Нафтогаз

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Deus igrok, 3 бер 2012.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Що тут поганого? Нехай собі заробляють. Заробляють багато, багато платять податків. Звідки така заздрість? Чомусь, коли Юлька заключила договір про газ по $450 за 1000 кубів - всі мовчали. А вона явно наварила і вкрала ті гроші без податків і незаслужено. Чому ви нічого не пишите про це??? Ви одобрюєте злодійство? Чому не запитаєте звідки у Юльки 2000 бігбордів, за оренду якого в місяць тре платити $150 ? А це перепрошую, $ 300 000 в місяць!!!!!!!! Звідки бабло? Зате якщо людина заробить і прозоро покаже, сплативши державі податок, то вас просто трафляє. Нафіга Юлі цукерки? Вона так грабанула, будучи прємєром, що їй до дупи робочі місця і ви разом з ними. А прийде до влади - будете мати те саме, що з Білоруссю. Впав храбрий бацька ліліпутіну в ноги, бо той сказав прямо: або інтегруєшся з Росією, або введу танки. Таке саме буде при Юльці, якщо не дай Бог дорветься до влади.
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  З вами розмовляти не хочеться.
  Про юлькін контракт не хочу навіть починати, бо ви бовдур.
  Тим більше про бігборди - за її бигборди є кому платити, і вона така ж сама - того ж розливу що і Порошенко. Це біда, якщо вони зберуться у другому турі.
  Хто гірше?я навіть не піду на такі вибори, щоб потім можна було чесно сказати - я не голосувала за цей банкет.
   
 3. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Граблі.

  Янукович - Тимошенко.

  Ходилисте?:)))
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  та ясно, то не вона винна, то піп Піхто, тільки не вона. Всі одинакові - не понажераються. Не піду на вибори, на зло..... СОБІ.:)

  А чого ми так зле живемо??? :)
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 6. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  А геніаьний Коболєв візьме, і подасть в суд на Німеччину.
  А Непутін дасть йому премію в двадцять лимонів.
  І буде чергова миздобула і миперемогнула.
  А коли Росгаз припинить транзит, знову волатимуть про те, що, сука, в грудні раптово почалась зима і їх не попередили.
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я вже постив, що Нафтогаз не справляється з видобуванням свого газу. Гройсман там ніби сварився...
  Фігня, купимо руский газ в Словаччині ;)
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  [​IMG]

  Чому облгази, наче нічого не сталося, продовжують видурювати кошти споживачів

  “Вжарити по перше число” облгази, які по-шахрайськи розсилають українцям завищені платіжки, обіцяв Прем’єр-міністр Гройсман у Верховній Раді ще 7 грудня минулого року.

  З того часу минуло більше чотирьох місяців. Не знаю, кого і як “вжарив” Володимир Борисович, але протягом всього опалювального сезону споживачі отримували від облгазів Фірташа рахунки з незаконними “коефіцієнтами приведення до стандартних умов”.

  Тобто облгази змушують кожну родину переплачувати за газ додатково до 10-12%! І це враховуючи і без того надвисокі тарифи за газ для населення.

  До речі у березні і квітні населення сплачує за газ за тарифами, подекуди вищими, ніж тарифи для промисловості! І до цієї надвисокої ціни ми ще маємо приплюсовувати “коефіцієнт”, який іде у кишеню олігарха?! Це по-перше.

  По-друге. Цей “коефіцієнт приведення” кожен з нас вже оплатив облгазу. Коефіцієнт включено до тарифу монополіста як складова втрат газу. Тож вимога облгазів сплатити його вдруге – чисте шахрайство.

  Це виглядає тим обурливіше, якщо згадати, що в Україні газові мережі в більшості є державними. Облгази лише експлуатують ці мережі. При чому десятиліттями вони ні копійки не сплачували за це державі.

  Вкладати кошти в розвиток і модернізацію теж не поспішали. Зате приватні облгази сповна користуються своїм статусом монополіста, який їм забезпечують державні газопроводи.

  Ви не зможете підключити собі газ без дозволу монополіста. Облік газу також за облгазом. Всі технічні питання, відключення неплатників – монополія тримає руку на пульсі всіх газових питань. І любить на цьому заробляти.

  А от дотримуватися законодавства і поважати права споживачів не любить. Чому 20 облгазів, належних олігарху Дмитру Фірташу, всупереч чинним нормативним актам кілька місяців поспіль розсилають людям платіжки з завищеними обсягами газу?

  Можливо, тому що українські чиновники не поспішають боротися зі зловживаннями облгазів. Або ж захищають людей так, що це більше схоже на імітацію діяльності і гру в піддавки.

  Загадаймо, наприклад, програні Кабміном Гройсмана суди, які скасували реальні норми споживання газу без лічильників і повернули в рази завищені норми, які Фірташу подарував Янукович.

