Московський Патріархат і канонічність

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Богданович, 21 сер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тут "винен" не головний слуга, а
    [​IMG]

    В Польщі, чи де інде такий фокус би не пройшов.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так і є) Я ж недаремно блукаю в слав'янському інформаційном просторі, бо на теренах православної Русі і будуть відбуватися заключні події апокаліптичного одкровення. Багато країн піде під воду, дехто взагалі буде знищений, але православні з Богом в серці приймуть Землю в спадок, хоча ще добряче настраждаються, поки впустять Бога у своє серце(
    Тому локшина - то не є локшина, але вибір Божий, що стане прикладок для усього світу бездарної людської похотливості та стійкої віри у царство божіє на теренах православія.
    Тільки можу запевнити, що релігія не буде така, як зараз, а справня. Бо таке, як зара - то не те, що треба. Буде набагато простіше і ясніше)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте, Комунарець, у мене є такий лакмусовий папірець, на який часто потрапляють проповідники. На всі, але є таке.

    Бог і людина. Людина в повному і загальному розумінні. Але коли починається націоналізація Бога. Типу правдівая православная Русь, а всім решту - пекло, то це явно понесло. В Росії дійшли до того, що православіє взагалі стало на службу ФСБ, но оно правдівоє.:))) Чи зміняться вони на краще? Вєрю, но сомнєваюсь. :))) Тому що коли отару женуть до стайні, то навряд чи вона опиниться на пасовиську. А воно не стоїть на місці: або сюди, або туди. Правдива релігія, крім юдейської, не може мати мононаціоналізм, бо Бог є вище того всього.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В інтернеті багато чого робиться і я не збираюся вірити усьому, і насправді дивлюся і погане і добре, аби просіяти усе і по крупицях знайти відповідь. Згаєте, як в підручниках по математиці та інших, в кінці були відповіді? То тут немає відповіді, але так чи ні, скаже саме життя і той розум, що бачить все знає про все.

    То ж я більше довіряю тому, що сам пізнав від того розуму, аби набратися віри у своє призначення. Більшість того було мені відкрито у 2017 році. Тоді я навіть не підозрював, у що я "влипну" і сам же поліз туди... а може прийшов час?

    Знаєте, чим найбільше вразив мене той, хто грає в ту гру? Підказав уважно дивитися на ікону Ісуса Христа і згадати знання стеногрвфії з самого мого дитинства.

    В дитячих іграх в секретних агентів, я підписував шифровки буквою "О", в середині якої писав букву "N" . То моє прізвище та ім'я. І ото дивлюся на ікону, і бачу ті самі "O" i "N". Там ще є "W"... згадавши стенографію, розшифрував букву омеги в своє "по-батькові".
    Я вже писав про те у 2017 році) навіть давав розшифровки.
    Так що, Ванга на вашій світлині точно звертається до мене)) От , і не вірте, після того)
    Гадаєте, я би ходив по святинях у 2017-2019 рках, якби не повірив тому, хто мені то відкрив?
    Була одна проблема. Хто це той, що так грається і шепоче?
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от-от.... може бути й кривдник.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, та я питав не про заповіти, а заповіді :)))

    @Коммунарец, а самі Ви виконуєте заповіді Ісуса /до речі, Ви про які заповіді Ісуса говорите?
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    намагаюся жити, аби не робити комусь поганого, ну і там... шануй одного Отця небесного і не май іншого Бога... я вас задовільнив відповіддю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я теж не в захваті від усіх тих надцерковних секретних структур спецслужб, і я гадаю, що то є у всіх релігіях, та з РПЦ то взагалі, ще в допетрівськи часи розколу православія, вже переслідували за якісь церковні атрибути, які не вкладалися в перетрубацію людського сприйняття віри. То трима пальцями зреститися, зміни надписів на іконах, які мали метою обманути людей.

    Але чому в православії я бачу істину априорі, не принижуючи інші конфесії? Бо наприклад, у мусульман і евреїв немає ікон, католіки лише художні мальовані твори для красоти. А от на православних іконах старого зразка написана інформація, про яку я вам вже написав, але і ту хотіли скривдити. Нічого особистого і націоналістичного (бр-р-р), тільки факт.

