Не хочу быть русским

Тема у розділі 'Россия | российский форум', створена користувачем Forpost, 21 лип 2011.

  1. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Так, якщо ця думка буде стійким переконанням великої кількості людей, навіть сталим стереотипом, то, звісно, засумніваюсь.
     
  2. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    ну..не забудьте про евреев и стойкое мнение большого количества людей немецкой национальности об их вредоносности)
     
  3. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

  4. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    По-перше, німці у часи до другої світової війни до євреїв ставились не гірше ніж інші, у тому числі росіяни, просто їх очільники зайшли дальше, ніж керівники тієї ж царської Росії, які знищеня євреїв за практичну мету не мали, просто прихильно ставились до чорносотінців і патронували їх діяльність.
    По-друге, думка о вредоносності євреїв має глибокі історичні коріння. На мій погляд вони ніяк не пов'язана з тим, що вони насправді вредоносні. Причини інші, і я міг би про них поговорити, але не тут, бо тут мова йде зовсім про інше. Тож, якщо ти не погоджуєшся з думкою, що росіяни, як нація, погані, ти маєш детально обгрунтувати, чому ж така думка про них склалась, і чому вона не відповідає дійсності.
     
  5. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    да нет...рассуждения о плохих и хороших нациях это не ко мне..это к своим единомышленникам..мне как то не близко рассуждения на кухнях о жидомасонском заговоре,паразитизме украинцев и пьянстве и склонности к зверству русских..и обосновывать порождение болезненного ума это тоже не ко мне.
    человек сам в состоянии решить быть ему человеком или быдлом..от национальности это не зависит..от наследственности возможно..но покажи мне плохого русского я тебе тут же найду аналогичного украинца..эх..заскучала..
     
  6. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    А чому ж тоді так горячо почала тут захищати націю росіян він автора поста, всю, це ж не про тебе, не про твою окрему особистісь, яка не залежить від етнічного походження і приналежності до якихось там росіян, чи руських, як ви самі себе називаєте ?
     
  7. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    так я и не защищала) наоборот сказала "зачем?" помнишь?))) целую страницу назад))
     
  8. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Захищала, захищала. :)
     
  9. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    ну да))) старая история) я должна доказать тебе что я не защищала)) и доказать что русские не дауны-пьянчуги))) думай как желаешь..почему я буду этим бессмысленным делом заниматься??)))
     
  10. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Не обов'язково, можна просто погодитись. :)
     
  11. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    нельзя)доказывать нет..но и соглашаться тоже нет. ты предлагаешь спор потому всегда приятно посмаковать рассуждения о том какие русские бяки..а я отказываюсь от такого разговора потому что вижу к чему ты клонишь))
    вот и атмосферка разрядилась..надолго ли..
     
  12. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    так вот Вы почему перешли на украинский????.. Вах, как все незатейливо.. :haha:
     
  13. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Московщина і московство вічна тема. Прочитайте Астольфа де Кюстіна (маркіз) "Росія в 1839 році". Те ж саме тільки в 5-ти томах і більш розлого. Кюстін їхав до московщини переконаним монархістом-фундаменталістом, з метою перейняти від московщини для своєї любимої франції ті рецепти успіхів імперії про які тоді гомоніла вся осліплена Європа. І вже через три місяці до франції повернувся маркіз Республіканець - ліберал Астольф де Кюстін. Його книжка пережила дуже багато перевидань, а він особисто витримав травлю організовану Ніколаєм Палкіним (так він прозвав тодішнього імператора Ніколая 1). Кому цікаво почитайте. Дуже цікаві спостереження , і в такому дусі як думка цього юнака із московщини.
     
  14. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    то бишь понтами...
     
  15. Norton

    Norton камышовый кот

    тю...вы шо не знаете? перебежчики существовали всегда....и приспособленцы тоже...:)
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    ось Містер Блік і пішов
     
  17. Norton

    Norton камышовый кот

    та шо там балакати? молодець містер Блік, пора вже й мову знати.....а то па русски да па русски...:rolleyes:
     
  18. MaxG

    MaxG Member

    Злой пост, но есть верные вещи!
     
  19. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    У меня однако тараканофобия, однако. о_О%-):rolleyes:
     
а де твій аватар? :)