Не справедливий, справедливий світ

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Ravin, 21 сер 2010.

  1. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Может им спиннинги дали, как всегда. Разницу объяснить?
    Общение, беседы, глубокое изучение проблем целого народа и соответствующий подход к их решению, вот (не вполне перечисленный мною) залог успеха в решении...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    А може підкажете, скільки часу потрібно на говоріння?

    Їхня проблема - це проблема їхнього небажання працювати і проблема неповаги до оточуючих. Хоча ні. Для них то не проблема, їм начхати, то проблема їхніх співжителів.

    Щодо спілкування... В Чехії зареєстровано 470 ромських (циганських) організацій, серед них (найвизначніші) Демократичний альянс Ромів (видає власний журнал), Спілка Ромів на Мораві (власна газета), Ромеа, громадське об'єднання, має власний інтернетовий портал, об'єднання Джено, видає власну газету, має інтернетовий портал і власне радіо Рота, об'єднання молодих ромських інтелектуалів Атінганой, Об'єднання ромських дітей і молоді, Союз Олашских Ромів, та купа всякого, я можу годину писати.

    Всі соціальні об'єднання в Чехії мають ромських координаторів. В Карловому університеті в Празі є кафедра ромістики, є Музей ромської культури, в Чехії є десять ромських футбольних клубів.

    На рівні влади діють Ромська громадянска ініціатива ЧР і Парламент Ромів ЧР.

    Мало вудок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :good:
    Я, к сожалению, не эксперт по Чешскому варианту, даже не знаю сколько из "высылаемых" - выходцы из Чехии. Но точно знаю, что в СССР все были пионерами (99,99% :wacko:), комсомольцами уже нет, а вот и по тюрьмам сидело не мало бывших пионеров. Думаю, намёк Вы поняли? Формализм, однако.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    І вийде з цього великий пшик,бо "изучивши" їх,ви зрозумієте,що вам треба вийти з хати залишивши "бідним та не справедливо обділеним" циганам всі статки.А коли ці статки закінчаться,вони знову будуть волати про несправедливість і шукати нового Ravina.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Звісно.

    Тільки приклад недоречний, нема зараз режиму в Чехії, котрий би змушував циган створювати спілки. І взагалі я б Вам небажала когось з циган щось змушувати - такого виття про несвободу Ви б ще не чули.

    Цікаво, а по якому варіанту Ви експерт?

    Запропонуйте конкретні дії, аби порозумітись з цим народом, бо "бесєди" - то не важіль, занадто абстрактно, в той же час, коли Вам розказую про наявність ромського координатора майже на кожному уряді - ви починаєте мені розказувати про формалізм.

    То що є неформальним, як на Вас?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    См. Выше, там выписка со ссылкой на вариант в Израиле и там, никто никого и никуда эшелонами не высылает.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Помилковий висновок, бо вивчивши їх Ви зрозумієте що Ви все життя хотіли стати циганським бароном навіть того не знаючи і нарешті ним стали. :)

    Але тут йшла мова про інше - порушення елементарних прав. Хоч зрештою то зрозуміло, в Україні їх майже ні в кого і немає. А такі права повинні бути навіть у бомжів, подобається Вам то чи ні. Відсутність таких прав завжди доводить до того до чого Ви звикли. Але щось подібне на щастя не існує всюди. Без сумніву Україні ще дуже далеко до демократії але втрата її в Франції є недопустимою. Подобаються Вам цигани чи ні то ваша справа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ну и кто же тогда допустил ситуацию..., когда уже Папа начинает влиять на ситуацию?
    А Вы пишите: -"...всё хорошо..., все серьёзно решают проблему на местах."
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тут Папа не вирішує нічого, як і ніхто нікого нікуди не висилає, пардон. Тому що
    Я також вище писала - можливо, не треба було настільки серйозно, можливо не треба було настільки боятись караючого пальчика з боку ЄС, котре, до речі, поводилось точно як Ви - ратувало за толеранцію, поки їм самим на хвіст не наступили. А наступили - відразу знайшлись ешелони.

    А на питання Ви знову не відповіли.
     
  10. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Чесно - не подобаються,:scratch_one-s_head:тай зрешта чому вони мені мають подобатись.Пішли вони всім табором...,в небо.:)))
     
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Читайте, с самого начала. Я могу конечно извиниться и перестать спорить с Вами, так как, Вы уже ходите по кругу.;)

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:21 ----------

    Так и мы с Вороном про что и пишем...
    Так говорит вся Франция, устами своего Саркози, и тем самым показывает свою нео... суть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так те саме я можу сказати і про Вас. :)

    Хочу сказати, що я з Вами зовсім не сперечаюсь. Ви, швидше всього, судите циган по тих, з котрими мали нагоду спілкуватись в Ізраїлі, я - по тих, котрих бачу тут.
     
  13. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    У мене таке враження,що Ви з Вороном,зашифровані цигани.:)))
     
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Може і Ви теж. В Чернівцях... о_О
    А осілі кочових не люблять... Все може бути... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Ну так,а чого ходити дорогами?Хати треба ситримати.:haha:
     
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Перестаньте.

    ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    А традиции, а самобытность, а зов предков?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    От бачите. І в цьому різниця є. Ви їх навіть не бачите. Тому я розумію Вашу реакцію на заходи і настрої проти циганів у Європі. Тому Ви не розумієте моїх реакцій на них. Тут ні циганів, ні їхніх поселень вишукувати не треба, їх видно (і чути) відразу.
    Добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Уважаемая! Да и Ваши чаяния, я отлично понимаю, но если бы подобное было не в "свободном мире", а скажем в Северной Корее..., кто бы вообще подымал вопрос?
    А так уж извините "назвался Груздём, полезай в кошелку." С кого теперь пример брать прикажите? Я с Вас , Вы с меня? Так мы с Вами не лидеры Европы. Что теперь получается? РФ делай что хочешь, а ей и некому возразить, т.к. сами... не ангелы.
    Как не крути..., двойной стандарт. Можно было бы и помолчать, но опять таки..., эти нерешенные проблемы уже в прямую касаются и Украины, т.к. пока и этого (в том числе) не решат, нам ничего не светит в итак нашем бесконечно долгом туннеле... Вот, что так возмущает, вот где лично наш с Вороном (я так думаю) шкурный интерес. Извините, что так долго его прятал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я бачив. Це відбувається у мене на очах. Минулого року циганська сім'я купила квартиру в будинку навпроти. Через декілька днів почався справжній кошмар. Лайка, крики вночі, сцени ревності з бійками. Час від часу влаштують нічні гулянки прямо у дворі з ввімкнутою музикою в автомобілі на всю котушку, з дикими танцями і співами. Одного разу дійшло до масової бійки і біганини один за одним з ножами. Правда до жертв не дійшло - з будинку вибігла огрядна циганка, щось там крикнула і всі мужики раптово усмирилися. Ця квартира стала прохідним двором, туди ходять, а деколи і ночують десятки циган (не знаю як вони там поміщаються). На подвір'я стало страшно випустити дитину саму. Міліція повністю ігнорує такі неподобства.
    Нещасні їхні сусіди.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вот, с этого и надо начинать.
    Писать, регистрировать заявления и требовать, а то, как всегда, идём путем наименьшего сопротивления.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)