Не справедливий, справедливий світ

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Ravin, 21 сер 2010.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Бо ви називаєте застосування законів фашизмом, але не даєте ЖОДНОЇ пропозиції, крім пропозиції залишити все, як є - жахливі табори, де в страшних умовах живуть циганські діти та їх матері, поки татусі розкошують на допомогу на дітей, заставляють їх красти та старцювати, продають наркоту, організовують торгівлю людьми... Вони не бажають реєструватися, працювати та отримати тимчасове соціальне житло, вони не бажають відправляти дітей до школи та до лікарів, вони не бажають ні-чо-го, крім того, щоб їм дозволили красти, продавати наркоту тощо та примушувати це робити своїх дітей.
    Ви про це не чули!?
     
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    о_Оо_Оо_О Извините, но Вы видно устали.
    Я призываю думать, а не решать вопросы методами... (читать выше).
    И думать быстро, а не жевать сопли...
    Если надо, то и сажать в тюрьму за преступления, если таковые имеют место быть.
    А Вы с Саркози решили, решать вопросы выселениями всех и вся... только по национальному признаку без разбора и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Знову незнання проблематики.

    Ті фірми, і ті комуни абсолютно відкриті. Тільки туди не йдуть, бо треба жити НОРМАЛЬНО - працювати, дотримуватись правил поведінки і поважати оточуючих.
     
  4. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Не розумію космополітів...,але кожному своє:nea:.Вибачте,якщо я когось цим образив.Не думаю,що циганів не готове прийняти суспільство,вони самі цього не хочуть(більшість).Про антисанітарію та жахливі умови,чистими та гарно вбраними я їх бачив лиш в телесеріалах,театрах на корпоративах,так само і порядок в хаті.Плювати вони хотіли на нас і наші закони,а ви їм с...ку підтираєте.
     
    Останнє редагування: 23 сер 2010
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    _________________________________________________________________

    По моему, ходим по кругу.:dntknw:

    А платить не хотят, КРИЗИС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що ще сказати до теми?

    Ви весь час пропонуєте щось робити, між тим вже щось зроблено - наприклад, всі умови до проживання циганів у Чехії.

    Тільки вони от не хочуть соціально адаптовуватись, хоч вбий. І їдуть туди, де їм за неробство більше дадуть.

    Ну, хай беруть, якщо хтось дає. Але ж господарів і решту гостей шанувати пасує, чи не так?

    От уявіть собі, що до Вас в двері постукав злидень. Ви відчинили, нагодували, обігріли і навіть помили. І навіть грошей дали. А злидню у Вас сподобалось і він нікуди йти не хоче.

    Ви подумали, і вирішили, що квартирна площа у Вас достатньо велика і грошей є досить, і що через злидня Ви не збанкрутуєте, навпаки - Вам коло серця тепліше стане, що Ви допомогли. І дозволите йому залишитись.

    Але наступного дня Ви з'ясуєте, повернувшись додому, що злидень лежить на Вашому ліжку взутий, в вазонках недопалки, а в кухні порожні кастрюлі, котрі перед тим були повними, а злидень питається, коли буде вечеря.

    А ще наступного дня Ви знайдете у квартирі багаточленну родину злидня, близьку й далеку, порожній холодильник, а спати Ви будете на розкладному кріслі, бо на ліжку й диванах буде спати злидень з родиною.

    А завтра Ви будете спати на підлозі, бо крісло продадуть.

    Що Ви зробите післязавтра?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Не вдохновляет. Пример, абсолютно не соответствует теме.
    Даю тезисы.
    1) Европа объединялась... не думая.
    2) Решения нет и не намечается.
    3) Когда пошла движуха, все спали.
    4) Когда проснулись, в нужный им момент, стали разыгрывать эту карту в нужных для своих избирателей ключе. Для собирания голосов.
    5) Скатываются в своей беспомощности до (сталинского) примитива.
    6) Европейцы (в обывательском большинстве) в восторге от Саркози. Демонстрация... своего шовинизма.
    7) Ничего не напоминает?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Циганський табір вам у сусіди,і кожного ранку аби вас будив муедзин(мулла,не знаю як правильно),своїми співами з мінарету.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :))) Сразу видно, добрейшей души человек.:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я Вам так скажу - я, євроскептик, тільки тепер його полюблю.
    О, та хтось дуже добре думав. Я вже писала - хтось має ну дуже великі амбіції.

