Народні прикмети

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем nirvanka, 17 бер 2008.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Народні прикмети

    А мені як чорний кіт дорогу перейде, то обов'язково даішники зупинять!
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Народні прикмети

    О, а розкажіть мені, що то за знак, коли долоні чірхаються. Котра на що, бо я ніколи не пам"ятаю.
    І ще, коли у вусі дзвенить. Я все бабцю перепитувала. А тут нема кого. :D:D:D
    І відки воно взялося? Цікаво.
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Народні прикмети

    Ліва на гроші, права - на зустріч.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Народні прикмети

    Колись запитала бабцю в присутності тата:
    що робити, коли в лівому вусі дзвенить. Тато моментально відповів: "значить дістанеш у праве". :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Народні прикмети

    не вірю у прикмети.
    як у мене шрам(від укусу малого пацючка) на правому зап"ясті чухається, то буде гроза.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    Ще народні прикмети нам говорять, якщо в березні місяці на даху довгі бурульки, то весна буде затяжною. Якщо 22 березня день теплий, то 40 днів буде тепло, якщо холодний - чекайте 40 холодних ранків.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    А я вірю лише в хороші забобони. Наприклад, про чухання руки чи розсипаний цукор :)
    Головне своєю вірою в забобони не шкодити іншим. Ми коли ходили на навчання перед шлюбом, то священик розповідав таку історію:
    Існує прикмета,що нареченій не можна бачити іншу наречену у вбранні до шлюбу в день весілля. То приїхала була забобонна пара до церкви, а в той час саме попередня пара виходила з церкви. Ну асмі знаєте, що після шлюбу треба зробити пару зникмок, погуляти і т.д. То та друга пара, що приїхала, більше 30 хвилин ховалася від першої пари, і тим самим порушила порядок всіх подальших шлюбів на півгодини.
    А от мій чоловік він ніби й не забобонний. А тепер, коли мучу його, щоб піти щось дитинці нашій купити, то каже, що до народження не можна. А мені так хочеться

    Згадала. Ще є купа забобон щодо вагітних. Найбезглуздіші, як на мене, то не можна торкатися до живота, якщо хтось тебе налякав, бо буде дитина мати плямку на тілі. А ще не можна торкатися до живота, коли щось дуже хочеться, наслідки ті ж самі.
    Зате є класні забобони: наприклад, не можна відмовляти вагітним, бо миші щось погризуть :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    "Жінка страву пересолила-значить закохалась":) Чулись-те таке? Виявляється також є пояснення.Повязано це з заговором на коханого,в якому жінка сама повинна солити їжу для нього (звичайно солі не жаліла:D ).А ще один з весільних обрядів має таку традицію: їжу для батьків нареченого повинна солити наречена.І щоб її не запідозрили в жадності,вона клала солі побільше.:) Однако...

    Додано через 1 хвилину
    А, і ще.Виявляється в період закоханості організм жінки відчуває дефіцит солі.Можливо через це їй все здається недосоленим....
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Народні прикмети

    Цінну інфу ви мені дали Зум... тепер мені багато чого ясно в житті.

    Додано через 13 хвилин
    тобто, коли жінка пересолила, то значить закохалася... сваритися не можна.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    Так, ходять свого роду такі перестороги і настанови, щоб не купувати чогось малечі до народження. У нас теж так було, але ми, керуючись лише позитивом, бажанням внести відповідну атмосферу і станом душі, котра перебуває в очікуванні нової Людини - купували все, що вважали за потрібне: дитяче ліжечко, іграшки-брязкальця, ванночку, пеленочки... а щось з одягу - то це вже купувалось заздалегідь коханою родиною і кумами :) Нічого, всі живі та здорові, повиростали на славу! Так що все досить умовно ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Народні прикмети

    А в цьому щось є. В моєї знайомої мама торкнулась пальцями до свого обличчя чи то з переляку, чи то попеклась, а дитина народилась з плямкою на лиці..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    А якщо брати ще точніше, виходячи з наукових медичних трактувань щодо нездатності людини оцінити норму солі у їжі, через що і виникає свідоме пересолення, як і тягу до надмірного споживання солоного - це перша ознака прихованого захворювання серця, як і обміну речовин. Так що завдяки прикметам ми можемо багато отримати корисної інформації, яка слугуватиме підставою подальших дій.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Народні прикмети

    Нам свекруха вже накупила одягу для дітей на 10 років вперед, а в нас ще і в планах дітей нема :D Добре, що ми не забобонні :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    Це не стосується саме зони живота вагітної, це у прямому значенні відноситься до усього тіла жінки, коли вона виношує дитину. І далеко це не забобони. Малюк через пуповину, мов надсучасний кабель звязку, звязаний вцілому з кожною частинкою материнського тіла, не говорячи про емоційний стан, харчування тощо. І від того, під яким впливом, стресом, емоціями жінка зіткнулась з несподіваною ситуацією, підсвідомо відреагувавши тим чи іншим жестом, рухом... може миттєво передатись у ті ж самі зони дитини через "комунікаційний канал". Реальні приклади наводити не буду, хоча знаю їх безліч. Якщо когось Бог милував - це їх щастя, як і малюка. Бережіть себе, тримайтесь! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Народні прикмети

    на хлопчика, чи на дівчинку?

    Додано через 6 хвилин
    Народні прикмети з власного досвіду:
    -якщо по ящику кажуть бензин не подорожчає, знай - ціна зросте.
    -якщо з високої трибуни кажуть: нема підстав подорожчаню хліба - готуйся до зростання ціни.
    -якщо кажуть, що вода буде цілодобово, знай, що введуть гірший графік води.
    -якщо кажуть, що долар зросте, знай - впаде.
    -якщо депутати багато обіцяють, знай - скоро вибори.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Народні прикмети

    І на хлопчика і на дівчинку :D Там і повзунки на немовлят, і одяг для дітей 5-7 років :) Гарнюні речі, нічого не кажу, але таки ранувато :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    а мені самій хочеться брати участь в тих закупах. Воно все таке гарнюнє, мацьопке, з ведмедиками і сонечками :)

    Додано через 3 хвилини
    Але ще йдеться про те, що підсвідомо важко контролювати свої рухи, коли налякаєшся. Підсвідомо йде команда рукам закрити найважливіші органи, і вони це роблять. Доторкнутися чи ні і куди, то вже як пощастить. Але зациклуватися теж не слід. Ви собі уявляєте, як буде пердивати майбутня мама, яка налякалася чогось на другому місяці вагтності, якщо вона вірить, що з дитиноюю може щось статися? Мені здаєтсья, що шкоди буде більше
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Народні прикмети

    а на практиці це якось підтверджувалося?
    бо я теж таке чула
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Народні прикмети

    або мій вуйко ще жартував: "значить хочеш в вухо" :D

    Додано через 2 хвилини
    То-то мені все останньо пересолене :sad:
     
  20. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети

    хм, за стіною пес вив протягом пів року кожного вечора - 10-20 хв. вмер господар, молодий в автокатастрофі. перестав вити пес.

    але я не вірю.

    ще кажуть, якщо почути, що шашіль їсть дерево, то також то саме, що й пса виючого почути.

    після смерті мого брата я абсолютно звільнився від "поганих" забобонів. та й в принципі від забобонів.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)