського простору.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вважається,що,якщо знайомий,то поставиться до вашої проблеми по людськи...:dntknw:
     
  10. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    можливо можливо, але так сталося в житті що я багато спілкуюся з важкохворими людьми і ви дуж здивувалися би багатьом історіям хвороб і мед заключенням, а також шляхами діагностики , за допомогою яких було встановлено діагнози. І дуже часто лише наполегливість батьків і непринняття ситуації- такого діагнозу немає врятувало життя дитині.
    Моя дитина і мої брат і чоловік, теж в цьому списку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    ДИАГНОСТИКА
    Объективно оценить состояние ВЧД можно только во время операции со вскрытием черепа или (менее достоверно) при проведении люмбальной пункции. Все остальные исследования дают косвенную информацию, которая может сложиться в определенную картину только при грамотной интерпретации врачом.
    Увеличение желудочков мозга, субарахноидальных пространств, межполушарной щели часто выявляется у здоровых людей и без клинической картины ни о чем не говорит.
    По НСГ (КТ, МРТ) диагноз не ставится и лечение не назначается.
    Наиболее доступным начальным методом диагностики при подозрении на повышение ВЧД является осмотр глазного дна. Дополнительные методы обследования предназначены для уточнения характера поражения мозга.
    Методы визуализации (нейросонография, компьютерная или магнитно-резонансная томография) непосредственно с определением давления не связаны, хотя могут помочь уточнить причину заболевания, оценить прогноз и подсказать направление действий.
    Применение эхоэнцефалоскопии (ЭхоЭС, или ЭхоЭГ – эхоэнцефалография) «для определения ВЧД» - распространенное на постсоветском пространстве заблуждение. Оценить давление с помощью ЭхоЭС принципиально невозможно. Этот древний метод применяется только для быстрого и крайне приблизительного поиска крупных объемных внутричерепных образований (опухоли, гематомы и т.д.). Данные ЭхоЭС могут пригодиться в машине 03 или в приемном отделении при определении методов первой помощи и выбора места госпитализации.
    Нельзя оценить ВЧД также с помощью электроэнцефалографии (ЭЭГ), реоэнцефалографии (РЭГ).
    На всякий случай стоит упомянуть «диагностику» по Фоллю, Накатани и подобные шарлатанские методики – эти процедуры вообще не имеют отношения к диагностике чего-либо и служат только для отъема денег.
    http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=28268
     
  12. Zalizna

    Zalizna Member

    Хороша тема... Насправді перелік можна подоооооооооооооооооовжити, але то будуть суто медичні терміни. Аби не писати багато, скажу тільки з приводу дисбактеріозу (бо його в нас зараз лікують усі, хто тільки може)... Є такий стан, коли склад мікрофлори кишечника порушується, і мікрофлора не виконує належним чином свої функції. З цим ніхто не може посперечатися. Але, як правило, виникає такий стан не сам по собі, а через якусь конкретну причину. Істиний дисбіоз буває тільки після приймання антибіотиків широкого спектра дії чи після променевої терапії. Тут доречне використання пробіотиків. В більшості інших випадків пробіотики не допоможуть, бо, справді, немає такого захворювання як дисбактеріоз.

    ---------- Додано в 18:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:10 ----------

    Повірте, в тому самому Донецьку ситуація така само!!! Точнісінько:cry:

    ---------- Додано в 18:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

    І у Києві, до речі, також... Скріз вистачає ідіотів...
     
  13. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    не піднімайте мертвих тем - тема закрита :)
    основні опоненти вже на форум не заходять :)
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    ?????????????????????????????????
     
  15. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Щодо ВСД, то написав про це у своєму блозі у статті про головний біль:

    Дочитайте до кінця і тоді зрозумієте що саме спричинює ВСД і чому стандартне "лікування" неефективне.
     
а де твій аватар? :)