Наша міліція нас береже..?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Van Helsing, 3 тра 2008.

  1. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    Абсолютно верно,я и постил где то-что рыба гниёт с головы,вот с неё и начинать надо-то есть с власти которая в Киеве атаборылася.
    Нету у нас нормальной власти,вот и имеем такую же милицию!:sad:

    ---------- Додано в 14:17 ---------- Попередній допис був написаний в 14:16 ----------

    Так же считаю-по другому никак!:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Кто такой этот Мельников, не знаю, но в лучшем случае он просто больной.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    У вас,в Оренбурзі по-іншому?о_О
    Бо що в нас...що в Нижному Тагілі,в Челябінську,в Москві(я спілкуюсь зі знайомими звідт) все так,як він і описував...:dntknw:
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Міліція нас береже....

    Звірі в погонах? Як загинув студент Ігор Індило

    І з коментів....

    Ні,все ж таки
     
    Останнє редагування модератором: 19 чер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  5. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    А в России уже началась-партизанская война против коррупции и беззакония.:scratch_one-s_head:
    Русский боевой отряд Романа Муромцева — ветерана боевых действий в Чечне, ведет боевые действия против бандитской кремлевской группировки с 27 мая 2010 года.

    За это время отрядом проведено несколько успешных акций против оккупантов, в том числе ликвидация оперативника МВД, «прославившегося» своими зверствами по отношению к мирному населению и сожжение отделения милиции в селе Варфаломеевка.

    В настоящее время отряд состоит из 5 человек:

    Роман Муровцев — командир

    Александр Сладких

    Андрей Сухорада

    Роман Савченко

    Александр Ковтун.


    http://svetiteni.com.ua/archives/22925
    http://news.yandex.ru/yandsearch?cl4url=actualcomment.ru/news/12791/#20448
     
  6. adviser

    adviser Well-Known Member

    Сьогодні кольєга розказував, як "БЕРКУТ" спиняв машини, наставивши на них автомат. тримаючи на витягнутій руці. Шкода, що вони не мали відеокамери. Такі випадки, принаймі потрібно пускати в і-неті.
    Працівників ДАІ я, поскільки не порушую правил, ставлю на місце. Книга, яку ми з колегою надрукували 10000 екземплярів "Ваши права на дороге" мені в цьому допомагає. Там чітко вказано, що і як має казати водій в ситуаціях, коли ДАІшник не правий. В ній є телефони довіри кожної області .Всі діючі. :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Той хто говорить, що наша міліція файна ітд.. МУДАК!
    Наша міліція то мабуть перший орган по корупції!
    БУв я якось "разок" у райвідділі (якого району не пишу) ну вот стою, дивлюсь якогось мужика завели в кабінет, і тут така фігня " ах ти (.....) і давай мужика лупашити, в результаті йому вибили зуб, ну то він кричав"... (шо вибили)
    Тепер, наш славнозвісний БЕРКУТ, та сама гопата, тільки в пагонах, сам не раз получав від них по хребту, знаєте не дуже приємно!

    А патрулі срані, тільки дивляться якби грошей збити з когось!
    Вони з нас гроші, ми їм підсрачники, було таке раз, приходить, починає нам шось протикати...Типу ви наркамани, я бачив як ви колетесь ітд, 5 хв йому розрулювали шо ми прості хлопаки, а де там... Воно давай своє, ну получилось шо мєнт получив підстрачник, і ми пішли собі, і через 6-7 хвилин прибігло їх чоловік 5-7...
    Знаєте, воно того вартувало! Хоч і просиділи на цвинтарі пару годин, але на душі легче стало!

    Вот ще один, моєї одногрупниці брата, взяли на вулиці покрутили, завели в відділок, побили і випустили... нармально?

    На мого друга бобік газував, давити хотів! Добре шо той десь втік.....

    тут нірванка здається дуже говорила, вот стояти дивитись над тими фанатами ітд.. Така небезпечна робота...
    Значить так! Ви подивіться на їхню екіпіровку, в якій вони на стадіоні стоять, я потім говоріть! Тепер на сектор і сабаку приводять..

    Скажіть, чому у всьому світі так ненавидять міліцію?
    Бо більшість з них свині [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 чер 2010
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ну, не знаю на рахунок більшості. Це треба було б рила порахувати... он один журналіст спробував це зробити, і що вийшло?

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  10. Erika

    Erika Моя сила-в моем упорстве.

    От і я звільнилася:sad: Бо зараз чесно вижити на зарплатню 1800грн неможливо:cry:
     
  11. Asmodeus

    Asmodeus Well-Known Member

    жесть як мінімум ))
     
а де твій аватар? :)