Мовні оффтопи

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Dzeko, 13 жов 2010.

  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Може краще "Смерть ворогам"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Спокійно, Полковнику. Це була провокація.

    Правильно написали. Реакція позитивна. :) (Вона в мене завжди позитивна, коли хтось старається спілкуватись моєю мовою, навіть якщо з помилками. Дякую)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Французи завжди вирізнялись революційністю,вийшли на дороги,сміттям та скатами ці дороги перегородили і будуть стояти на своєму.Українці завжди вирізнялись своєю рабською терпимістю(лиш би мене не зачепило).У нас,що сміття меньше?Нє,у нас нема бажання та єдності,Un.Known права.

    ---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

    Так дитячі життя важливіші,але ваша допомога то точечна терапія.Треба міняти саме керівництво держави,яке довело систему охорони здоров"я до жалюгідного стану.Буде здоровою держава,буде більше здорових дітей.Це система,яку треба ламати.Зрештою можна і дітям допомагати і помогти людям,яким не байдуже в якій країні будуть жити вони і їхні діти.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Сьогодня зранку виводив собаку гуляти... Завертаю за будинок і... О чудо... Купа сміття... Величезний синій пакет з пластиковими пляшками і всяким непотрібом... Подертий... Прямо на дорозі...
    Ось! Нарешті! Почалось! - промайнуло в голові. Нарешті і Україна повстала!
    Але на шляху справедливості із-за рогу вийшла репресивна машина злочинної влади!!! З віником, мішком і лопатою....
    На цьому загальноукраїнський страйк на підтримку своїх прав і свобод ганебно закінчився... Собака як завжди навалила купу у спеціально відведеному місці на території закритої в/ч. :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Кумедненько,кумедненько... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Щоб зламати систему, треба змінитися самому (погляд на життя). Але, чомусь, ми хочемо - щоб хтось змінився, але самі не поспішаємо це зробити. І цьому наша слабкість. Систему треба міняти не зверху, а знизу...
    І в цьому наше майбутнє!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Погоджуюсь,треба починати з себе.Я почав,а ви?
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Сижу и думаю, что в себе поменять... :scratch_one-s_head:
    Может перестать давать взятки по поводу и без...?
    Через 3-4 месяца... :blush: ой, аж страшно подумать. о_О
    Не... :nea: с себя нифига не получается. :dntknw:
    Может с тёщи начать?
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Я пробую це робити,ще папірчики викидаю в урни а не повз,плачу за проїзд в громадському транспорті,дивлюся в зеркало заднього виду і стараюся вчасно включати повороти,щоб не шокувати позаду їдучих водіїв своїми маневрами і ще багато чого по дрібницях.Так це дрібниці,але велика річка бере початок з малих струмків.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. majolika

    majolika Well-Known Member

    це не дрібниці, аж ніяк....
    радію:)

    будьмо людьми, а не просто homo...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Так,будьмо людьми.;)
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та про що ви говорите, "Львівський форум" називається, а пів-форуму народу бог зна звідки позбиралося. Ще добре як львівяни-еммігранти з-за кордону, а то взагалі якісь люди, що й близько коло Львова не були, а ви саме мені вирішили лекцію про свідомість прочитати.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо за марення? Аспірин недорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. - Выпейте его и почитайте конституцию, которую Вы недавно собирались неукоснительно соблюдать.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Slavchuck

    Slavchuck Member

    а ти що москаль???...
    краще щоб я не коминтував,вам уже нема куди ниж4е..
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Розповідав колись, що проходячи біля бюста Я.Стецко в Стрию 19 січня, я не побачив не тільки квітів, а навіть прибраного снігу. Не зважаючи на те, що розташований він біля міськради. Забули...

     
  18. DISBATya

    DISBATya Well-Known Member

    Прекрасные стихи !!!:good:
     
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Если не затруднит, поясните, пожалуйста разницу между москалями и кацапами! Я правда не совсем понимаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Вариантов объяснения много, сначала скажите, какое слово Вам кажется обиднее звучащим, тогда объяснят адресно ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)