    Але обивателі в більшій мірі, особливо ті з табору "молодших братів" дуже в ЄС рвались. Дуже вже хотілось хоч трохи повирости. Шкода, що Клауса ніхто не слухав... Так що тут я з Вами погоджуюсь.
     
  11. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Не переживайте,ЄС розпадеться на малі союзи ще за нашого з вами життя.Ще один фінансовий кризис і гата.Тільки в казках багатий допомагає бідному за просто так... .
     
  12. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Всем, кто тут на меня нападал.
    Смотрите новостные темы (блоки) euronews (они повторяться будут каждые 20-30мин.)
    Меня, по факту, уже поддерживают священники из Франции, и даже Папа высказался с призывом, правда, в общем плане, но с намёком. Вот теперь им расскажите... как и кто, кому мешает под окнами и кого надо эшелонами вывозить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ці товариші цього не будуть розуміти. Класовий расизм на жаль вже надто ввійшов в кров в багатьох. Заклики до справедливості і толерантності для них є номінальними. Коли стосуються лише самих себе. (Спеціально навів приклади традиційно м’яко кажучи нетолерантного і упередженого ставлення до поляків в Америці, то відразу посипалась реакція зі всіх боків. В той же час такий же погляд на циган товариші підтримують на ура).

    Мушу зазначити що ця проблема почалась ще в часи 9-11 як в Північній Америці так і в Об.Європі, тому до кризи прямо навіть стосунку не має. Відбувся прихід крайнє правих сил до влади (і я не маю на увазі консерваторів). СаркозІ один із них. Почались явні наїзди влади на права людини. Я вже писав про одну історію із подружжям в НЙ. Таких історій багато. Виправдання товаришів що багато нелегальних шлюбів було. Це правда, але це не дає права будь якій державі їздити по голові людям включно зі своїми громадянами тільки тому що хтось інший винен. Мене персонально розвиток подій за останні десять років в цю сторону турбує, хоч і персонально ніяк не зачіпає. Але зрештою все завжди має тенденцію вертатись назад. Повернеться воно і товаришам...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    У Вас хороші знайомі. :) "Работа у них такая".

    Запиталась би - розказала б те саме, що і Вам. Бо вони бачать проблему так сам, як і Ви.
    І в думках не мала. Перепрошую, якщо у Вас таке відчуття виникло. Протилежна думка не означає автоматично напад.
    Воно й повертається - відплата за сцикунство і менатолеранцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Да мне легче было Папу убедить обратить внимание на проблему, чем DIDIO;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ



    Ось реакція із Брюселю від
    EU Roma Policy Coalition

    http://www.soros.org/initiatives/brussels/news/stop-stigmatizing-roma-20100730

    5. Finally, the ERPC calls for a stronger reaction by the European Commission towards President Sarkozy’s discriminatory discourse and potential fundamental rights violations through implementation of the measures announced by the French government.

    "На останок, ЕРПС закликає до сильнішої реакції від Евпропейської комісії до дискримінаційної комунікації президента СаркозІ і потенційних фундамениальних порушень прав через імплементацію мір виражених французьким урядом."
     
    Останнє редагування: 24 сер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Во :good: Так, мы с Вами одни на форуме, "защитники демократии и прав человека" остались.?
    ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та чого Ви, я також за рівноправність. :)

    Але за рівнообов'язковість також. До речі, Ви так і не відповіли на питання, що б Ви зробили з гостем. :)
     
  19. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Если про того которого..., в дом пустить и т.д. то я сторонник давать удочку, а не кормить..., уже словленной мною рыбой. ;)
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О!

    Я також. Ні, я нагодую, якщо нема в нього вудки і нема де взяти. І вудку дам. І поки ловить - теж нагодую.

    Але в Чехії дали вудок циганам по три на брата. А вони все скаржаться, що з ними не по-людськи...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)