    А вірити - чи ні, то моє дуже особисте, поки не настане час, коли це не стане загальнолюдським))

    Але ви можете сприймати все оце написане, як гіпотетичне співпадання моєї фантазії і "випадкових" подій. А може й не випадкове... Хтозна)))
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не дивно. Більшу половину людства Ісус Христос не задовільняє, а ви хочете від мене задовільнення?( Ясно, що ні))
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я від Вас не хочу задовільнення) Я хочу почути відповідь і попробувати зрозуміти;

    Так Ви ж самі не виконуєте всіх заповідей, а хочете їх виконання від людства :)))
    Во, Ви кажете
    а самі берете і кажете про себе
    @Коммунарец, Ви намагаєтеся виконувати тільки ОДНУ заповідь? І то якось так насеруматері: "ну і там... " А решта? о_О
    А П'ять церковних Заповідей?
    А Сім святих Таїнств?
    ...
    і т.д.

     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    1) Я не католік, а тим паче не кальвініст, протестант тощо, тому католицькі заповіді мені... так собі... ні до чого... див.п.2
    2) Я виконую заповіді Ісуса Христа, а не накалапоцяні церковниками догми і правила, хоча серед цього я не против деяких хоча...див.п3
    3) вважаю , що сповідь та причастя не обов'язкого часто приймати, щоб не звикнути до частого грішіння. Краще менше грішити і відповідати перед самим Богом наодинці, а не влаштовувати циркові вистави. Хрещення треба приймати свідомо, а ненасильно. Одруження-вінчання треба переглядати, аби не перетворювати на фарс.
    В УПЦ МП от, взагалі, скоо всі дні, крім святкових, зроблять поминальними. І що? Якто раніше жили. Якось жили... Хоча мертві нічого не відчувають, чи не так? А за гріхи кожен буде відповідати особисто.
    4) "ну і там... " ... як казав ( майже) Ісус, Бога можна і зневАжити ( бо до Нього багато запитань, та й ще ніхто не знає, хто Він), а Святого духа не можна лаяти. Тому "насеруматері" залиште собі))
    Короче кажучи, наврядчи ви зрозумієте мене, хоч трохи(((
     
    Останнє редагування: 6 тра 2021
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Блін, як все запущено! :suicide:
    @Коммунарец, що у Вас в голові твориться? о_О :)))

    1) До чого тут " Я не католік, а тим паче не кальвініст, протестант тощо"? Ви ж ніби позиціонуєте себе християнином, визнаєте Христа.
    Ну най буде, будемо вважати тіпа Ви православний ;)
    Во, тримайте заповіді Божі і побожні навчання з сайту православної церкви, котра в підпорядкуванні Єпіфанія. Це саме Ви знайдете і в Кіріла з Онуфрієм.
    Якщо хочете, то ознайомтеся і вивчайте
    ЗАПОВІДІ БОЖІ І ПОБОЖНІ НАВЧАННЯ | Cвятопокровська Подільська церква

    2) Ще раз повернуся до свого запитання.
    @Коммунарец, що таке "заповіді Ісуса Христа"? Оголосіть їх, будьте добрі.

    3) Ви вважаєте, що християнин можете піддавати сумніву і критиці догмати і канони церкви, вибірково щось визнавати чи відкидати.
    Так який же Ви послідовник Христової віри?:) Бо Церква якраз і стоїть на дотриманні цих догматів і канонів

    4) Ви знову щось придумуєте про Христа)
    І якщо Ви себе так вперто тримаєте за "Богомвибраного", то дивне Ваше твердження, що "Бога можна і зневАжити", а "Святого духа не можна лаяти".
    Бо Бог єдиний, бо він виступає у трьох особах: Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Духа Святого (Свята Трійця)

    Чого ж? Сподіваюся, що я Вас давно трохи зрозумів ;)
     
    Останнє редагування: 6 тра 2021
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не запущено, а народжується нове!))
    1) Я до Епіфанія не заходжу. Він мені не подобається.
    2) однім не доведеш, що був голодомор і репресії в СРСР, іншим - що світ не такий , як записано в догмах.
    От @Мих погодився зі мною, а вас нічого не влаштує, бо самі не знаєте(
    3) Протестанти і інші реформатори піддають сумніву догмати церкви і нічого, живуть і процвітають)
    4) то не моє твердження, а Ісусове.
    Доведіть мені, що Бог триєдін...

    Коли не зрозумієте мене, то це буде ваша проблема(
     
    Останнє редагування: 6 тра 2021
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...
    @Коммунарец, Ви хочете започаткувати нове на базі старого? о_О
    Так це ж, як мінімум, треба перше розібратися в тому старому, хіба нє?
    А у Вас знань, досвіду і практики практично ніц ;)

    1) @Коммунарец, а хто Вам подобається? Кіріл? Чи Онуфрій?

