Наша діяспора

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем opium, 22 тра 2007.

  1. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Наша діяспора

    жах, треба було одної негарної статті, щоб хлопа з мене зробили ::eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша діяспора

    --
    Звиняйте за офтоп ;)
    от-от... і най такі діаспоряни не забувають, що іноді їхні висловлювання не менш неадекватні, ніж висловлювання москвичів, у яких бабця з україни ;)
    А також - що можливо в америці й краще памперси неграм міняти, ніж до Москви на заробітки їхати - а в Україні - воно негрів грошовитих поки що недостатньо ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. opium

    opium Active Member

    Відповідь: Наша діяспора

    У кожної медалі є дві сторони. Так само можна неповажати деяких людей, що продовжують жити в Україні. Тому можливо я когось образила категоричністю. Вибачте, - така я є (і не треба мені відразу карму забирати - її і так мало :) ).
    Я мала на увазі лише одну річ: людей, які виїхали за кордон, але сильно про це "жалкують" привселюдно та привселюдно розповідають про свою безмежну любов до України. Любов...ось я люблю своїх друзів, і не дай Бог буде їм важко - все що завгодно зроблю, щоб допомогти. Я люблю свою справу - буду все робити, щоб вона процвітала та виживала в нашому несприятливому економічному середовищі. Я люблю свого чоловіка - я про нього піклуюся та дбаю, кохаю та пещу. Це є любов.
    Що то за любов, коли покидаєш її?
    Та признайте, що втікли ви від НЕлюбові, що вам важко та нелюбо тут.
    Кожна людина має право на любов і нелюбов:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. alia

    alia Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    з новин ми постійно чуємо ,що на якусь суму ,хтось там, комусь продає...нагадує совдепівські новини про неймовірний ріст економіки(...поголовье скота...)тільки чи ці гроші щось для країни дають?потім виявляється що реальна вартість є значно більшою,та і ті отримані гроші по кишеньках певних осіб розбіглись...
    а що , ті українці що тут працюють всі справно податки платять?
    чи може є багато інших способів бути корисними своїй країні!є звичайно,поділіться будьласка своїми ідеями,думками.можливо хтось на форумі ними скористається. так ми собі самі щось корисного зробимо!
    1. є дуже багато галузей, від яких україна делека.і фахівців з них посто не може виховувати.немає відповідної бази.
    2.нормалною є практика вчитись безпосередньо в того хто тобі є цікавим.тому не важливо в якій країні ти навчаєшся,важливо в кого
    а ви де навчались? у вас не було відчуття ,що купа часу згаяно через дурацьку систему освіти,не зікавих викладачів,БРАК ІНФОРМАЦІЇ !!!!!!!в першу чергу.доре булоб поспілкуватись на цю тему.може комусь цікаво згадати своє навчання.
    взагалі дивна розмова,чи я просто не знайшла початку?про кого йдеться,хто в життя україни лізе?
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Наша діяспора

    эх, не любили Вы платонически...
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Наша діяспора

    В Радянському Союзі
     
  7. alia

    alia Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    мабуть ви були свідком не надто приємної розмови:) мене наприклад страшенно дратують люди які вперто не можуть зрозуміти чому ті що мають можливість виїхати ,живуть тут.немаю жодних ілюзій що до життя "тут і там" часто це питання особистого везіння,може карми:)
    взагалі кожен має свою шкалу цінностей , а в ній щось на першому місці,щось далі...карєра,кохання,комфорт... доречі про кохання! в особистих стосунках так теж буває: любляться,любляться ,а бути разом не вдається:)
    думаю ,що маючи родину,дітей починаєш меньше думати про"різне",нажаль проблема ВИЖИВАННЯ для багатьох в україні залишається актуальною
     
  8. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    Образити? Як таке можна було подумати?! Я просто зробив дзеркало ваших висловлювань, в чому можна легко переконатися:

    Допис від Danilo
    Не сприймаю і я теж коли усілякі зайди з Півночі, московитські лизоблюди намагаються щось доказувати, допомагати розібратись, зашморгуючи потихеньку петлю на шиї в України. Та ще й намагаються кожен раз дискредитувати емігрантів, все їм не дає спокою що українці - свобідні люди, можуть та вміють працювати там, де заманеться. А їм би хотілося, що б працювали лише на "благо расєї-матушкі".

    Допис від KabMiner
    Не сприймаю і я теж коли усілякі зайди з Заходу, вашингтонські лизоблюди намагаються щось доказувати, допомагати розібратись, зашморгуючи потихеньку петлю на шиї в України. Та ще й намагаються кожен раз дискредитувати українців, все їм не дає спокою що українці - свобідні люди, можуть та вміють працювати там, де заманеться, у тому числі і в Росії. А їм би хотілося, що б працювали лише на "благо амєрікі-матушкі.


