На закупи до Польщі

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем practic, 21 січ 2013.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Castorama - там покупаю найчастіше, непоганя обслуга, ціни невисокі, товар нормальний ( як на супермаркет :pardon:)
    ОВІ - головний конкурент Касторами - особисто слабо сприймаю, колись це було так, що якщо ціна в ОБІ нізька, тоді і товар часто якась дешевка. Зараз мабуть краще, але ІМХО треба там бути дуже обережним.
    Brico Marche - взагалі існує давно, але погловне у менших містах, районних.
    Практікер - майже точно як у Німеччині, але підозрію, що німці придумали "версію для вбогих"
    Leroy Merlin - практично мемаю досвіду, він переважно разом з Auchan.


    ІМХО - найліпше купувати в нормальних гуртовнях, і підкажуть і ріск невеликий, ціни не набагато вижчі (якщо взагалі).
    але звичайно - че справа локальна, треба мати знайомих в данному місті, що підкажуть куди варто зайти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Waterrr

    Waterrr Member

    Мені найбільше подобається Касторама. Непоганий вибір, та й ціни не високі :)
     
  3. Roman Svystun

    Roman Svystun New Member

    У вівторок їду в Польщу у Варшаву, може комусь треба. Є місця.
     
    Останнє редагування модератором: 25 бер 2014
  4. YuraMV

    YuraMV New Member

    Доброго дня! Підкажіть будьласка де можна купити в польщі памперси, салфетки... може хтось знає якусь гуртовню. Дякую
     
  5. Tysy

    Tysy New Member

    Підкажіть, чи реально купити у Польщі ліки за українським рецептом.
     
  6. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Реально, але в рецепті все має бути написано латинськими літерами.
    Ще треба врахувати, що в Польщі ліки можуть мати іншу назву, тому спочатку пошукайте в інеті польські аптеки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Підкажіть де можна в полбщі купити меблі, або гуртівні з мебливими плитами та фурнітурою?
     
  8. rolya

    rolya New Member

    Зараз дуже популярнім стало їздина на заробіток за кордон. У звязку з останніми подіями, я також виріш трішки заробити собі на життя і поїхати до Польщі. Перше, що мені необхідно було зробити - це загран паспорт і візу, яку не так то й лугко получити. Але дякуючи тур-агенству ******* мені коштувала не дорого, а головне її зробили за кілька днів. Зараз я роблю на будівництві, маю 800 ує в місяц, всім дуже задоволений, дякуючи агенству за швидку і дешеву візу.
     
    Останнє редагування модератором: 16 сер 2015
    Reason for edit: Реклама на нашому форумі платна
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Візу зробили робочу? Яка вартість візи і послуг
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Фік він яку візу робив зараз і фік він на будівництві працює)))) Просто рекламує фірму, яка робить візи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Я так і зрозумів,Просто цікаво що відповість,цей бот думає що самий розумний
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. findp

    findp Member

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. findp

    findp Member

    Якщо все грамотно організувати, то папіросникам там мало що світить))
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Організація - то голоне...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тож скільки часу треба було тому авто шумоізоляцію проводити:scratch_one-s_head:. Ото бідолаха попав!!
     
а де твій аватар? :)