    2) Для чого комусь щось доводити?
    Я знаю, і мене це влаштовує.
    А Вас запитую про Вас, бо Ви вважаєте себе Богомобраним. Цікаво ж ;

    Ще раз повернуся до свого запитання. Бо Ви чомусь його обминаєте
    @Коммунарец, що таке "заповіді Ісуса Христа"? Оголосіть їх, будьте добрі.

    3) Протестанти і інші реформатори піддають сумніву догмати нинішньої церкви, але створили свою церкву, зі своїми догматами, і їх сповідують. І нічого, живуть і процвітають). Це нормально.
    Атеїсти і тоті агностіки он взагалі не признають Всевишнього і нічого, також живуть і процвітають). Це також нормально.
    Але вони /Атеїсти і тоті агностіки/ й не називають себе "Богомобраними" і не відвідують храмів і монастирів ;

    4) Скажіть же конкретно, що таке твердив Ісус?
    Для чого мені щось Вам доводити? о_О
     
    Останнє редагування: 6 тра 2021
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тобто ікона визначила у вас правдивість віри?
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Звісно ні, але ікона - то інформаційне табло з ініціалами та роками того, кого закликають прийти і навести лад... уявляєте? чи не так? А ще, ви ж маєте знати, що були іконоборці, які хотіли знищити ікони разом з інформацією... не вийшло, хоча заплутали всіх здорово. Та правда все ж відкрита. Ви згодні зі мною, чи у вас є своя думка про те?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згідно тієї інформації, що я маю.

    Термін православіє якраз виник на тлі появи ікон. Одні допускали ікони, а інші - навпаки - забороняли. З часом, щоб навести у цьому лад, тих, хто прийняв ікону називали православними - тих, хто правильно славить Бога. Все це відбувалося задовго ДО розколу єдиною апостольської церкви. Тобто вся апостольська церква, яку ми згадуємо у символі віри є православна.

    Але як то часто буває в історії будь-яких подій, слова набули інших значень, перекручення, в результаті розколу апостольської церкви, утворилося дві церкви - католицька, що означає буквально - всесвітня і православна, що означає ТА, котра правильно славить Бога.
    Відтоді значення "православна" ввійшла в назву церкви Православної церкви. У католицькій церкві слово православний зберіглося у тому значенні, що й було, але не ввійшло у назву самої церкви. У католицькій церкві на Літургії священик має такі слова: і всіх вас, православних християн, благословляючи прихожан.

    Ну а далі то вже традиції. Православні акцентують на іконі, католики - на образах. Хоча і одні і другі визнають і перше і друге.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Смішний ви... Хіба Ісус не казав, що молоде вино не наливають в старі мехи?
    А я і не скриваю, що у мене обмаль знань і досвіду, але може і кажу не від себе, а те , що чуюзгори? Я розумію, що не такий святий, як інші, але чомусь так випало мені))
    1) і чого відразу приписувати мені мої подобання до ваших ворогів?
    Я визнаю тільки Бога за свого наставника, який би він там не був, а заповіді Ісуса приймаю як треба, хоча в інтернеті багато цікавих істинних вчень Ісуса Христа, які від нас ховають. Ще не вечір, розберемося)
    2)По мені, то краще вважати себе богообраним, ніж виглядати в очах людей херовим президентом чи іншим народообраним кретином.
    На рахунок запитання до мене. Там до вас черга запитань вже рік у темі "запитання до цигана". Розберіться спочатку там, а потім будете запитувати тут)
    3) кожному своє, а Богу божіє.
    4) те, що ви мені приписуєте.
    Життя доведе істину, хто є хто.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Коммунарец, а на Вашу думку, Ви що собою уособлюєте - молоде вино, чи міхи?

    @Коммунарец, а як це Ви "чуєте згори"? Ви перед тим, як почуєте голос, що робите? Молитеся? Чи поститися? Чи щось вживаєте?
    Цікаво ж...

    1) @Коммунарец, а Кіріл і Онуфрій наші вороги? Чому Ви так вважаєте?

    2) @Коммунарец, Ви докупи впихуєте невпіхуєме - "вважати себе" і "виглядати в очах людей". Може розглядати речі з однієї точки - або від себе, або від очей людей?

    @Коммунарец, я переглянув тему "запитання до цигана", прикольна тема). Але я не зустрів ні одного Вашого запитання до мене. Чи я щось пропустив?

    3) десь я вже чув подібне :scratch_one-s_head:
    Але воно звучить зовсім не так;

    4) @Коммунарец, хіба я Вам приписую заповіді Ісуса? о_О
    То що ж таке заповів Ісус?

    зі

    всьо, я до вечора на город.
     
а де твій аватар? :)