Нація, що спивається...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 15 січ 2008.

?

Чи вживаєте алкогольні напої (не стосується пива) ?

  1. Так

    19,0%
  2. Інколи, на свята

    60,5%
  3. Не вживаю взагалі.

    20,5%
  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Спасибо.
    Более вопросов не имею.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Прекрасно підходить цитата Пілєвіна до цього обговорення
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Приятно познакомиться и пообщаться.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Прошу пані, перестаньте дзьобати хлопаку. Він хоч і свідок, що особливої честі йому не робить, але в цій гілці правий.
    За нормальними студентами треба було до Ватикану їхати, а не в Берлін. Та й то це була напевно чергова Erstsemesterparty, чи якась там Jura- або WiWi-Party, які проводяться 4 рази на рік плюс-мінус, і то по п"ятницям.
    А тепер розкажіть нам, в якій країні ви ще бачили стільки барів на кожному кроці, заповненних праздним народом з восьмої ранку і до ночі, 9 днів на тиждень 30 годин на добу?! Моцкалі невщьот.)
    І давайте не будем мірятися хто де бував, месагу і так вже всі отримали, яка ви геть розумна і як багато наїздилисі світом.)
    Не замилюйте людям очі. Алкоголізм - мега проблема для України, яка просто на рівні інших нано-проблем цієї сурогатної страни успішно спускається на тормозах.
    Деінде п`ють, в нас - бухають. Різниця відчутна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Приходять з прошеніями "Просю видать во врємєнноє пользованіє"?

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:33 ----------

    Провокуєте Полковника? :)
    ЗІ: Полковнику! Утримайтеся від посилання в "туди ж"
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Radistka

    Radistka Rändaj

    Яке чудернацьке зміщення акцентів. Мега проблема для України (я так розумію, Україна це для вас "сурогатна страна"?) це поголовна корупція, яка переросла в тотальний нігілізм, а як наслідок і алкоголізм. І суто моє суб'єктивне - така ж за розмірами проблема - це тотальне нарікання і шукання винних. Але чого там, справді, давайте краще "спустимо на тормозах" реальні проблеми, будемо звинувачувати у всьому алкоголізм. Ті "що не п'ють" маючи величезну фору у всьому звинуватять тих "хто п'є" і відразу всім стане легше - винних знайдено, можна розходитися по домах з почуттям виконаного обов'язку. Особливо "тащуся" від забавки "перетягування канату" - а хто більше п'є москалі, чи українці :))) Так то реально ду-у-уже важливе питання, надзвичайно важливе питання, вирішення якого таки допоможе вирішити "мега-проблему" "сурогатної страни"!

    Може я не туди де треба ходжу, але особливої різниці між Європою і Україною в "буханні" не бачу. Мабуть щоб різниця таки стала відчутна, то треба добре пообтиратися біля "тих шо бухають" :pardon:

    І не потрібно мені так відверто і неприкрито заздрити - моє "наїздилисі світом", то мабуть єдиний з позитивних моментів того, що я не можу мати відповідних умов праці на своїй рідній землі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. П'яному те до одного мiсця...
    Лиш би ф4ящину 3найти.
    В4ада це 3нае й 3а допомогою наркотикiв i ро3ваг одурачуе людей а за hхнiми спинами робить своi темнi справи.

    2. От-от...
    Нема роботи - бо держава не забезпечила і т.п.
    Хто шукає той знайде.
    А хто перекладає свої проблеми на державу, вона така сяка, не дає жити, той йде пити...
    3. Роззуйте очі!
    Хто буде 3винувачувати???
    П!яне зазомбоване ящиком стадо?!
    П'яний й бездумний народ не становить небезпеки для будь якої влади. А от тверезомислячий...
    4. Якого обов!язку?
    Я не складаю надій ні на владу, ні на державу, ні на кого. Я надіюся лише на себе.
    Й у своїх невдачах звинува7ую ЛИШЕ себе.
    Мені ні від кого НІЧОГО не треба.
    Головне мати руки, ноги, здоров!я і щось трошки в голові.
    5. Може...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Angy

    Angy New Member

    Не подобається мені, коли людина, хлопець, не знає межі алкоголю. У нас же чим більше вип'єшь тим ти крутіший! Але алкоголь вбиває інтелект, :wacko: і максимум на що здатен буде той хлопець у майбутньому - це працювати на будівництві з іншими бухариками, :drinks: і тільки на нашому будівництві, тому що в інших країнах з цим жорстко. І ще дістали так звані "корпоративи" на роботі, метою яких є не зибратися для дружнього спілкування, а як можна більше нализатися. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Среди галичан имеются халявщики?
    Смелое откровение.
    Или корпоративы для москалей устраивают?
     
  10. Не ті зараз часи,щоб розмову про корпоративи вести.І на будові не так просто знайти роботу,а бухарику там взагалі робити нічого.А якби зібрати дипломи у наших будівельників,ще той вернісаж можна влаштувати...Треба вести виховну роботу з молоддю,починаючи з сім*ї.Ну і великим поштовхом до пиятики вважаю постійний стрес,в якому ми живемо,дякуючи собі і нашим властьпредержащим.І ще одна біда,крім алкоголю--наркотики.А хрін,як кажуть,від редьки не солодший...
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...то наслідки совдепівського "соцреалізму".
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Завжди хотів спитати: А звідкіля, Романе, розвіддані? Невже на Яблунівському спіртзаводі студентом підробляли? :)))
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А Ви лєніна живим виділи? Того,жи Ульянов... лічно'сте чайком баловалісь?
    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Набір слів. А лаконічніше і по суті не можна?! У вас вийде, якщо вдихнути повітря і намагатись збити негативні емоції.
    Є люди, які живуть в європі. Тотій старій, справжній, по кордонах до 89-го, а не "куріца - нє птіца, Польша - не заграніца."... А також проводять певний час на рік по іншу сторону океану в два боки.
    Тому навпаки ви би мали заздрити, якщо вже згадалисьте заздрість - бо чиєсь "жити в світі" і ваше "наїздилисі світом" то є дві великі різниці.
    Так чи інакше, не розказуйте тут мені байок про світ і берлін, а огляніться довкола, на хворе суспільство сурогатної страны - і перестаньте стібатися з хлопця, який хоч і свідок, але здатний побачити проблему жахливого алкоголізму в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А тим часом - уряяяя!!!!! - ми в п"ятірці лідерів!!!!:preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    после России, надеюсь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Куди ж нам сірим і убогим до Росії...
    Та ше й в такому,без сумніву стратегічному питанні....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Якщо врахувати самогон, то може і не п"яте... Хто там враховує як гонять і скільки гонять? Та і в Молдові мабуть як і в нашому Закарпатті роблять вино для себе і не купують в магазинах..
    така людина викликає підозру, в категоричному невживанні алкоголю криється щось недобре, по-моєму, найкраще - в міру - і щоб штундою не називали, і щоб п"яницею не стати...:scratch_one-s_head:
    Ви погано знаєте психологію п"яного:)
     
  19. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    В чём наша проблема? Во всех странах есть и алкоголики и в "меру" пьющие. Статистика эта всё туфта. В России стали пить меньше палёнку, сразу рост употребления, хотя не пьющих становится больше. От пива тоже медленно отсаживаются. Отвлёкся, проблема наша в том что выпив или нажравщись нас тянет общаться, излить кому не будь душу. Не сидится дома. ;) А как мы любим учить. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я все кажу,як прийдецця до діла
    - Не п"ю! Віра не дозволяє!!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)