Нецензурщина

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем hunter, 24 тра 2010.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Раніше (у доматерні часи), мабуть нематєрний словник був більший за обсягом...
     
  2. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Ідеалізація минулого.
    Нормальні люди нічого більше та жахливіей сусідського бугая або кнура за все життя не бачили і слів для того чого не бачили не знали.(лінгвісти знають)
    І враз на них танки ,літаки з їх газами-ось світ і звалився.
     
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    сумніваюсь, вот коли сам обпечеться він буде мене слухати!
    І машину на ручнік завжди ставити буде, і не буде витирати шматою запотівше лобове скло, не буде нову машину на річці шматою мити...
    нічого, я ше колись над ним колись посміюсь... :diablo:
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ради этого стоит жить... (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nora

    nora Well-Known Member

    Матюкаюсь дуже рідко,скоріше майже ніколи. Навіть при сварці стараюсь не вживати матюків.
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    прям в точку!
     
  7. Slavchuck

    Slavchuck Member

    4итаю коментарі.. мурашки по шкірі.. і сце славні Українці націю нашу позорять..(змішують українську і російську,матюкаются бо ніколи не 4итали книг розуму немають а говорити щось потрібно=)..жах.. і це львівяни...
    сам,матюкався і це найменше..кардинально змінився...
    не матюкаюся,друзів теж прошу..а в оснвному люди які бруднословлять мене не ото4ують... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Не "позорять", а ганьблять. Саме такі, як ви. :n:
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    От рішив я не матюкатись, але коли нематірна мова звучить неперконливо, не досить вражаюче - шо робити? Коли навколо всі матюкаються. Як в чоловічому оточенні обійтися без матюка, якшо, самі знаєте, є випадки, шо без нього не будеш "понят". Подумають, шо ти несерйозно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Svitlunka

    Svitlunka Well-Known Member

    Нещодавно на парі почула цікаву річ про лайливі слова серед русинів.
    На жаль не пам'ятаю чию працю нам цитували, але при нагоді з'ясую.
    Так от йшлося про те, що для українців було типовим вживання лише чотирьох нецензурних слів:
    1 СОБАКА.
    2. ЧОРТ.
    3. БІС.
    4. СВИНЯ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    хрін там правда
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На зоні...спробували б матюкнутись.
    Чоловічий колектив.
    Між іншим.
     
  13. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ну, в нас інший світ.
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На зоні треба відповідати за слова.
    Без перебільшень.
    І відповідати...може й життям...
    Кожне слово - на вагу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Зануда

    Зануда така зануда

    От-от.. з тих самих причин і поляки матюкаються та й інші національності (оті котрі вєлікому і магучєму обучєни хоч трошки) - вони просто повторюють слова, які для них такого нагативного забарвлення не мають, бо на чужій мові.

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    Ви уникаєте якогось конкретного слова? ;) Чи русизмів у принципі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Я не матюкаюся.Зовсім.Один раз в житті(ще у восьмому класі) послала когось на цвірінь,а потім стало та-а-ак стидно...Розізлилася на себе-і відтоді жодного матюка!
    Щодо випадку "коли вам хтось по пальцях молотком"-ще і не таке було(травми,порізи в півноги,бійки і т.п.),але якщо боляче,просто кричу.Матюкатися,по-моєму,це вже рівень нижче плінтуса.Гідність не повинна дозволяти,а щодо оточення...Що воно вам?-свою голову маєте.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Я маю на увазі випадки і людей, котрі не розуміють без матюка, котрі не слухаються без матюка. Поки ти увєщєваєш чемно - вони в душі сміються, сприймають несерйозно і вважають, шо далі можна гнути своєї.
     
  18. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Отже,не вмієте правильно підібрати слів вкупі з інтонацією:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Зануда

    Зануда така зануда

    Я ненормативної лексики не вживаю. Мене разить "непереводимая игра слов на местном диалекте" (с) від шмаркачів на вулиці, від поважного віку чоловіків на лавочці ("а кругом гуляют дети..." (с))
    У нас в сім"ї не прийнято у такий спосіб виражати себе, а пригадую запросив нас до себе чоловіка співробітник - здавалось би приємна людина, батько двох діточок і все таке...а 100 гр. і повна втрата контролю - сидимо за стлом, діти довкола бігають-бавляться, а він про що б не розповідав усе через мат- перемат. Почувалася так, ніби в помийній ямі сиджу.
    Потім виявилось, що і без 100 гр. він також особливо не встидається і на роботі, то є його звичайний спосіб спілкування. Це противно, огидно і залишає по собі осад. Я такого не переварюю.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Звичайно, розмовляти найкраще без матюків. Але може є такі випадки, коли матюк випраданий? Ну, якісь екстремальні випадки (я не про те, коли на ногу впала цегла).
     
а де твій аватар? :)