Народний ресторан "МВФ" (міжнародний вареничний фонд) тел.2726096

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем MEFIS100, 10 січ 2009.

  1. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Загалом звісно це правильно, але в той же час, обмеження вибору відштовхує. Скажу так, що в те кафе в Дрогобичі я більше не заходила, хоча не раз під час поїздок хтіла їсти, і оскільки зле орієнтуюсь там, домовлялась з підлеглою про зустріч, де вона скаже, якщо зможе пояснити як мені проїхати... Вона завше намагалась обрати саме то кафе, але в мене був першопочатковий негатив, і змінили місце зустрічі. Проте так і не наважилась щось замовити поїсти ніде, асоціація... Так само, як і прочитавши що в МВФ таке, вже нема жодного бажання туди йти...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    ну то чому тоді нема ОКРЕМИХ овочевих страв?!


    тут взагалі сльози заважають говорити. Ви, пані, мабуть не буваєте ніде, крім ресторанів високого класу (зі спеціяльно розробленими меню для вегетаріанців) та МВФ. вище п.Іріска вже написала, що - на щастя - з"їсти гарнір без основної страви можна практично усюди, і лише одиниці закладів не продадуть саму картоплю, бо ті, курва, кляті клієнти, не хочуть до картоплі риби чи мняса.
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Отож..а як я , наприклад, люблю картопляне пюре і салатик з капусточки..і навіщо мені їхні "хлібні" котлети або ще щось..?
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ну власне я і написала, що є окремі вегетарінські меню - овочеві.

    ну і ладна спорити з тим що в ресторанах, переважно не хлібні котлети. для їдальні згідна 100 процентів- набір продуктів має бути будь-яким. не має бути привязки до мяса чи риби.

    так зїсти гарнір можна всюди - крім РЕСТОРАНІВ, на то він і РЕСТОРАН , найвища категорія серед закладів громадського харчування. саме це я і хотіла сказати.

    не йдеться про МВФ в моєму дописі, а як я казала, я висловила свою думку загалом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    так прикольно. пані Кася пише спочатку, що з"їсти гарнір без основної страви можна хіба в піцеріях або МакДональдсі. потім - що можна всюди, крім РЕСТОРАНІВ - бо там для ідіотів, шо не хтять нормально їсти, є спеціяльно розроблені вегетаріянські меню. ще каже, що МВФ - то не ресторана вищого клясу, тобто має на увазі, що все-таки ресторана. а в ресторані нижчого клясу я так бачу не можна їсти бульбу чи рис без нічого, але при цьому меню для тих хто мнясо чи рибу не хоче, нема. отакі-то загадкові ресторани нижчого клясу...

    п.с. перепрошую, шо не можу красиво то всьо зацитувати - якось ніяк не навчуся цитувати і ходити при тому між сторінками :dntknw:
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я думаю ви неправильно трактуєте мої дописи.
    це моя думка, і я її висловила пояснивши кілька разів, для вас.

    а про ідіотів це ви до чого? що значить не хочуть нормально їсти?
    і немає ресторанів нижчих чи вищих. Ресторан і є найвищою категорією закладів громадського харчування. почитайте класифікацію.
    вважаю нормальним, запроваджувати меню овочеві і пістні, але на жаль не всі КАФЕ чи БАРИ це можуть.
    ось і все. ваші коментарі вважаю не доречними.відносно МВФ я так розумію, що народний ресторан - це назва задумана власниками. до категорії ресторан він не відноситься за критеріями -площа, обслуговування, меню і т.д.це як на мене кафе.
     
  7. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ну... Макдональдс себе позиціонує теж рестораном... Поняття рейтингу ресторанів існує, точно так само як 3-4-5ти зіркові готелі...
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    от у вас там веселятся предприниматели)))) уже и не знают, что придумать) впрочем, у нас аналогично) чего только не найдете в Одессе)в Гамбринусе бывали?;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    таке місце туристу важко оминути)


    ну для мене кафе це кава, чай, морозиво... типу Корони... а з алкогольними то вже бар... а поїсти в кафе і барах пропонують, бо їм це вигідно
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    так, згідна. тільки майже всі називються кафе-бар:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    видно кава,чай морозиво і ..алкоголь... тому й назва обєднана:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ні, а що там?
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    пиво і скрипка
    [​IMG]
    а от соки там дуже розведені
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Завітав у суботу до "МВФ", після реклями тут.
    Моє враження, досить цікава задумка, але виконана так собі.
    Цілком розумію що кафе як для центу з доволі низькими цінами, так до нього і треба відноситись.
    Хоча як на мене, можна було би не гнатись за кількісттю клієнтів, а краще за якістю..
    Столи стоять дуже вже близько (інтиму не буде :) ), можливо саме в мій день, було досить задушливо. А як сусіди ще й почали палити, то взагалі тяжкувато. Під кінець хотілось вже поскорше вийти на двір.
    Самі вареники та пельмені досить смачні, інші страви не куштував, бо йшов власне на вареники.
    Ще шкода хотілось попробувати різних вареників, але подають тільки від 10шт одного виду. Шкодячи фігуру, на двох скоштували тільки 2 види:)
    Тож якщо щочется чогось незвиклого, і згідні на деякі незручності та дискомфорт (дуже вже тісно), можна рекомендувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    приймайте картки до оплати, будь-ласка
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Позвонил.
    Заказал.
    Жду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Також були в п"ятницю, чесно кажучи, геть не сподобалося...ДУЖЕ тісно, столики переважно з 2-ма стільцями (довелося з-за іншого столика стілець забрати), погана вентиляція (поруч майже всі палили, а ми з дитиною, довелося швиденько їсти та тікати, додому прийшли всі пропахнені сигаретним димом). Замовили вареники з вишнями, їх як назло, не виявилося у наявності. Самі вареники малесенькі та водянисті, подають їх без нічого, треба додатково просити сметану та цукор, сметану принесли на якомусь мацьопенькому блюдечку, не більше 1 чайної ложки...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    А те що нема окремого залу для курців , це уже порушення закону !

    Наскільки я пам"ятаю має бути один зал для некурців і окремий !!! для курців де має стояти витяжка хороша. Якщо в ресторані немає змоги відділити зал для курців від некурців, то курити у закладі заборонено.
    Тоді є вихід обладнати спец курилку з потужною витяжкою

    Ми ось з екологами запланували провести моніторинг закладів де порушують права некурців і зробити таку собі "Дошку сорому" в інтернеті де будемо вивішувати інфу про такі заклади.

    П.С. Одного чудового дня одну хорошу ( ;) ) дівчинку з важким бронхоспазмом везли у лікарню. А за пів години до того та дурна дівчинка вирішила випити кавусі в одній із кнап у місті Львові .... там був "зал для некурців", один столик (!) який нічим не відділявся від залу де палили .
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    МВФ залиште! Мало вам простору? :ireful1:
     
  20. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а МВФ що, в іншому правовому полі живе? Чи закони не для них писані?
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)