Наша безправність... Наболіло

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Tutuka, 24 лип 2007.

  1. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Сьогодні знову розгорілась війна :sad:
    Бізнесмен приволік бетономішалку, залив фундамент зі стовпчиками для встановлення сендвіч-панелей... Сусідку, яка першою вибігла у двір, якось так вдарив, що аж роздер їй ногу до крові, викликали швидку, забрали сусідку до лікарні, там наклали шви ї залишили до завтра. Коли прибіг дільничий, всі корєша бізнесмена почали свідчити, що то сусідка перша кинула бізнесмену цеглою в голову, а з нашого боку у дворі були тільки діти, їх ніхто навіть слухати не захотів... Йому напевно точно колись цегла на голову впала... Натравив на райадміністрацію прокуратуру, бо йому дозволу на встановлення павільйону не продовжили... Тим не менше, дозволу йому так і не продовжили, то він вирішив втулити свою будку самовільно. Доводить, що це не є будівельними роботами.
    Секретарка Синютки - справжній цербер, охороняє свого шефа, що не приступишся... Дзвонили їй, просили передати, що йде самовільна забудова... Передзвонили через декілька годин - каже, що він такий зайнятий, аж ради нема.
    Як назло, на роботі завал, нема як відпроситись, а то би пішли безпосередньо до нього, і хай би спробувала вона нас вигнати!
    Якось сусідці вдалось зв'язатись з кимось із помічників Садового, обіцяв сьогодні ж передати, але щось мало віриться. Наступного вівторка має бути приймальний день, так що доведеться знову йти штурмувати міськраду, хоча на той час у нас вже буде у дворі стояти та кнайпа...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Співчуваю. Чому нашим громадянам не досить працювати і сплачувати податки, щоб в цей час за їх спиною не безчинствували...

    МИ зі своїми сусідами так і розійшлись - самі замальовуємо підтопи, бо райадміністрація передала нашу справу тій самій головисі кооперативу, що не хотіла писати акт. І в чому проблема? В тому, що всі працюючі і не мають як зібрати всіх на збори й вигнати ту хабарничку, хоч весь будинок на неї скаржиться вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Просто жах! Виявляється, та свинота так штовхнула сусідку, що вона впала один раз на бетонні сходи, а другий раз напоролась на залишки грибка - бетонний фундамент і гострий кутник, який просто "виорав" у неї на стегні діру глибиною 11 см, їй зробили операцію, зараз ніяк не можуть спинити кров... А те мурло накатало дільничому скаргу, що це він так захищався, бо сусідка сама напала на нього! Коли приїхала швидка, просто на очах у зятя бідної жінки підплатив лікарям, ті скоренько обмалювали йому пузо зеленкою, нібито там подряпина! Потім цілий день ходив тримався за голову, симулював гулю... На землі калюжа крові, все сукня сусідки подерта і закривавлена, дочка цілий день в сльозах, внучка боїться виходити, того дебіла навіть не зупинило, що біля сусідки була 11-річна дитина... Воно ж могло і перед вбивством не зупинитись... А ще зібрало свідків - головним був його синуля , ще купка студентів, напевно, його однокурсників, і його "саслуживци в атставкє"... Зараз засіли в магазині, вже другу півлітру приговорили - святкують... До речі, можу порекомендувати проглянути резюме синульки - я плакала!
    Отже, знайомтесь: Женєчка Мякотних - майбутня гордість наших сухопутних військ - резюме. Правда, тільки англійською мовою, російське вже пропало, а шкода, бо таких перлів ще пошукати треба було! Кожне третє слово з помилкою, а то ж його рідна мова, а як вже себе хвалив!
    Та жарти жартами, але завтра ми кидаємо все і йдемо в міськраду, будемо штурмувати до останнього... Якщо нас секретарка і далі не буде пускати, покладемо їй на стіл скривавлену сукню, і не вступимось до ночі, коли-небудь та й повилазять!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Термново потрібна допомога!!!
    Хто в курсі, як можна оскаржити висновок судмедексперта:
    в п'ятницю він відмовився оглянути сусідку, сказав, що до понеділка його не буде. В суботу все-таки прийшов, рану оглянув тільки поверхнево, сказав, що йому достатньо запису лікарів, а сьогодні ми отримали висновок про ЛЕГКІ тілесні ушкодження!!! Це при рваній рані глибиною 11 см на ціле стегно!!!! Поки що на неї навіть не беруться накладати шви... Такий самий висновок нашкрябали і підприємцю... В нього звичайна подряпина на животі... Я просто в шоці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bora

