Навчання в Польщі

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем DIDIO, 5 бер 2010.

  1. Arctic Wolf

    Arctic Wolf New Member

    Доброго дня!

    Цього року завершую навчання в коледжі і здобуваю освіту "молодший спеціаліст" і по завершенню хочу вступати на 1 курс до Польського ВНЗ.
    Поділіться інформацією, хто знає, чи враховуватимуться у вступній кампанії до Польщі 2014 результати Українського ЗНО?
    Чи у разі наявності в мене Карти Поляка обовязково здавайти Польські державні іспити?
    Буду вдячна за інформацію ;)
     
  2. CaddyV

    CaddyV Member

    Ні, результати ЗНО для Польських вузів не потрібні.
    За наявності карти ви маєте змогу поступати на правах громадян Польщі. І взагалі у вузах умови вступу можуть трохи різнитися.
     
  3. yahoo

    yahoo New Member


    так обов"язково
     
  4. yahoo

    yahoo New Member

    можете тут почитати про мовний сертифікат який необхідно при поступанні на деякі факультети у польських ВНЗ
    http://polonia-consulting.com.ua/що-дає-сертифікат-про-знання-польсько/#prettyPhoto
     
  5. Цікавить думка про проект

    Чи може хтось підказати про цей проект навчання в Польщі - Освітаполь. Вже середина навчального року, потрохи думаю, куди на навчання брата відправити, а відгуки про ті різні проекти освіти в Польщі такі, що заплутатися можна, хто чим дихає ).
     
  6. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Йде підготовка проєкту безкоштовного навчання у Польщі для студентів - українських громадян.
    Поки що деталі ще невідомі, але нині появилася ось так заява

    http://niezalezna.pl/52396-bezplatne-studia-dla-ukraincow
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bohdan Boiko

    Bohdan Boiko New Member

    Я планую навчатися в Кракові але літом 2014 года маю намір приїхати в краков днів на 5-10 сходити по ВНЗ і поспілкуватися з самими поляками тому в мене питання як краще їхати через тур фірму чи самому спробувати? Також часто чув про сімї в Англії які приймають студентів з різних країн, чи є такий варант аби відвідати Краків?
     
  8. CaddyV

    CaddyV Member

    До Bohdan Boiko
    Вам спочатку краще вирішити в якому напрямку рухатись, маю на увазі спеціальності, а потім почитати на сайтах навчальних закладів. Зазвичай там інформація польською та англійською, але трапляється українською. Потім можна спробувати попереписуватись з ними, а тоді вже і їхати.
     
  9. Я збираюсь навчатися в економічній сфері але з спеціальнічтю ще вагаюсь !
    Але суть в наступном я зараз в 10 класі вивчаю пльську мову і для себе хочу поспілкуватися в в польському середовищі а саме поїхати в краків в якусь сімю на 5-10 днів аби краще бути адаптованим до польської мови! тому хочу запитати чи є в польщі сім'ї що приймають студентів? І ще питання я медаліст в школі чи це якось допоможе при вступі в виші?
     
  10. romanycz

    romanycz New Member

    Приглашаем всех желающих учиться в Польше воспользоватся нашими услугами.
    Мы единственная образовательная програма у которой такой большой спектр услуг.
    Вы можете учиться в :
    1) наших университетах партнерах (частные учебные завидения);
    2) если среди наших партнеров Вы не нашли желаемой профессии, мы занимаемся поиском университета как частного так и государственного;
    3) если у Вас есть Карта Поляка, мы помагаем Вам поступить на безплатное обучение;
    4) мы также подаем документы в любой интересующий Вас вуз и решаем все формальности за Вас.

    Детальную информацию Вы найдете на нашем сайте www.euroway.in.ua
    или позвонив нам на один из номеров +38 097 326 64 04 ; +38 063 180 15 45;
    (30 марта 2014 г. сайт будет полностью оновлен).
     
  11. romanycz

    romanycz New Member

    Приглашаем всех желающих учиться в Польше воспользоватся нашими услугами.
    Мы единственная образовательная програма у которой такой большой спектр услуг.
    Вы можете учиться в :
    1) наших университетах партнерах (частные учебные завидения);
    2) если среди наших партнеров Вы не нашли желаемой профессии, мы занимаемся поиском университета как частного так и государственного;
    3) если у Вас есть Карта Поляка, мы помагаем Вам поступить на безплатное обучение;
    4) мы также подаем документы в любой интересующий Вас вуз и решаем все формальности за Вас.