  Не краща історія і з позицією чинного Кабміну щодо державних газопроводів. Кабмін ніби зобов’язав облгази сплачувати за користування газопроводами ще два роки тому. Проте більшість облгазів за державні газопроводи не платить і не збирається.

  А дієвих заходів, що змусити монополістів це робити Уряд не вживає. Так само Кабмін чомусь вирішив не обтяжувати приватні облгази зобов’язаннями щодо модернізації і розвитку газорозподільної системи.

  А система ця, між іншим, застрягла з технологічної точки зору у 70-х роках минулого століття і потихеньку перетворюється на аварійно-небезпечний металобрухт.

  На цьому фоні цілком зрозуміло, чому погрози Володимира Борисовича “вжарити” облгази пропустили повз вуха. Якщо дивитися не на слова Прем’єра, а на його справи, напрошується простий висновок: ну, хто ж боятиметься свого фактичного союзника?

  Подивімося тепер на позицію Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг – органу, який безпосередньо відповідає за дотримання облгазами законодавства і ліцензійних умов.

  У грудні минулого року кожен облгаз отримав постанову НКРЕКП, що забороняла застосовувати “коефіцієнти приведення” в рахунках споживачів. Ці постанови тут же були оскаржені в суді, а незаконні нарахування продовжилися.

  Навесні НКРЕКП провела перевірки облгазів-порушників і вдруге зобов’язала монополістів вести правильний облік, а попередні незаконні платіжки відкоригувати, вилучивши “коефіцієнти”.

  Проте нахабні облгази не злякалися і незважаючи на програні суди про зупинку дії рішення НКРЕКП, у останніх квітневих платіжках знову застосували незаконний “коефіцієнт”.

  Звідки таке нахабство? Чому облгази впевнені, що НКРЕКП не позбавить їх ліцензії, обмежившись символічним штрафом у кілька сотень тисяч гривень (який, до речі, все одно буде оплачено з коштів нашого тарифу за газ)?

  Можливо, ми чогось не знаємо про стосунки чиновників і облгазів Фірташа?

  Поки чиновники лише обіцяють “вжарити облгази по перше число” облгази роками “жарять” споживачів. І чим далі, тим з більшим нахабством.
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  То шо там з тотим газом, хто знає?

  Гройсман брав і казав : "Або "Нафтогаз" встановлює ціну нижче, ніж 8,55 грн (за кубометр, - ред.) з травня ... До 24 квітня НАК повинен повідомити, що ціна буде нижчою. Якщо цього не станеться, я ініціюю відставку керівництва "Нафтогазу", - додав прем'єр." /відео/

  “Даю час до 24 квітня”: Гройсман анонсував відставку Коболєва, якщо Нафтогаз не знизить ціни на газ


  зі

  Яценюк найліпше казав, шо нє?

  View: https://youtu.be/mTGQpCit6Wc
   
 11. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  повернеться до Бєні, завдяки Зе.
   
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  То то є зрада чи перемога?
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Українська газотранспортна система (ГТС) готується до ймовірного припинення російською компанією "Газпром" транзиту газу через Україну.
  Коболєв прийшов до дупи по розум - каже, що до такого розвитку подій слід бути готовим. Напевне Андрюха буде шукати нове газове місце :)))

  За словами глави правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва, українська сторона не хоче припинення транзиту "Газпромом" російського газу через Україну, але до такого розвитку подій слід бути готовими.
   
 14. adax

  adax миється в бані

  А вы знаете сколько составляет ВВП Украины от коммерческой деятельности «Нафтогаза» , нет? Можете прочитать тут- Большие деньги. Количественные результаты изменений в коммерческой деятельности «Нафтогаза». Спойлер: это более 45% ВВП Украины Это огромные деньги!!!
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Кабінет Міністрів України - Уряд домігся зниження ціни газу на 25%

   
 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Укртрансгаз готує КС Комарно для роботи у реверсному режимі
   
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  АМКУ: «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ТА РЕГІОНАЛЬНІ ГАЗОПОСТАЧАЛЬНИКИ МАЮТЬ НАДАВАТИ ПОВНУ І ТОЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРИРОДНІЙ ГАЗУ ЗА АКЦІЙНИЙ ЦІНОЮ
   
 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Чи готові ми заплатити за Укрнафту?
  Ну, "збирається" - ще не значить "погасити", але просто так така інфа не випливає;
   
 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Україна збільшила запаси газу в ПСГ до 21,6 млрд куб. м

  25.10.2019, 15:00:56
  Україна збільшила обсяги газу в підземних сховищах (ПСГ) до 21,6 млрд куб. м, що на 4,5 млрд куб. м перевищує минулорічний показник на ту ж дату.

  Такі запаси газу в сховищах є рекордними за останні 10 років та гарантують стабільне проходження опалювального сезону. Закачування газу до ПСГ продовжується.

  Як повідомлялося, для забезпечення сталого проходження осінньо-зимового сезону 2019/2020 рр. Україні необхідно було накопичити в ПСГ не менше 20 млрд куб. м газу.
   
 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)