Нам сказали - ми ріжемо

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 31 лип 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  - Мой молодой друг, ну конечно же! Мне многое не нравится в мире, многое я хотел бы видеть другим... Но что делать? В глазах высших сил совершенство выглядит иначе, чем в моих. Какой смысл дереву сетовать, что оно не может двигаться, хотя оно и радо было бы, наверное, бежать со всех ног от топора дровосека. (Аркадий и Борис Стругацкие. Трудно быть богом)
  [​IMG]
  Виходжу сьогодні з автобуса на зупинці біля перехрестя Липинського та Промислової та бачу картину маслом - купа щойно зрізаних гілок та колод, голі стовбури, одинокий напівзрізаний клен і посеред всього цього діловиті мужички з бензопилами. Спроба вияснити в них чому і навіщо зрізаються дерева нічим особливо не зарадила - "Нам сказали - ми ріжемо. Ми нічого не знаємо. А тобі яка різниця? Якщо щось не подобається, то пиши скаргу, дзвони до Садового...". Поки дзвонив до Садового, справу вже було зроблено - крона останнього дерева впала на землю.

  1. Як вдалося вияснити згодом, дерева були зрізані на замовлення Шевченківської адміністрації, як аварійні.
  [​IMG]

  2. Зверніть увагу на зріз стовбура цього "аварійного" клена.
  [​IMG]

  3.
  [​IMG]

  4. Колісниця терористів дроворубів.
  [​IMG]

  5.
  [​IMG]

  6. Можливо таким чином звільняють місце для парковки цього дилерського центру? Побачимо, що буде далі, але я дуже сумніваюся, що хтось садитиме нові дерева взамін "аварійних". Це ж стільки мороки - саджати, підв'язувати, підливати, поки не підросте та не зміцніє...
  [​IMG]

  7. Розправившись з дрібнішими гілками, дроворуби накинуло йому на стовбур зашморг та почали підрізати крону.
  [​IMG]

  8.
  [​IMG]

  9. За хвилину справу було зроблено. Нажаль, момент падіння крони зафіксувати не вдалося - відволік телефонний дзвінок.
  [​IMG]

  10. Такі справи. Садиш дерева, їздиш їх підливати, переживаєш через кожний підсохлий листок, а тим часом в іншому кінці міста якийсь вуйко з бензопилкою без жодних докорів сумління зрізає дерево, що, можливо, навіть старше за нього самого. Взагалі з цим треба щось робити, бо з таким підходом місто рано чи пізно перетвориться у абсолютно незатишне асфальтно-кам'яне місиво.
  Потрібна чітка інвентаризація всіх дерев міста та обов'язкова заміна зрізаних дерев новими, щоби не допустити зменшення їх загальної кількості.
  [​IMG]

  Попередній пост на цю ж тему -
  [​IMG]
  Куди зникають дерева?

  Оригінал публікації...
   
 2. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Що і вимагалося довести

  [​IMG]
  А пам'ятаєте, як я писав, як на вул. Липинського під видом ліквідації аварійних дерев зрізали цілком здорові клени? Не пройшло і місяця, а на цій ділянці вже будують МАФ - днями знову опинився у тому районі та побачив цю красу. Мабуть, буде якийсь шиномонтаж чи магазин автозапчастин (для продуктового явно клієнтури не набереться). Взагалі цікаво виходить - спочатку коштом районної адміністрації ділянка звільняється від дерев, а потім вже на порожній землі хтось спокійно будує свою халабуду.

  [​IMG]

  Краса.
  [​IMG]

  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 3
 3. Капітал остаточно спаскудить місто.

  Ці світлини знайшов в одній зі спільнот на ФБ.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Місто виглядало значно зеленішим.

  Alexander Shutyuck, на яку камеру ви фотографуєте та з якими програмами для обробки фото працюєте? Здається, ви ще ніколи не писали про це.
   
а де твій аватар? :)