Мовні оффтопи

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Dzeko, 13 жов 2010.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не воював. Так, для точності...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Он там выше исправился...
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Поговоріть, поговоріть. Бандера прийде - порядок наведе. Буде вам і регіональна мова, і митний союз, і союз ПДРСу з Гондурасом. Щось у нас такі національні меншини, що на голові сидять і ноги звісили, українська толерантність завжди боком вилазила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Что там сеанс спиритизма? Вызываете дух Бандери?
    А вы про сидящих на голове не рассказывайте, а то как беда так Восток помогает, а как развиднилось так мы на голове оказывается сидим...перестаньте...промышленности у нас поболе будет и в казну нашу гребанную платим побольше, это вам статистика.А как опять понастроете где не положено,как затопит в очередной раз и туристы не приедут и восток не поможет...вы перестаньте людей то беспочвенно обижать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нет! Это плакат, речевка, лозунг...
    Отличительная черта бандерлогов и свидомитов - ярковыраженое нежелание работать (служить) на благо государства. На себя - да. Для Украины - Бандера придет! И еще Тося (то сі зробе...)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Називається від трагічного до смішного один крок. Я вас вже серйозно сприймати не можу. Ви своїх постах вже й істерики влаштовували, і вимагали невідомого що, і "нацистів" критикували, і на державну мову жалілися, я такої феєрії ще не бачив. Але після цього всього ще у вас вистачає нахабства додавати без перестанку щоб вас не смів ніхто ображати "беспочвенно".
    Я рахую що "исконная русская наглость" вибивається тільки таким самим клином, якщо росіянина обкласти добряче матом, то він поважати тебе почне. А то ми вже так "дотолерантились" і "докомпромісились", що точно скоро точно з лиця землі щезнем разом з мовою своєю, як нам Страшний Брат обіцяє вже давно, точніше пояснює що нас і не було в принципі.
     
  8. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Я тут почитав кілька сторінок теми і все таки зробив інші висновки. По моєму причина в перепитуванні. Prashunya десь написала, що добре не розуміє наголосів у львівській говірці, тому перепитує. Читаючи її дописи не важко зрозуміти характер і все це вкупі дало такий результат. Бо коли російськомовний громадянин перепитує весь час що йому говорять у україномовному середовищі, то це дратує, бо виникає враження, що це спеціально, а ще й при способі висловлювання пані Prashunya. Тому не дивуйтеся. Думаю, з часом все би могло змінитися, але все таки зараз Prashunya може почуватися комфортно тільки у російськомовному середовищі.
     
  9. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    а по факту ноль...хамло

    ---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

    Переспрашивала пока не привыкла, любому человеку необходимо время чтобы привыкнуть к диалекту и манере и вообще расслабтесь вы и обсуждайте свою персону...насточертели...утрируйте сколько угодно!
    Характер он мой понял, то что вы все верх дном переворачиваете и утрируете и еще и стебетесь...говорит об вашем АНГЕЛЬСКОМ хамском надменном характере...смотрю тут вместо обсуждений языка ...собрались психологи психиаторы и характероведы...Все в сад!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Алеж у Вас є якесь своє уявлення про нього. Тобто є версія, якій Ви вірите.



    Думаю, Erebus мав на увазі взагальному, тобто те саме, що сказати князь олег воював з хозарами і переміг, не значить, що він сам воював і сам переміг.



    Та, але Ви також не бачили ні Хмельницького, ні Володимира Великого, ні Кия, але не кажете, що "стверджувати про них щось - нереально".


    ???????? о_О

    Що я Вам такого сказав?
    Прошу вибачення. Більше про Вас і до Вас писати не буду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мабуть і з іншими львівянами так спілкувалася. Чого дивуватися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Да вы что издеваетесь, вы строили свои выводы о том в чем моя проблема, где я буду себя хорошо чувствовать, какая у меня манера высказываться и каков мой характер!Вас кто-то просил об этом?Я вас уважаемый не обсуждаю и вы будь те добры придерживайтесь обещания...

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

    А вы наверное всем подряд диагнозы ставите и хамите!
    Я вам предлагала раза три оставить взаимные преркательства и обсуждения и вернуться к теме языка!
    Вы ни в какую...
    Удачи Вам!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ravin

    Ravin Well-Known Member

     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    "Я вам предлагала раза три оставить взаимные преркательства и обсуждения и вернуться к теме языка!" - помахуючи перед очима дулом пістолета. Брррр. Жах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Читать стихи о русском языке с пистолетом в руках чтоб не разбежались языкофобы!

    Нам не дано предугадать,
    Как слово наше отзовется, –
    И нам сочувствие дается,
    Как нам дается благодать...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    А без него пробовали? Если молчат - ещё не означает, что соглашаются.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Що там той вср.. восток "памагает"? Як костриця в задниці він памагает. Памагает бандюкам кишені набивати, й тілько.

    ---------- Додано в 03:16 ---------- Попередній допис був написаний в 03:06 ----------

    - А ще всі, без виключення, люди брешуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я выпил чай в буфете вокзала города Львова из глиняной чашки, которая была очень красивой.
    Вопросы есть?
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Как надо было сказать, Уважаемая?
    Я поправлюсь.
    Я сумею.
    Мне бы хоть что-то написать, что бы не было обратной отрицательной реакции.
    Подскажите, что надо написать?

    П.С. "УПА - Герои" не предлагать!
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)