    Детальную информацию Вы найдете на нашем сайте www.euroway.in.ua
    или позвонив нам на один из номеров +38 097 326 64 04 ; +38 063 180 15 45;
    (30 марта 2014 г. сайт будет полностью оновлен).
     
  12. Waterrr

    Waterrr Member

    Відносно сімей... важко сказати. Якщо такі й існують, то я не чула. Я навчалася у Жешові і Вроцлаві в приватних закладах. І, до речі, у Вроцлаві проходить гарна програма по набору студентів з інших країн "Teraz Wroclaw" і наскільки я зрозуміла, то медаль буде суттєвим плюсом при наборі студентів.

    ---------- Додано в 08:51 ---------- Попередній допис був написаний в 08:41 ----------


    Я б не довіряла тим посередникам:nea:.
    Не обов'язково мучитися самому. Є багато студентів, які навчаються в Польщі і з радісттю допомогли б іншим. Зокрема я. Допомогла не одній людині із формальностями та інформацією безплатно. Тому раджу шукати контакту із студентами:).
     
  13. swiata katolychka

    swiata katolychka New Member

    скажіть будь ласка , хто вчиться вже на administracji або bezpieczenstwo wewnetrzne
    чи є подальші перспективи праці в Польщі???
     
  14. Agaton

    Agaton Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. muravey

    muravey Well-Known Member

    Добрый день.

    Меня попросили узнать по обучение в Польше, в Краковском технологическом университете. Гражданин Украины, крымский татарин, учится сейчас в Харькове и нашел в Краковском университете аналогичный своему факультет. Можно ли там продолжить обучение?

    Дело в том, что информация от него какая-то путаная, говорит что некие знакомые как-то через Львовские организации попадали на учебу, но каким образом - непонятно.
     
  16. Snegok Kalinhuk

    Snegok Kalinhuk New Member

    Добрий день. В які навчальні заклади можна поступати після 9 класу, та на яких мовах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Наверное можно, особенно в настоящем положении.
    Вопрос, конечно на каких условиях.
    Пусть сначала звонит прямо в университет - не совсем понятно, имеет он ввиду АGH или Политехнику - это два отдельных технических унивесрситета в Кракове.

    У AGH работает тзв. Центр іноземних студентів
    phone: +48 12 617 50 92, +48 12 617 46 15 fax: +48 12 617 52 39 e-mail: international.students@agh.edu.pl
    AGH University of Science and Technology
    У них обслуживание на тоже на английской, украинской и ветнамской :) - не знаю который вриант там ему лучше подоидет.

    ---------- Додано в 08:34 ---------- Попередній допис був написаний в 08:30 ----------

    muravey,
    Посмотрите сюда

    Центр іноземних студентів
    Краківська гірничо-металургійна академія

    https://international.agh.edu.pl/

    ---------- Додано в 08:47 ---------- Попередній допис був написаний в 08:34 ----------

    Після 9-го классу Вам (???) в принципі в ліцей або технікум :)

    Я про мову - крім державної польської, є різні двомовні школи. Залежить, яка саме мова Вас влаштовує. Школи найдете в інеті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tabachyshyn

    Tabachyshyn New Member

    В технікуми є можливість, я знаю два технікуми які мають якусь співпрацю з Україною і навчання там безкоштовне, платити потрібно тільки за гуртожиток і харчування(близько 150євро місяць). навчання на польській мові.

    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    Є можливість перевестися на навчання в Краків, у мене пів групи у Варшаві перевелися з українськиї університетів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Aleex

    Aleex New Member

    В мене є карта поляка.
    з картою поляка можна навчатися в польщі безкоштовно або отримувати якусь стипендію?


     
  20. Tabachyshyn

    Tabachyshyn New Member

    З картою поляка можна поступати в польські ВУЗи на таких умовах як поляки(є можливість навчатися безкоштовно), + якщо ти маєш карту то ти будеш отримувати соціалну стипендію від польського уряду незалежно від оцінок(навіть якщо будеш мати всі "3"), стипендія покриває навчання і проживаня.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)