Народні ремесла

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Dimokl, 13 лип 2009.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Печалка....
     
  2. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ось що вдалося зробити з тих запасів, що мав!

    Коник в япках!
    Для надійного кріплення палка прикручується за допомогою шпильки до голови скакуна!
    А на кінці палки, є ще хвостик :)

    [​IMG]

    А ще такий файнезний стільчик

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ааа, просто чудо!!!
    Бажаю вам, щоб "невизначений термін припинення виготовлення іграшок" пошвидше скінчився і ви знову тішили нас такими чудовими, теплими і, головне, живими іграшками.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Нда... сам цього дуже сильно бажаю, тим паче, що маю кілька файних задумів, які сподіваюся будуть успішними :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Мені все сподобалось. А можна мені вкрасти в вас пару песеків? А місце - то ж маленькі вироби. От як шафу робити чи стіл на кухню - то так, треба і місце, і не піляти ж пилкою....

    Кування мені теж подобаєтся, але кхем.... сил не вистарчає :) Спробувала зробити, вийшла одна змійка :)

    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

    Dzeko дуже шкода, що пішов... СТІЛЬКИ запитань в роботах зі шкірою, а навчитись нема в кого..... І от ще б зв"язатись з кимось з Гавареччини, повчитись робити чорні глечики....
     
  6. morze

    morze Well-Known Member

    з вугілля чорні, з породи -білі шашки, Хто сидів в завалі, добре знає!
     
  7. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Dimokl, ви таки пропали надовго, а так хочеться знову полюбуватись вашими забавками!

    Щоб гілка не запропастилась надто далеко, покажу подарунок, який я отримала. Може цей ангел надихне вас і ваші обставини :preved:
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. kulonist

    kulonist Member

    всім привіт давно небув на форумі ось виготовив щит (замовили в подарунок)[​IMG]
    цікаво подивитись
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Починаю потрошечки повертатися!

    Символи МОГО міста!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    З поверненням! А чому лев з гривою кольору прапору сумний?.. Чи то він так реагує на сьогодення?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    В нього просто вуса такі... дуже львівські
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Бо хоча грива має кольори прапору, лев на відміну від людей затямив, що це сонце на небі, а не навпаки, як у державному прапорі. Просто символ-перевертень якийсь!

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    Зараз тільки допгледів, що кольори гриви це блакитний та жовтий, а прапор бо синьо-жовтий! Старішаю, відтінки все гірше розрізняю...:dntknw:
     
  13. vls

    vls New Member

    Всім доброго вечора, учасники форуму, порадьте, будь ласка: до мене в серпні приїжджає знайома з півдня України. Хоче походити на майстер-класи з ремесел. Які саме - не вказує, але я так зрозуміла, що їй були б цікаві ті, які вона зможе відвідати лише у Львові: кукли-мотанки, гончарство, писанкарство, ковальство... Порадьте, куди можна звернутись, хто їх організовує або проводить в індивідуальному режимі. Дякую за поради.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  15. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Сині, і не дуже, козли!

    У звязку із втратою станків та інструментів, повертаюся до виготовлення фігурок, з яких, власне все і розпочалося 7 р тому.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ялинково-подарункові бандерівські кози :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hase

    Hase зайчик

    Подивіться тут, може це вас зацікавить.
    https://www.facebook.com/buyukrainiancom/timeline?ref=page_internal
    Особливо сподобався кінь та табуретка з Генріхом. Такі речі люди на заході люблять. Деревяні речі тут дорогі і рахуються одним з найкращих матерiaлів для дитячих іграшок .:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. VZ-Studio

    VZ-Studio Member

    Настільна лампа :)
     

    Вкладення:

    • 3.jpg
      3.jpg
      Розмір файлу:
      42,3 КБ
      Переглядів:
      3
а де твій аватар? :)