    bora Well-Known Member

  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    незалежну експертизу - проведіть. Попросіть лікарів ЛКК (чи як воно там - "лікарська кваліфікаційна комісія") - вони як лікарняний продовжуватимуть (більше двох тижнів хвороби, здається) - і лікуючого лікаря попросіть розширену виписку дати...
    --
    Не знаю, чи у Львові є незалежна медекспертиза :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    В кримінальному кодексі - 21 день, але сьгодні були в іншого судмедексперта, каже, що нібито зараз це взагалі не має значення. От якби вона хоч мізинець зламала... Маразм просто якийсь - в людини більше тижня рана кровоточить, ходити не може - і це легке ураження!
    Бізнесмен сьогодні вже вирив яму під фундамент, приїхала Білостоцька, показуємо їй - "та ви що, це просто огорожа, а як поставить будку - ми її яаак краном знесемо!!!", стоячи метрів за 30 від стіни "та ви що, які там тріщини, так не буває!!!"
    Завтра дістаємо свої плакати і знову йдемо в міськраду, думаю, своїм виглядом гарно доповнимо виставку розмальованих левів, нехай гості міста полюбуються...
    Bora, дуже дякую за статтю, ситуація майже ідентична. Найсмішніше, що, здається, то сусідній із домом нашого бізнесмена дворик!
    Як ви думаєте, може, варто зібрати всіх таких жертв окупації двориків, як ми, і вже з ними разом йти воювати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    думка хороша....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Є зміст. Бо від поодиноких випадків чиновники відмахуються.. Та й резонанс разом більший буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    В суботу дійшло до сміху... Вийшли ми зі своїми плакатами в центр, стали трошки на відстані від зборища, і тут почалось! Спочатку біля нас впала в істерику якась бабулька, бо вона прийшла сі на Ющенка дивитись, а не на наші морди! Хоча хто їй того Ющенка заступав, як ми взагалі в неї за спиною тихо собі стояли? :D Ще один премудрий сказав, що то нас Януковіч підіслав :eek: Потім була ще одна пані, яка з піною з рота доказувала нам, що нам з тими плакатами треба валити до Януковича... Хоча, причому той Янукович чи Ющенко до нашого загребущого бізнесмена чи навіть до дорогої райадміністрації чи міськради, тим більше, що вся історія почалась ще 2005 року? Логіка в людей...
    То вже якось нездорово так робити з політика ікону... Один цілий час життя покращує "вже сьогодні", другий - чисто тобі Леопольд, а ті фанати як з одного, так і з другого боку за них би горло перегризли :ireful1: Треба ж міру якусь мати!
    Наприкінці потішив дядько, який все пробував всунути мені 20 гривень на розбудову двору :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ізольда

    Ізольда Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Шановна Tutuka! Читаю про ваші біди і пізнаю наш запорізький двір та дім, застроєний борделями, банками та приміщеннями незрозумілого призначення. Не політики єднають українців між собою,а спільні проблеми. Ми теж боремося за свій дім. Деякі битви було виграно, у деяких випадках чиновницькі хабарі опинились такими великими, що нас навіть ніхто й сулхати не став. Зараз будемо судитись з прежо та борделем через те, що в нас погоріла побутова техніка з їхньої вини. Як буде час, докладніше розповім історію нашого бойового будинку.
    Та зараз хочу дати маленьку пораду. Перед тим, як йти до суду, ми плануємо здійняти галас навколо нашої проблеми. Я напишу статті про наш будинок, та розішлю по місцевим ЗМІ (і чим більше буде видань, тим краще), де у мене є знайомі. Сподіваюсь, мій матеріал надрукують. Також хочу звернутись до всеукраїнської газети "Факты". Там часто друкують резонансні статті на схожі тематики. Видання впливове, дуже часто публікації приносять результат. Ось адреса їхнього сайту: http://www.facts.kiev.ua Зв'яжіться з ними, раптом це допоможе.
    І ще одне. Я шукаю зараз депутата, під егідою якого ми можемо йти до суду. Бо як показує практика, коли судяться прості люди з владою, виграє влада. А коли з чиновниками судяться інші чиновники, то шанси на перемогу з'являються. Чиновникові з цього буде піар для нього особисто, та голоси для його партії. Я вже кинула клич, може хтось і обізветься. У вашого бізнесмена є "криша". Тобто здолати ви його зможете, якщо й у вас буде "криша". Від щирого серця бажаю успіхів, бо дуже вас розумію.
    Спробую знайти час для розповіді про свій будинок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Дякую, Ізольдо! Я не знаю, як у Вашому місті, але у нас увагу преси привернути досить важко, - про нас згадали у "Високому замку" та "Львівській газеті", пробували пробитись на ТРК "Люкс", але ті взагалі відфутболили - порадили спочатку звернутись у "самопоміч"... Аякже! Вже третій місяць пішов, як звернулись. А чому тут дивуватись, як всім керує наш Андрійко?
    П.С. Ще була стаття у ЗІКу
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    А Ви пробували в якусь самопоміч звернутися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Пробували... Від самопомочі тепер одна тільки назва залишилась... Сказали, що вони неприбуткова організація, що до них велика черга, - одним словом, відфутболили далі. Минулого тижня я ще звернулась до громадської приймальні Катеринчука, у них є безкоштовна юридична консультація... Перше враження - позитивне, як буде далі - дам знати :)
    Якось наш підприємець останнім часом притих... Хоча, може це чергове затишшя перед бурею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Вы его договор на землю видели? Что в целевом назначении? Это аренда или собственность? А сервитут на пользование двором оформлен?
     
