Нацгвардія, міліція, поліція та інші...

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 27 чер 2015.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сину запропонували роботу в кібєрполіції. Він послухав тих, хто там робив і ...відмовився.
    Бо нікому та кібєрбезпека взагалі непотрібна. Мєнти приходять на роботу з метою тільки щось сьогодні підзаробити, все інше їх не цікавить.
    А цивільні робітники в якості цапов-відбувайлів.
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Реформувати поліцію в Грузії вийшло, бо Грузія усього як Харківська область. В нас на це потрібно кілька поколінь.

    Розказувала знайома, яка працює дизайнером, свої враження від праці на одного мєнта. Каже - ніколи більше з мєнтами ніяких справ!Вони до того звикли до халяви, що це з них прибрати можна тільки з їх жадібною душею. Хочуть найкраще щоб вийшло для них найдешевше, а грошей, судячи по обстановці та величезності усадьби - кури не склюють. Та ще відібрано скільки!
    На власному подвір'ї цілий дитячий майданчик - десь же забрано. Холодильників три, і ще для морозива низенька камера - явно десь забрано у магазині. Жінка сидить дома з дітьми, а чоловік ходить на дохідну роботу.Він мєнтовський начальник, а підлегли такі ж самі, і як зірки на погонах будуть крупніші - теж заживуть не гірше.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Обікрали стару бабу,
    Сидить майже гола.
    Прийшов сержант міліції
    Складать протокола.
    Розпитує про злодюгу,
    Який він із себе.
    — Здоровенний! — каже баба. —
    Похожий на тебе.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Аваков!
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блін, чому я цього при Порошенку не чув?????
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто займається підприємницькою діяльність, той про це давно знає. А ще нічого наперед не можна робити для прокурорів, суддів. Ці нЕроби дуже рідко поступають чесно по відношенню до грошей.

    А ще треба памятати одне правило: всі люди діляться на дающих і берущих. При чому дающий ніколи не є дающим, а дающий ніколи не є берущим.
    Це так узагальнено, але близько до правди.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тема чомусь давно не обновлялася)

    27.09.2019
    За клопотанням столичної прокуратури поліцейських, які вимагали 60 тисяч гривень хабара, обрано запобіжні заходи та їх відсторонено від посад
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А шо про 3,14дарасів говорити? Аби тільки воду в ступі товкти?
    Я сьогодні в черговий раз наслухався про них. І не від кого попало, а від людини, яка там працює. Після чого в мене ще більше з’явилося бажання взяти бейсбольну биту і навідатися в цементовозку
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У дніпровському магазині поліцейський жорстко вдарив жінку (ВІДЕО)

    View: https://youtu.be/wNr4sAP7F7Q

    зі

    В повідомленні ДПО про удар по обличчю ні слова.


    В Управлінні поліції охорони в Дніпропетровській області проводиться службове розслідування щодо дій працівників групи реагування
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ДБР розслідує обставини смертельної ДТП у Кропивницькому за участю правоохоронця
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Єдиний державний реєстр судових рішень
    Чисто як в анекдоті:
    - На, тримай тисячу і слухай дальше, бо я ще не все сказала :)))
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Аваков після програшу всіх можливих судів щодо "роздачі зброї" вирішив взагалі "засекретити" цю тему

    зі

    А я от думаю, що всім топ-політикам і топ-держслужбовцям треба видавати короткоствол за державний кошт. Ну, чи нагороджувати ними тіпа за файну роботу.

    Бо пам"ятаєте за Семенюк? Там вона ніби скористалася фузиєю, а це ж мабуть незручно, нє?

    зі

    Ха, і Кирпа чомусь прийшов на згадку...
    Мабуть через вчорашнього Дубневича:scratch_one-s_head:
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Навіть не знаю, яку емоцію виразити під Вашим постом... :scratch_one-s_head:

    Сподобалася фраза "ні по яйцам в"@бать - нафіга же тогда сапогі?"
    А решта якось не цепанула...

    Назагал: Норм :good:
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @MayorMayor, Ви тут кілька днів тому дерли свою дупу за цементовозів: тіпа куди ви будете дзвонити, якщо до вас хтось у хату ломитися буде...
    Так от, щоб не оффтопити в тій темі, ось вам фото того самого штрафмайданчика, про який я Вам тоді писав. Це саме той штрафмайданчик, куди потрапляли сторонні особи і робили там все, що хотіли.

    изображение_viber_2020-05-08_18-19-18.jpg
    На фото: будівля цементовозів, вікна якої виходять на штрафмайданчик. І до цієї будівлі прилаштований бетоннний паркан з колючим дротом, який огороджує штафмайданчик з трьох інших сторін. Як мені заявив один з цементовозів, там "дуже серйозна" охорона - там ще й камери понатикані. І при всьому цьому у цементовозів під носом робиться все, що заманеться. Про яку допомогу після такого може йти мова? Та з такими темпами їх скоро з кабінетів повиносять, а вони цього навіть і не помітять
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    93 відсотки звільнених після переатестації поліцейських поновились через суди – Деканоїдзе про реформу Нацполіції
    Слава Порошенку!
     
    Останнє редагування: 30 тра 2020
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)