Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем MARTINI, 18 лип 2008.

  1. kertis

    kertis миється в бані

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Это не инакомыслие. Это люди плыли по течению. Например советский офицер ругающий у себя на кухне партийных чмошников, но исправно получающий доппаёк, служебные квартиры и прочие блага. Рабочий ворующий с завода, фарцовщик продающий из под полы. Это не инакомыслие а приспособленчество. Это естественно для людей. Никто не имеет право их судить. Все люди хотят жить и жить максимально хорошо в среде обитания.
    Находятся люди которые мыслят по другому. Они хотят сломать саму среду, систему чтобы жить лучше, свободнее. Вот эти и есть инакомыслящие.
     
  2. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Після того, як більшість росіян побачила ставлення до їх країни з боку України вони і сучасну українську владу вважають ворогом, а також деяких українців. І мені дуже важко говорити їм, що це не так. Це у перше.

    По-друге: так, я вважаю тих, хто воював з моїми дідами – бандитами. І я ніколи не повірю, що всі хто воював з боку німців на Україні – це люди всі як один воювали за незалежну Україну. Також я не стверджую, що там таких не було, але це дуже складне питання і його треба вирішувати між двома країнами. Але сьогодні Україна не може вирішити це питання у своїх межах, у своєму суспільстві, чи може вона вирішити це питання з іншими країнами?

    ОФФТОП: Це дуже легко – сказати, що всі, хто підтримує московську точку зору – зрадники, але це не вирішує проблему. Як говорять російської: "Все геи, а я Д"Артаньян". Я також не згоден з тім, що усе не добре, що робила влада на Україні – це указівки Москви, бо політика терору це один бік, а з другого боку доноси та вбивства робили українці також. Історичні питання – це дуже складна тема. Але нажаль, що сучасна влада не хоче вирішувати це питання, до речі народ також. Сучасна Україна хоче відійти від спільного минулого, це її вибір. Але питання буде чекати стільки, скільки треба.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Що Вам "уперше"?
    Моя твоя нє понімай.
     
  4. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Левандівке, за темою щось є?
     
  5. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    А з прадідами? Біла Гвардія то теж були бандити, чи люди, що зі зброєю у руках відстоювали свою точку зору на майбутнє?
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Не заглядав я за неї.
    Є по спілкуванню на Форумі. Поважайте форумлян, не ґвалтуйте мову (або додавайте переклад зрозумілою мовою).
     
  7. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    До речі, вони складали майже 15% партизан окупованої Франції, а в Громадянську розстрілювали комуністів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Шкода, але в мене нікого не було в Білої Гвардії. :) Ще питання? Мабуть хочете знати як я ставлюся до того, що відбувалося у початку минулого століття чи самі щось хочете розповісти?

    Ви вважаєте, що якщо я громадянин РФ, то обов*язково комуніст? :D
     
  9. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Але , мабуть, були у Червоній армії. А під комуністами я мав на увазі представників влади і червоної армії на той час. А Ваш дід чи прадід не воювали у громадянську?І не робіть вигляду, що не розумієте того, що я мав на увазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Дід воював з фашистами. Бабка пам*ятає німецьку окупацію та постійний голод якій був тоді. Один прадід в мене з селян, другий жив в місті в окремому кам*яному будинку та володів мануфактурою. Що ви мене зараз пропонуєте?
     
  11. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Я не пропоную, а пояснюю:УПА(чи бандерівці) , як і Біла Гвардія дещо раніше, були людьми, що зі зброєю відстоювали своє бачення майбутнього України. Влада в якості інструменту використовувала армію і каральні органи, рядові представники яких теж ставали жертвами цієї війни і це не означає, що з протилежної сторони були бандити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Тобто ви вважаєте, що там усі "були людьми, що зі зброєю відстоювали своє бачення майбутнього"?
     
  13. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    У подавляючій більшості - так. Невеликий процент "риб-прилипал" є буть-де.
     
  14. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Я считаю, что гражданская война пришла на ЗУ на 20 лет позже...При таком рассмотрении проблемы - становиться многое понятней и яснее... Вот только не все это хотят видеть - и примерившись с Белой гвардией продолжают воевать с УПА.... Сие не относиться к нахтигалю и прочей сс-овской швали. Я не путаю тех, кто воевали с гитлером и со сталиным - и тех, кто лизал гитлеру зад...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    В "Нахтігалі" вояки УПА проходили вишкіл.
    Чомусь ви не хочете збагнути,що в ті роки (та і пізніше) ворогом №1 був срср і большевицька чума.І всі,хто боровся з ним,були союзниками.
     
  16. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Оправдать можно что угодно. Один из "перефарбувавшихся" нацилнал-демократов - из преподавателей истоии кпсс в высшей совтпартшколе оправдывался - "мы разрушали ссср изнутри"... :)
    Ага, щас...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Наша пісня гарна,нова...
    Комуняки і совєти були для нас набагато більшим ворогом.ніж наці.
     
  18. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Знов за рибу грошi.... :)
    Тут надо определиться - бороться за национальную независимость - это неприятие ЛЮБОГО завоевателя - или одних завоевателей гоним, а другим дупу лижем... Только во втором случае - это не борьба за независимость, этому есть другое название....
    Прошу простить за резкость. Попытки обеления фашизма - для меня не повод пустого трепа....
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Наша пісня гарна нова...
    Фашизм - зашмарканий пацанюра в коротких штанцях,в порівнянні з комунізмом.
    Для боротьби з тими виродками треба було застосовувати любі методи.
     
  20. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    http://oun-upa.org.ua/ru/history.html Я пропоную Вам дуже уважно прочитати до кінця цю статтю, звернувши увагу на виділені терміни і почитати про них. Це займе досить багато часу, але Ви знатимете позицію більшості форумлян. Стаття відзначаеться ще й вітсутністю емоцій.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)