Народні протести часів Команди Зе!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 6 жов 2019.

  1. Французику лаптєногий. Вже декілька місяців навіть не заглядаю в рахунок. Вистачає зарплати.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То глянь і скажи.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, шось багато від тебе копіпасти того якогось Доніка
    Глянув Віку - хто ж то такий, той Роман Донік?

    Крутяк :haha:
    Міську, ти колись видів, щоб притомний український націоналіст був ідеологом Російськомовних Українських Націоналістів? :)))
     
  4. Рома́н Ві́кторович Донік (нар. 2 вересня 1968, Харків) — активіст Революції гідності та волонтер, який здійснює забезпечення українських військових у ході війни на сході України. Засновник та керівник волонтерської групи Романа Доніка.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Пардон за мій п"ятак... :blush:
    От бачиш, Міську, таки можеться якщо хочеться :)))

    А ти береш і перевисираєш всякі висери від лємбєргів про тотальне зубожіння українців ;)
     
  6. Циган, втрачаєш кваліфікацію. Вже навіть правдоподібно збрехати не можеш:
    Після Майдану через розбіжність поглядів на участь РУНу в політиці вийшов з організації, зосередившись на допомозі військовим у зоні АТО та громадській діяльності.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, втрачаєш кваліфікацію. Вже навіть правдоподібно збрехати не можеш:
    Уперше набув широкої відомості як співзасновник[1] ГО «РУН[2]» та ідеолог організації «Російськомовних Українських Націоналістів».
     
  8. А яке відношення зедовбойоби мають до моєї зарплати. Я заробляю не завдяки віслюку, а своїми руками і мізками. Руки дружать з мізками, а мізки з руками.
     
  9. Циган, втрачаєш кваліфікацію. Вже навіть правдоподібно збрехати не можеш:
    Після Майдану через розбіжність поглядів на участь РУНу в політиці вийшов з організації, зосередившись на допомозі військовим у зоні АТО та громадській діяльності.
     
  10. Він до цих пір там?
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, та то всі так заробляють не завдяки твоєму віслюку, а своїми руками і мізками. Руки дружать з мізками, а мізки з руками :)))
    Я ще не зустрічав на ЛФ юзера, котрий би сказав, що особисто йому зле живеться)

    А ти таблички всяуих лємбєргів перепощуєш
     
    Останнє редагування: 11 лип 2021
  12. Планктоша
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А хрин його знає... Воно мені тре?
    Але ідеолог - це назавжди, це не якийсь завербований сєпар . Тим більше ідеолог "російськомовний". Вони своїх ідей не зраджують апріорі.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шо, він сказав, що особисто йому зле живеться?
    Дай, будь ласка, лінк на цей його допис
     
  15. Ну що, мус'є ДеБіл?


    View: https://twitter.com/Rooftop564/status/1415228270518407170?s=19
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ти, тупе непорозуміння, не здатен розібратись в елементарних речах.
    По-перше: під Радою зібрались мусора, які стали получати перераховану пенсію без компенсації за 17-19 роки.
    Військовим же, ти недоофіцер до цих людей відносишся випадково, перерахунок не зробили.
    По-друге: цю акцію спланували ще за пару місяців.
    По-третє: цих мусорів, як і таких, як ти, воєнізованих селян, варто на галери, чи на копальні...
     
  17. Все таки ти ДеБіл, а що ж ти васею прикидувався.
     
  18. Локдаун, скоріш за все, буде з листопада - головний санлікар Кузін.

    Нагадаю: саме у листопаді прийдуть нові платіжки з космічними цифрами.

    Совпадєніє? Не думаю.
    Sharp's
     
  19. Тут 20 серпня була прийнята тихенько 894 постанова КМУ про порядок взаємодії Нацгвардії з органами державної влади на випадок масових заворушень. Воу воу, а що таке, а до чого готуємося?

    Але мене там більше вразив абзац про ВСУ. Ні, мова не про застосування армії в розгонах.

    Там про порядок взаємодії НГУ з ВСП (військова служба правопорядку) на випадок (цитата):

    ... Здійснює заходи по припиненню масових Заворушень серед Військовослужбовців Збройних Сил в місцях дислокації Військових частин, у Військових навчальний закладах, установах і організаціях, у Військових містечках, на вулицях и в Громадських місцях ...

    Це до питання про появу Зеленського на святкуванні Дня ССО в бронику перед шикуванням особового складу і обшуки участників параду.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Маркіян Юринець
    9 вересня о 21:32 ·
    Про російський політик Мураєв повисів на бордах 72 години. Далі в громаді, невідомі мені люди, вказали пану що то не його земля, та що напевно таким як він треба за порєбрік. Сильний вітер та рясні дощі з зеленої речовини, трохи прикрасили та доповнили його меседж з синьо-жовтою символікою на світлині.
    Цікавий борд з'явився в межах Великолюбінської ТГ, де Мураєв колишній депутат облради від Партії регіонів, сьогодні депутат ВР та Власник проросійського пропагандистського новинно-політичного телеканалу «НАШ» якось дивно стверджує що тут Наша Земля. До кінця не зрозумів чия наша, та що він забув у Львівській області.
    За дивним збігом обставин, ці рекламні площини не мають вихідних даних, та, наприклад чіткого власника. З мого розуміння, цей піар щит, при виїзді з смт Великий Любінь "виріс" як гриб після дощу через буферну зону автодору та земель громади, відповідно, мені здається, ніяких дозволів там немає. Немає ні податків в громаду, ні важелів впливу на таке відверте *йно, що може з'явитись від одного дня до іншого.
    Ще раз дякую невідомим людям за позицію.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)