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    У нього є тільки типовий договір тимчасової оренди землі для встановлення та обслуговування малої архітектурної форми. Ще був дозвіл на встановлення МАФ від райадміністрації, але його не продовжили.
    До речі, у цей самий момент він вже заливає сходи на тій частині гірки, яка взагалі поза межами орендованої ділянки.
    Я вже занесла скаргу в ДАБК стосовно незаконної забудови,вони мали би створити комісію і скласти акт про порушення, але знаючи, як у нас поспішають щось зробити... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Вчора ходила вбита: на нашому подвір'ї почали встановлювати той хлів, причому з озброєною охороною, хоча ухвала вже готова, ми самі бачили - залишилось тільки проголосувати. Ми з сусідами передзвонили всім кому тільки могли, як завжди приїхала Білостоцька, відвідала нору нашого бізнесмена, а коли вийшла звідти, то сказала, що вона йому заявила, щоб перестав і краще сходив вибрав собі нове місце... Ну, все як завжди, роботи навіть не думали припинятись... З горя склали ще чотири скарги на бездіяльність чиновників, будівельну фірму і оформлення дозволів... Сьогодні наші бідні пенсіонери пошкандибали з тим всім добром в міськраду... Зранку була повторна комісія ДАБК (до того ще приходив інспектор, але заявив, що в то вникати не буде, не його масштабу завдання...), мали скласти акт для припинення будівництва. Я не знаю, хто саме їх прислав - чи Білостоцька, чи Садовий (після дзвінка на гарячу лінію), чи ще хтось, але бізнесмену то все дуже далеко - шпарить свій хлів і далі... Чесне слово, якась він немудра людина - ми навіть відкопали ще доісторичний план відведення території під наш будинок та рішення райради про дитячий майданчик на ньому, маємо новий план з бті, довідку з ЖЕКу, так що як не через міськраду, то через суд будемо воювати і далі, а воно як той ослисько, аби тільки "хахлятскім рагулям" насолити... Тим більше, що зараз місто готове віддати йому будь-яку землю на вибір (не те, що наш "тупік побєди", який навіть знайти важко), тільки би заспокоївся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    та довели ви вже хлопа - "дах йому зірвало" ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    а яке тут рішення? піти тій свині скаженій писок натовкти? - так сидітимеш як за людину ;)
    поки що пожильці си раду дають - як вже зовсім чоловік здуріє - ну, то скажуть, може, коли й форумівку у них зробимо ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Наша безправність... Наболіло

    Ой, щось мені здається, що так і доведеться :) Таким гостям будемо тільки раді!
    А дах йому, напевно, вже давно зірвало :crazy: Може, коли десь там в молодості в Сибіру як він каже "соціалізм будував", може ще раніше десь голівкою вдарилось... Недавно мій чоловік виходив машину паркувати, якось не так на нього подивився, то воно до нього прискакало і стало погрожувати, що морду натовче, якщо на нього ще раз так гляне...
    Наступного дня наслав на нас свого п'яненького прораба Колюню, той дві години розповідав нам байки, з якою страшною людиною ми зв'язались, які страшні гроші той вклав - не повірите 25 тис. зелених на проект будки і ще 40 на хабарі!!! Довго я так не сміялась :p На це все сусідка сказала йому, що ми не відступимось, бо тільки ввійшли в азарт з чиновниками спілкуватись і скарги писати!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)