Наша міліція нас береже..?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Van Helsing, 3 тра 2008.

  1. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Ну білн аргумент :)
    хі хі.. ті видно або вже накрали за день, або зроблять план протоколів і тоді в кишеню складати почнуть.
    Вони ж не сказали "ні, ви що! ми чесні - хабарів не берем!".. вони нагло признались шо план...

    Взагалі, Нірванко, давайте не будем підміняти поняття. Якщо я казав шось проти цих добресних... то не треба зразу відповідати "нема чого заздрити" і "хто тобі не дає - йди стій"...
    не в тім річ! вони - останні кому би хтось заздрив! Є бізнесмени, олігархи, щасливі власники спадку, нащадки королівського трону тощо... вони маєть гроші - їм іто можна позаздрити скорше аніж продажним псам яких всі ненавидять..

    Тут не про заздрість а про зневагу! про недовіру органам! і про невіру в їх допомогу! і про кричущі факти їх бездіяльності та хабарництва.

    Лише наш український народ буде виправдовувати тих, хто їх грабує!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Кажете: "Хочеш так "загрібати бабло", то йди - стій, хто тебе тримає?"
    Тримає елементарна людська совість і віра в Бога. Я, наприклад, не хочу того бабла, яке зароблене на підлості, людських сльозах чи людській крові. Я не кажу вже про то, що менти поки не заплатиш не будуть шукати квартирних злодіїв. Я маю на увазі коли злочинець відкуповується від ментів коли є постраждалі люди. Я сам пережив подібне, втратив майно, здоров'я (став інвалідом), а злочинець, який був затриманий на місці злочину, відкупився і справа навіть не дійшла до суду. Такі випадки, на жаль, непоодинокі.
    В міліції є звичайно частина порядних людей, але дуже невелика. Хто х порядних потрапляє туди, той з часом або стає таким як всі, або не витримує і звільняється. Дуже мало випадків, коли на такій службі до кінця залишаються людиною.
    Один мій однокласник, надивившись фільмів про міліцію, з першого класу мріяв стати міліціонером, читав книжки, займався спортом, закінчив міліцейське училище, потім здобув вищу освіту і був справжнім міліціонером, таким яких на жаль мало. Не раз ризикував життям, мав декілька поранень при затриманнях, але по службі не просувався. Через декілька років почав займатися беспрєдєлом, брав "мито" з вуличеих торгівців, відпускав за гроші злочинців і дійшло до того, що у свому кабінеті гвалтував затриманих жінок. З міліції його в кінці кінців погнали, тепер займається адвокатською практикою. Інший знайомий, який теж з дитинства марив стати міліціонером через рік роботи звільнився, бо не міг стати членом "системи", совість не дозволила.
    А скільки випадків катувань затриманих в міліції з метою вибити зізнання, скількох менти замордували чи зробили каліками, і скільки було засуджено невинних.
    Крім морально-етичних рис таких "міліціонерів" винуватою є і держава. Якщо ви чи я когось уб'ємо чи скалічимо, то отримаємо "термін" на повну котушку. А якщо це зробить мент на допиті - максимум догану за перевищення службових повноважень, і то якщо зумієте довести факт катувань.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У мене є один досвід виклику міліції.
    Неподалік мого будинку були проводи пацана в армію... Так десь ... 2-га ночі... а у мене мала дитина.... зателефонував... - нуль. Ніхто не приїхав... приїхали після третього дзвінка... І шо? самі ж міліціонери понапивалися... а результату - нуль.
    Один міліціонер до раня лежав на проводах, а решту - поїхали...
     
  4. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Віват доблесним!

    Добре шо вашій дитині не висунули звинувачення у порушення громадського спокою бухих молодиків і умисному зриві проводів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Сьогодні набридло стояти в "тягучці" і я розвернувся через подвійну роздільну смугу (зустрічних машин не було до горизонту). "Сержант Петренко" помітив і не полінувався перебігти з іншого боку вулиці. :)
    Після недовгих переговорів з почуттям глибокого задоволення я дав йому сотню (альтернатива - постанова і штраф 250 грн).
    Хто кому зробив гірше і хто що втратив?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arthur