    Невже ви хотіли когось образити? От не думав про таке.

    Як кажуть москалі: "Нечего на зеркало пенять, коли рожа крива" :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    Припиніть це по доброму. Що на Вас найшло? Чому Ви наїхали на мене? Де я Вашингтонський лізоблюд? Тому що я в цій гілці захистив діаспорян? Вступ до НАТО це моє переконання, Вам його не нав`язую, як хочете так і живіть, до якої релігії маєте прихильність -будь ласка. Навіщо ображати?
     
  10. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    Наїхав???!!!
    Я просто спробував звернути вашу увагу на те, що ви пишете.
    Я нічого свого не писав.
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша діяспора

    вдало ;) направду вдало ;) пряма ілюстрація теорії відносності - часові відчуття міняються в залежності від того, з якої сторони дверей туалету ви знаходитеся...
     
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    Різниця лише у тому що я можу написати, навести сотні прізвіщ, сотні злочинів які скоїли саме російські лізоблюди починаючи з часів Київської русі, потім казацької доби, Переяслівської зради, голодоморів та все то лихо, від Північного сусіда. А Ви можете навести приклади коли б українець зазнав лихо від американців, або від української діаспори? Може Ви гостроумно постібалися тут з мене, але відповідайте тепер, або чекаю на вибачення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    В кожного своя Україна. Для мене Україна - це мої друзі і родичі, за якими я скучила. А для вас, Опіум, що чи хто символізує Україну? І, взагалі, розмова акуратно перейшла в розмову двох глистів з відомого анекдоту.
     
  14. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    1) Ну, часи Русі краще не згадувати щоб не відповідати за загарбницьку політику Києва по відношенню до північно-східних племен.

    2) Приклади навести можу. От наприклад, американські банкіри фінансували банду терористів Троцького (Бронштейна) яка зі США прибула в Росію, захопила владу, а потім влаштувала гігантський терор, в результати якого загинули і мільйони українців.
    Частина цих терористів мала громадянство США.

    Ну, про результати "ринкових реформ", які відбувалися під диктовку США і інших країн Заходу довго розказувати не буду, достатньо тільки згадати про прямі людські втрати.

    Але загалом вважаю таку дискусію беззмістовною.

    Вибачатися не маю за що бо особисто вас не ображав (з чого взяли?).
     
  15. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    Цікаво що коли хочуть "лягнути" німців, кажуть про Ульянова Леніна, а коли американців - Троцького. При цьому в обох випадках хають євреїв.:)
    Зазвичай цей геволт плавно перетікає на цькування Тимошенко та Ющенко, в них буцімто теж єврейські корені. Чесно кажучи я не поважаю такі версії, м`яко кажучи.
     
  16. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Наша діяспора

    Нічим не можу допомогти - історичні факти вперта річ. Що було - те було.
    Ну, про Ю&Ю писати зараз не маю бажання.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша діяспора

    Сам Шевченко 2-3 млн в місяць - заробітчанин, який найбільш удачно влаштувався на роботу, а так... народ буває має і по менше.
     
  18. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Наша діяспора

    З ваших слів оце "виїхали за кордон" звучить якось так дуже гротескно, неначе люди переїхали жити на Марс, або взагалі попали в інший вимір.
    Про що ви? Невже ви досі не зауважили, що Совка більше немає, а з ним немає і Залізної Завіси.
    Від берлінського муру залишилась лише смужка бруківки на проїжджій частині, а світ, - він собі глобалізується, кордони падають, економіки вирівнюються, як вода у сполучених посудинах.
    Працюючи в Берліні, ви можете кожен другий місяць проводити в Китаї, а літом працювати в київському офісі. Різниця лише в мові, що звучить на вулиці. Не вірите? Гарантую!

    А кордони - вони собі існують в деяких "світлих" головах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Наша діяспора

    Вірю.навіть дуже .Може Шенгенську візу правдами і не правдами при наявності 1000 баків Ви отримаєте.На в"їзд в Англію вже тре 5000 баків і то гарантії ніякої нема. що фірма не кине.В США колись був мексиканський канал,чи існує зара не знаю.А в Китай ,беріть в першому ліпшому турагенстві путівку .та й летіть .Сонцем политі. Виїхав ,пожив шість місяців і з кінцями ,ти вмер для всіх. Не віриш?Гарантую.
     
  20. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Наша діяспора

    ви надто згущуєте фарби )))
     
а де твій аватар? :)