Небесна сотня. Герої не вмирають!!!

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем terRen, 25 лют 2014.

  1. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Сьогодні нарешті закінчив роботу над відеокліпом "Світлій пам"яті героїв майдану" на пісню мого друга - поетеси Лідії Яр.

    http://www.youtube.com/watch?v=XBTpo4P6f7k&feature=youtu.be
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Locke,дякую...
    Відео чудове!!!!
    Без сліз не обійшлося...
    На дворі весна,скоро Великдень...а людей немає..дуже шкода...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Василь СИМОНЕНКО

    Гранітні обеліски,як медузи,
    Повзли,повзли і вибилися з сил—
    На цвинтарі розстріляних ілюзій
    Уже немає місця для могил.
    Мільярди вір зариті у чорнозем,
    Мільярди щасть розвіяні у прах.
    Душа горить.Палає лютий розум.
    І ненависть регоче на вітрах.
    Коли б усі одурені прозріли,
    Коли б усі убиті ожили,
    То небо,від прокльонів посіріле,
    Напевно б,репнуло від сорому й хули.
    Тремтіть, убивці!Думайте, лакузи!
    Життя не наліза на ваш копил.
    Ви чуєте?На цвинтарі ілюзій
    Уже немає місця для могил!
    Уже народ—одна суцільна рана,
    Уже від крові хижіє земля,
    І кожного катюгу і тирана
    Уже чекає зсукана петля.
    Розтерзані, зацьковані, убиті
    Підводяться і йдуть чинити суд,
    І їх прокльони, злі й несамовиті,
    Впадуть на душі плісняві і ситі,
    І загойдають дерева на вітті
    Апостолів злочинства і облуд!

    23.XII.1962
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Chuprynka

    Chuprynka Member

    Слава Україні! Слава героям Майдану! Герої не вмирають! Вібачте за мову. Не могу не сказать єти слова
    признательности и великого уважения свободнім людям, не рабам. Склоняю голову - єто не все то, что хочется
    вісказать. Если бі мог, біл бі там, не сочтите за красивіе слова, я в єтом полностью уверен. Єто мой первій
    пост, не думаю, что я много тут на форуме буду писать. Но самое главное, святое - хотя бі здесь, перед вами, скажу:Слава Україні! Слава Героям! Вібачте...
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Під час Майдану загинуло 780 людей - волонтери-медики

     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 4
  7. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Фото дня: Писанка пам’яті Героїв Небесної сотні
    "Символ Святого Духа – голуб, ми їх намалювали з обох боків писанки – 12, як 12 апостолів Христа. З одного боку писанки – стилізована церква, а з іншого – українська хатина. Це символи України та її духовного відродження. Сині квіти біля хати символізують ті події, які Україна пережила взимку, а жовті пташки – то душі Героїв Небесної сотні. Тепер на основі цієї писанки вже можна робити арт-проект з інсталяцією, присвяченою Небесній сотні", – розповіла Галина Назаренко.

    http://24tv.ua/home/showSingleNews....myati_geroyiv_nebesnoyi_sotni&objectId=435337 image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 2
  10. Feba

    Feba Well-Known Member

    Вибачте, не знаю де спитати, може тут і недоречно, але..
    зараз на Шустер-лайв розповідають, що коли батьки одного з Небесної сотні ( свободівця) приїджали за сином, то не було грошей навіть на труну..
    Десь два чи три тиждні назад на Громадському теж підіймали тему про кошти, які пішли невідомо куди, але не сім"м загиблих Героїв. Хтось щось чув? бо якщо це так, це ж ганьба страшенна..
     
  11. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  12. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  13. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

  14. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 4
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  16. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Мустафа Джемилев заявил, что €100 тыс. из €1 млн денежного вознаграждения, полученного им вместе с польской премией "Солидарность", он передаст семьям погибших из "Небесной сотни", а также родным солдат, погибших во время антитеррористической операции на востоке Украины, сообщает "Укрінформ".
    "Есть единственное предостережение – что, оказывается, премию нельзя на гуманитарные цели тратить. Но я в этом вопросе выторговал себе право выделить как минимум €100 тыс. на оказание помощи семьям "Небесной сотни", погибшей ради нас на Майдане, и семьям погибших во время антитеррористической операции. У них (поляков. – Gordonua.com) язык не повернулся сказать: "Нет, нельзя", – рассказал экс-глава Междлиса.
    Еще €700 тыс. из премии пойдет на проекты по развитию демократии, заявил лидер крымских татар.
    "Поскольку сейчас очень остро стоит проблема Крыма, необходимость его освобождения от оккупации, мы, конечно, хотели бы, чтобы большинство проектов были ориентированы именно на это. Это создание информационных центров, мониторинг нарушения прав человека на территории Крыма. Это будет довольно-таки дорогой проект, потому что надо иметь сеть информаторов на всей территории Крыма, затем – сайты, затем – издание. Одним словом, очень большая работа. И здесь я не думаю, что можно ограничиться одним проектом", – отметил политик.
    Джемилев отметил, что ему было приятно, когда во время вручения премии, было отмечено, что крымскотатарский народ известен тем, что все время добивался своих целей, не проливая крови.

    ЄвроМайдан – EuroMaydan
    19 год ·
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 3
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    100 ДНІВ З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ...

    [​IMG]

    Сльози матерів і дружин, відчай та біль батьків, смуток рідних та близьких – це все лишилося в пам’яті про "Небесну сотню" - учасників Майдану, які героїчно віддали своє життя за волю України.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    кацап за це має заплатити....кров'ю!

    Смерть ворогам!
    Слава Україні!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)