    Arthur Well-Known Member


    Якщо по суті, то в такій ситуації ніби і Вам і йому вигідно, а з іншого боку хотілось би щоб водії не порушували, і щоб даїшніки не брали хабарі, і щоб даїшніки не зупиняли без причини.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Arthur
    я визнаЮ факт порушення ПДР. Сержанту пояснив причину - почав перегріватися двигун, було це в половині кварталу від мого офісу. Усе пройшло без скиглення з мого боку і без в"їдливих нотацій з боку сержанта. Не вважаю це рекетом і здирництвом - і хабарем не вважаю.
    Вполював - заробив. Навіщо годувати невідомо яких дармоїдів через бюджет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    У нас в країні це норма, я теж так думаю. Але хотілось би, що бюджетом розпоряджались не дармоїди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я просто показала приклад того, що не все насправді виглядає так, як ми бачимо це ззовні. Я теж би мала таку думку про міліцію, що там всі козли, напевно, якби не мала б там знайомих і не знала б який шлях вони проходять починаючи від навчання.
    Звісно, це не виправдовує того факту, що люди нахабніють і чинять зло. В міліції це особливо видно, бо вони чинять тілесну шкоду і не чинять того, що мали б робити. Але от чому лікарів не називають сміттям? Вони ж так само без хабаря ні життя не врятують, ні пологи не приймуть. Нє, ну приймуть, але будуть тримати в лікарні і вигадувати різні причини для затримки, поки не заплатиш. То по-людськи?? Ні. Але ж вони так само чинять зло. А судді? Теж не без хабарів живуть і не засуджують тих, кого треба, якщо відкупляться. То чому суддів не називають сміттям?
    Мені просто неприємно, коли всіх рівняють під одну планку і ображають. Якби ви були в міліції і нехай би навіть були б інші, "совісні", то чи було б вам приємно, якби вас називали сміттям?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    off:

    Фільмували на натурі епізод драмспектаклю чи відеофільму.
    Раптом вітер приніс якесь сміття і режисерка (до речі, з Москви) кричить через колонки: "Паачему мусар в кадре?"
    Сержант Петренко, який підійшов до огорожі подивитися на процес, сказав помрежці: "Ну навіщо кричати? Ви би сказали, я би відійшов!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gron

    Gron тафгай

    Категорично незгоден!
    Відмовитись давати хабаря(хочаб ДАІшникам) складніше ніж кинути палити.
    Але вже 2 роки, принципово несплачую, хоч іноді і порушую.
    Нехочу гасла писати, але це повинно, нмд, стати нормою у суспільстві.

    PS Палити, не кинув.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    І штрафи не сплачуєте?
    (мене останній раз штрафували у жовтні 2008. До того - років 5 без штрафів і хабарів).
     
  13. Gron

    Gron тафгай

    :pardon:Мушу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Накладений штраф дійсний 3 роки, а потім скасовується автоматом... от я й жду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Два питання:
    1. Якою мовою говорив співробітник "сержант Петренко"?
    2. Як вплинула мова спілкування на розмір хабаря?
    Вважаю систему накопичування балів порушень розумною ініціативою...
    З 2005 року дав 100 грн Хабаря...
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Усі (ст.сержант на вулиці, сержант у машині і я) розмовляли українською. На розмір штрафу це не вплинуло.

    А систему вже введено?

    Благо, мій талон попереджень "чистий".
    У 2002 добрий мент зробив запис олівцем ("вилучено. ДТП". ДТП - дрібна подряпина). Після вирішення усіх питань я запис стер прямо у ДАІ. :)
     
  17. Gron

    Gron тафгай

    Є країни, де неможна виїхати закордон, якщо є таки борги.
    Правда є можливість сплати на місці.
    Доречі не всі штрафи, особливо з траси, за підвищення швидкості, доходять.
    Десь 3-4, з Києв-Одеса, та Києв-Чернігів, так і не отримав досі.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, але ж збирались...
    Заб"Ють в базу даних і колись вилізе в подвійному розмірі з відсотками і "гемороєм"
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мій друг їздив туристом до Ізраїлю і прямо в аеропорту взяв напрокат тачку.
    Там відразу попередили, що тимчасово блокують частину грошей на його картці - саме на випадок можливого приходу штрафних квитанції.
    А випадки пошкодження тачки їх не хвилюють - тачки застраховані по повному Каско.
     
  20. Gron

    Gron тафгай

    В Хорватії та Словенії, кидав біля отелю, ключи залишав порт"є, всім було до лампади.
    В Штатах, забув заправити повний бак, сплатив як за п"ять чи може більше.:crazy:
     
а де твій аватар? :)