Мовні оффтопи

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Dzeko, 13 жов 2010.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Как чем?
    Предгорье.
    Как правило, жизнь на хуторах или в маленьких сёлах.
    Обособленность от внешнего мира.
    И, в то же время, проторенная дорога с запада на восток и с востока на запад.
    То одни придут - грабят, то другие придут - грабят, то опять....
    И так многие века.
    Вполне понять людей можно - вот такой вот характер воспитался....
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    У вас всі ознаки неврозу. Не подобається то не говоріть зі мною, в мене є точка зору і я її притримуюсь. А на заході звичайно свій уклад, тепер легше вам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Ви вважаєте, що мій характер може сформувати чиясь кандидатура?

    Прошу пана, мене так тільки Коля базарний смішив...
    А давайте без діагнозів? Бо писати будете хіба вдома по стінах...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Чого ви туди своїх населили?
    Про Калуш не забудьте згадати... (Там ПР теж люблять)
     
  5. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Але мова відіграє в цьому важливу роль. От бачите, Prashunya почуває себе в нас некомфортно. Так само й я почувався, коли їздив на південь (правда мій дискомфорт полягав виключно в мовній площині, а не в ідеологічній).


    Я не про слов’янську.


    Ясно, що вплив був. Як і в нас на заході був вплив польської чи румунської напр., але мова від того не перестала бути українською. Читав у якогось дослідника (зара не пам’ятаю в кого, щоденник посла якоїсь західної країни в росію) то там було згадано побут і мову по регіонах україни й росії, зокрема кубань. І йшлося про те, що народ на кубані говорив вбільшості (в районі 80-90% ) українською. (поїду на вихідних на рідні села, бо давно там вже не був, то постараюся пошукати книжку, здається Січинського, але точно не знаю.)



    Практика показала, що непримиренність і протилежність політичних ідей обох сторін не дає їм звернути свою увагу на ідеї, які можуть об’єднати українців. Н Е Д О В І Р А в суспільстві - це те саме, що штопор в авіації.


    От бачите, хоч би й Ваші погляди - вони зразу вилазять на верх в дискусії і все - кінець діалогу і початок полімонологів (коли всі кричать в мікрофон і не чують один одного), бо люди переважно не можуть стримати реакцію на плювання в їх город і відповідають тим самим, далі зароджується ворожість і пішлопо-їхало. Почнемо з того: що ви знаєте про С. Бандеру і чого його в нас шанують (наприклад я)?



    Я, до речі, не за нато і не за єс. Багаторічний досвід україни показав, що в любому союзі ми відіграєм роль д..и ну чи постачальників сировини.



    Знаєте, що таке компроміс? Це щось типу: "я маю свою думку, ти свою, але шоб ми не розлетілись, тре найти шось посереднє, і хоч воно не буде співпадати з моєю думкою, але з твоєю теж." Тому не тре шукати компромісів. Треба шукати спільну точку зору. Тільки так можна об’єднатись в одне.



    Ну ось, Еребусе, ще Вам один приклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Вы ответьте на мой один вопрос...вы считаете нормой ставить диагнозы и оскорблять людей, у меня тоже есть свое мнение,только разница в том,что на вашу точку зрения я вас не оскорбляю, а вы мне в ответ на мою точку зрения- оскорбления и диагнозы и не только мне!и на просьбы не переходить на личности вы не реагируете!По вашему это норма?Чтож...воспитание...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Un.Known, ви не відрізняєте особистий "мирок" від глобальних процесів. У вас чомусь все перескакує на "Я", це не дуже добре. І зауважень мені не треба робити, в мене мама для цього є.
     
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Помиляєтесь, я чудово відрізняю. Просто мені смішно, коли хтось мені доказує, що мене краще знає саме оцим способом - якимось узагальненням, бо я а) росіянка (українка) б) блондинка в) живу в (не)людському місці.

    Щодо мого Я - так, я не маю право говорити за всіх, тому говорю за себе. І Вас це прошу робити, а не проголошувати якісь бздури за абсолютну істину.

    А Ви чешете всіх одним глобальним гребенем, і оте Ваше "формування під впливом чогось там" - то тільки чергова спроба перекласти на когось відповідальність за мрії, що незбулись.

    До речі, Ви не відповіли ні на одне питання, тільки махаєте в повітрі знанням глобальних процесів. В нас тут один саме проходить. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Не совсем правильно говорить из телевизора... из книг,из школы и института из газет!и это не парадокс...люди не привыкли слышать галицкого акцента, откуда им его понимать...это дело привычки!

    А про байки, тётя моего мужа военная ,так вот их после того как Украина стала независимой не помню почему, раскидали по Украине и вот вернулись и уволились больше всего из западной... так вот рассказывал идут навстречу два военных(я не помню кем они были но скажем так одного чину одного рангу)...и вот товарищ из запада говорит, мол ты что честь мне не отдаешь?наш в ответ удивился...а тот в ответ пусть мы с тобой одного чину да рангу...но ты к нам приехал а не мы к тебе...

    ---------- Додано в 20:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    Бендер миленький...вот где характер:crazy:Футураааама!

    ---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

    Да вы маму видимо не слушаете!Мамы людей оскорблять не учат!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Знань глобальних процесів не потрібно, щоб відрізняти темперамент японця від темпераменту мексиканця. Римська імперія виникла завдяки якостям римлян, британці тримали під контролем пів-планети завдяки своїм якостям. Багато хто до цього прагнув, але не всім "силенок" вистачило, хоча ВСІ ОДНАКОВІ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Интересный подход.
    А про Гитлера можно сказать "воевал"?
    А про Сталина, а про Жукова?
    Или надо обязательно стрички и гранаты?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Ага не воевал...зато руководил...
    И тут утверждать что-то бесполезно, каждый знает что-то из прочитанного да услышанного...и мнения кардинально расходятся...лично никто его не знал и действий его не видел...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це можна сказати про будь-якого історичного персонажа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не буде

    ---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------


    Полный пушной зверек... БРЕХНЯ!
    Я с этими лейтенантами кучу лет общался... Таких дебилов не видел. Значит не в Стрыю служили... Видать в К.Бугской... :haha:

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 22:11 ----------

    Я Вам, пані Ольго, довіряю ще й за мене говорити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Prashunya

    Prashunya Шахтееееееер Чемпион!

    Сталкивалась с людьми которые это, вместо приветствия используют...вот же странно!Скажи Здравствуйте...здоровья человеку пожелай ... а потом уж и Украину с героями славь)))
    Хорошо хоть Смерть ворогам с порога не скандируют)))
     
а де твій аватар? :)