Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем MARTINI, 18 лип 2008.

  1. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Народ, а вот статейка про флаг.... типа черно красного не было никогда... правда или нет?
     
  2. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    АРМІЯ БЕЗ ДЕРЖАВИ

    Отаман Тарас Бульба-Боровець

    http://zustrich.quebec-ukraine.com/lib/bulba_table.htm

    На тлі такої невиразної політичної ситуації України народжувалася наша нова революційно-партизанська армія. Від 22. 6.1941 р. автоматично перестало існувати Українське Національне Відродження, а на його місце зродилася Українська Повстанська Армія. Я сам перестав бути „Байдою", а прибрав собі нове воєнно-революційне ім'я й почав підписувати всі накази та документи, як „Отаман Тарас Бульба".

    Хоч ми офіційно й проголосили Українську Повстанську Армію, але на практиці ніякого повстання на початку німецько-совєтської війни проти будь-кого не піднімали. Не було проти кого вести повстання. Комуністична державна влада та її армія блискавично і в паніці залишала нашу територію, а проти німців у червні 1941 року не був ще час повставати. Наша стратегія диктувала нам зовсім інший хід подій. Ми обмежувались малою партизанською акцією.

    Початкові дії УПА покищо були невеликі. Ми навмисне не вступали в бої з відступаючими військами Червоної армії, а полювали головним чином на банди НКВД.


    Німецькі війська Поліської котловини зовсім не пробували здобувати, а її попросту обійшли. Одна група пішла по лінії Гродно-Мінськ-В'язьма-Москва, а друга — по лінії Люблін-Рівне-Житомир-Київ.
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    цікаво коли УПА проголошувала себе "Українською" які вона мала на увазі територіальні межі???? щось здається маловерогідним, як Херсонські, Луганські, Харківські або Одесські уркаїнці вітали створення нібито своєї повстанської армії ???? може краще було назватися якось простійше, наприклад "Повстанська армія окремих західноукраїнських регіонів, кому радянська влада дуже не подобається через свою чмошність" ПАОЗРКРВДНЧСЧ ???? здається цікава думка яку можливо провести через усу історію, яку ми бачемо в підручниках сучасної школи, де слово "українське" ліплять усьому чим можно пишатися, та за що не соромно ... гм ..

    еще бы регулярные части могли и огрызнутся, а милиционерам накостылять, эта пожалуйста
     
    Останнє редагування модератором: 30 лис 2008
    • Подобається Подобається x 1
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    опа, ще один "свіжий погляд".... :)))
    прошу сказати: а коли нквд стало міліціонерами?...
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    МВД создали если не ошибаюсь в 53-м, до этого, кроме всего прочего милиция и пожарные были в системе НКВД, что до свежести, тут все свежее...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ясно, я зрозумів.... :)
    ваш попередній допис, це, так би мовити, метафора...
    "накостиляти міліціонерам" замість "вбити чекіста" (ката, вбивцю, маніяка)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тобто, коли УПА "полювали за бандами НКВД" - ловили пожежників і міліцію? (а не провокативні боївки)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    я так думаю, що написати "дружинників" замість "міліціонерів" -- це була би вже не метафора, а суттєве перебільшення... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А які ж дружинники, коли "ЧА відступала"? Тільки міліціонери могли бути.
     
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    .... цікаво, з яких міркувань, "банди" ЧКістів, залишалися після відходу ЧА? справді цікаво?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    та нічого дивного...
    наприклад, у 1917-уроці в петербурзі залишилася банда...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    так завжди буває, коли немає влади своєї, владу отримує хтось іншій, до речі, банда та вони - банда, але підтримка в них була шалена ...
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    можна я вгадаю?!!
    підтримка серед п’яної матросні?... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, мільони п’яних матросів, по всій Росії, у томи числі и українські "матроси" з Харкова, Київа, і .т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ой, а давайте тоді ще й ненароджених порахуємо?
    тих, хто почне захоплюватися комуністами колись в майбутньому!
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    до цього я про "нероджених порахувать" чув від пана-містера Юсченка, коли він "голодоморив" в ефір, але безглуздо стверджувати що Ілліч, м.ф. і тисяча матросів усі Імперію раскомунізділі ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ви "скромно" промовчали про те, що "симбірський цирюльник" всіх, хто не хотів добровільно віддавати йому своє майно, велів розстрілювати за "законами революційного часу"...
    "забули" також розповісти, що метою німецького командування не була нова російська держава, німцям головне було війну припинити, вони і припинили -- за допомогою бандитів-каторжан...
    бандюкам пощастило, таке щастя випадає не часто..
    не знаю, хто поміг цим "революціонерам", але релігію і Бога вони дуже ненавиділи...

    що стосується голодомору, то у нас є гілка присвячена цій трагедії, можете там відмітитися...
    мені буде цікаво почитати "нові думки" з цього приводу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ось нарешті, обгрунтовно, Ви мабуть мене не вірно зрозуміли, на мій особистий, погляд Ілліч - падлюка яких мало, але казати, що купка пяних матросів в усьому винна - мрак, народна підтримка у Ілліча була дуже висока, за що тпотім народ і отримав ..... а що він німецький агент - 100%
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Найперше про червоно-чориний прапор. Сам Стахів - двійкар. Це така частина колишніх націоналістів, які опинилися в еміграції і внаслідок психічного шоку дуже перейнялися демократичними цінностями. Цим скористалися в 1950-х роках радянські спецслужби. Особливо, після арешту в 1954 р. Кука, зливання інформації Кімом Філбі про Матвійчука і т.д. в КГБ з`явилася можливість внести суперечність в еміграційне середовище. для того було використані зв`язки і шифри заарештованих і сфабриковані листи "з краю" (тобто від воюючої України) про недовіру Бандері, про потребу демократизації тощо. Частина емігрантів цим листам повірили, але більшість звернула увагу на мовні звороти, нехарактерні для тих, які ніби-то були підписані. в результаті утворилися "двійкарі", т.зв. "демократичні націоналісти", до яких і Стахів належить. Тому він ДУЖЕ не любить Бандери і готовий все сказати, щоб очорнити його. То називається старечий маразм. До речі особисто з ним дуже важко говорити, бо сам "демократ" в приступі старечого е-е-е ну, не маразму, а самозалюблення не сприймає інших думок.
    А червоно-чорний прапор був завтерджений офіційним стягом ОУН ще в 1929 р., до того був прапором пластового куреня "Лісові Чорти", а ще раніше - в першу світову червоно-чорні стрічки носили члени Лицарства Залізної Остроги, як символ червоної краві героїв на чорній українській землі. І що тут фашистського чи нацистського?

    Тепер щодо червня 1941р. НКДБ (народний комісаріат державної безпеки, пізніше просто комітет відповідний) було створене в лютому 1941р. Принаймні по наказу. А до того всі справи міліційні, політично-репресивні належали до НКВС (внутрішніх справ). В тому числі до системи входили і прикордонні війська.
    Суто міліцією (участковими) були місцеві жителі, на яких ніхто і не нападав. Мова як про ворогів, йшла найперше, про слідчих та інших енкаведистів, тобто із числа кадрових чекістів.
     
    Останнє редагування модератором: 30 лис 2008
    • Подобається Подобається x 3
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    але не зрозуміло навіщо підрозділам НКВС залишатися після відходу регулярної армії?

    гамма, додасти білого - отримуєте, тому хтосьі сприймає його як нацистській
     
    Останнє редагування модератором: 30 лис 2008
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)