Мовне питання - погляд із Росії

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем княжна Дарья, 26 лис 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Невстранець, що Ви хочете мене уподобити до персонажів картини Максимова "Все в прошлом"? Не дочекаєтесь:rolleyes: .
    А щодо мови - для мене цього питання не існує. Я б взагалі хотів спілкуватися по-англійськи, але Мартіні заборонив.
     
  2. Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Ничего, просто выйдите на улицу и заговорите с первым встречным. "How are you"? А он Вам так: "Fi-i-ine" ... И снова как дома... ;)
     
  3. Terio

    Terio New Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Я не родився на Украине, тики жив та вивчав мову у школи, але ж я ще можу спилкуватися украиньскою...Тришки;)
    Розумию я украиньску те само як росийску, але говорю не дюже гарно, як ви вже бачите, панове. :D
     
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Ага...только перекручивать то не надо!Га?
    Зета нашла какую то провокационную статью...запостила сюда...абсолютно не подумав...
    А главное так "красивенько" вышло...вроде Шостакович написал..
    Написал ДА НЕ ТОТ!!!!!А белогвардеец!!!Да еще без всяких доказательств!
    Я Вам таких историй...штук давадцать могу написать...одна страшнее другой!!!
    А Вам Виктория...лишь бы по жахливее истории про москалей услыхать!!!!!
     
  5. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Читатель. а там не указано было, что белогвардеец..:p
    Да и потом, о чём бы вы теперь тут и потрепались? ;) Так что раскаяния, увы, ноль. Как веточка-то ожила, любо-дорого посмотреть. А Читатель-то как приободрился и приосанился! Сразу хандрить бросил.
    (Надо еще чего- нибудь подыскать... :D )
     
  6. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Щось я зауважила, що останніми днями Чітатєль якийсь дуже лютий став.;) І чого б це? Самі червоні смайлики останнім часом зарясніли.;) ;) :)
     
  7. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Да уж Читатель прям так преобразился, что мне за него страшно иногда становится. Шашкой рубит направо и налево. "Глаголом жгет сердца людей"
     
  8. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    ПАТАМУШТО!!!!:confused: :confused:
    Данило достал!!!Сил моих уже больше нету!!!!
    :ireful1: :ireful1: :ireful1:
    Да и Лиды...что то давненько не видать...не с кем и про кулинарию по говорить.....;) :)
     
  9. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Так-так, і мені страшно..:eek: Т-с-с... А то ще почує, і не такого ще дочекаємося..;)
     
  10. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Так он воно в чому справа?;) А Ліда писала, що в Україні зараз, і деякий час на форумі не з'являтиметься. Але то нічого, Чітатєль, вона незабаром повернеться і все буде як і раніше.:) :)
     
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Це мабуть я винний. А взагалі це від того що все тіло зудить та чухається.:) Ось він мені зараз відповість, якщо в баню паритися ще не пішов.
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Вам всё шуточки! А с НоТоЦо что творится? Он, наверное, впервые эту страшилку услышал. Плачет и слезы не вытирает. Говорит, пусть сами сохнут! Нет, серъёзно, сильно мужика расстроили!
    Вот мне интересно. Кто такую фигню выдумывает и в Инет постит?:confused:
    Грубо и нелепо постит. :cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Данило, уважаемый, Вы себя не переоценивайте! Откуда у Вас инфа, если 87% софорумников у Вас в ИГНОРЕ?:)
     
  14. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Пробачте панове!Але ж я не вивчала украінску мову в школе. Але я читала твори Марко Вовчок, Тараса Шевченко и Панаса Мирного,Ивана Франка и навіть Павла Тичину /трактор в полі дир-дир-дир-ми за мир!/ Павло Тичина-це велика перлина в украінскому мистецтві! Але ж він передбачав померанчеву революцію -На майдане біля церкви революція іде-хай чабан усі гукают за атамана буде! І якщо я у Москве вивчила украінску, то в Украіні вивчити -можливо!Дюкую и вибачаюсь, може не досить грамотно написала але від щірого сердця!
     
  15. Дядя Ваня

    Дядя Ваня Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Да, про чабана это он там метко конечно ;)
     
  16. Nikola

    Nikola Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Бій одлунав...
    Жовто-сині знамена
    затріпотіли на станції знов ...
    І до юрби полонених
    сам курінний підійшов...
    Аж до кісток пропікає очима...
    Хлопці стоять перед ним, як мерці...
    П'яно хитається смерть перед ними,
    холодно блима наган у руці...



    Пригадую, в школі вчили
    (зараз, мабуть, викреслили як "крамолу" з програми) [​IMG]
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Ваш бродь, Вы после знаков припинания пробел ставте-сь, пожалуста-с! А раз дЮкаете, то и дЮкайте далее (Лабрадор у меня такой был - Дюком звали).
     
  18. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Полковнику, ну Ви редиска!!! ;)

    Я звісно підозрювала, що правила українського правопису змінилися, але що на стільки кардинально, як каже княжна, навіть не здогадувалась!!

    А Ви, Полковнику, не знаєте нових правил, то краще повчіться разом зі мною :) Треба Княжну попросити відкрити школу на форумі - мо" в Москві якось інакше українську мову вчать :confused: експрес-методом чи що? без відмінювань і т.п? ;)
     
  19. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    УМА! Украинский язык не такой уже и сложныйБ а насчет знаков вы совершенно правы. Просто чаще пишу по-английски, а там точка -это Ю на клаве, вот иногда ошибаюсь-пишу вслепую- вот руки иногда и подводят! А еще чаще пишу комппрограммы, так там вообще, если кто знает, только английской клавой и пользуюсь. Если хотели укусить-не получилось господа!
     
  20. княжна Дарья

    княжна Дарья Well-Known Member

    Відповідь: Мовне питання - погляд із Росії

    Ну вот опять вместо запятой Б получилось! Все пошла спать! А то я и работаю и с вами разговариваю, что-то перебор получается. До завтра, господа!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)