Молитва - двосторонній чи односторонній зв'язок з Богом?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Inga, 9 лип 2015.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ЯКІ МОЛИТВИ ЧУТИ НА НЕБІ ?

    Один старець часто задумувався над тим, які молитви долітають до Неба, а які залишаються не почутими. Одного разу з цими думками він заснув. І здавалося йому, ніби світлий ангел, обійнявши крилом, підняв його високо-високо над землею. У міру того як піднімалися вони вище і вище, все слабкішими і слабкішими ставали звуки, що доносилися з поверхні землі. Не чути було більше людських голосів, затихли пісні, крики, весь шум метушливого мирського життя. Лише деколи долітали звідкись гармонійні ніжні звуки, як звуки далекої лютні.
    – Що це? – Запитав старець.
    – Це святі молитви, – відповів ангел, – тільки вони чуються тут.
    – Але чому так слабко звучать вони? Чому так мало цих звуків? Адже зараз весь народ молиться в храмі…?
    Ангел глянув на нього, і скорботне було обличчя його.
    – Ти хочеш знати? Дивись.
    Далеко внизу виднівся великий храм. Чудесною силою розкрилися його зводи, і старець міг бачити все, що робилося всередині. Храм весь був сповнений народом.
    На крилосі видно було великий хор. Священик у повному облаченні стояв у вівтарі. Йшла служба. Яка служба – сказати було неможливо, бо жодного звуку не було чутно.Видно було, як стояв на лівому крилосі дячок щось читав швидко-швидко, човгаючи і перебираючи губами, але слова туди, вгору, не долітали. На амвон поволі вийшов величезного зросту диякон, плавним жестом поправив своє пишне волосся, потім підняв орар, широко розкрив рот, і … ні звуку!
    Регент роздавав ноти: хор готувався співати. «Вже хор-то, напевно, почую», – подумав старець. Регент стукнув камертоном по коліну, підніс його до вуха, витягнув руки і дав знак починати, але як і раніше панувала повна тиша. Дивитися було дивно: регент махав руками, притупував ногою, баси червоніли від натуги, тенори витягувалися на носках, високо піднімаючи голову, роти у всіх були відкриті, але співу не було.
    «Що ж це таке?» – Подумав старець. Він перевів очі на тих, хто молиться. Їх було дуже багато, різного віку і положень: чоловіки і жінки, люди похилого віку і діти, купці і прості селяни. Всі вони хрестилися, кланялися, багато щось шепотіли, але нічого не було чутно. Вся церква була німа.
    – Чому це? – Запитав старець.
    – Спустимося, і ти побачиш і зрозумієш. – Сказав ангел.
    Вони повільно, ніким не видимі спустилися в самий храм. Ошатно одягнена жінка стояла попереду всього натовпу і, мабуть, ретельно молилася. Ангел наблизився до неї і тихо торкнувся рукою. І раптом старець побачив її серце і почув її думки.
    «Ах, ця противна почтмейстерша! – Думала вона. – Знову в новім капелюсі! Чоловік – п’яниця, діти – обшарпанці, а вона хизується! .. Бач вирядилась! .. »
    Поруч стояв купець в хорошій суконній чумарці і задумливо дивився на іконостас.Ангел торкнувся його грудей, і перед старцем зараз же відкрилися його затаєні думки: «… Яка досада! Продешевив … Товару такого тепер нізащо не купиш! Не інакше як тисячу втратив, а може, й півтори … »
    Далі виднівся молодий селянський хлопець. Він майже не молився, а весь час дивився наліво, де стояли жінки, червонів і переминався з ноги на ногу. Ангел доторкнувся до нього, і старець прочитав у його серці: «Ех, і хороша Дуняша! .. Усім взяла: і обличчям, і звичкою, і роботою … От би дружину таку! Піде чи ні?»
    І багатьох торкався Ангел, і у всіх були подібні ж думки, порожні, пусті, життєві. Перед Богом стояли, але про Бога не думали. Тільки вдавали, що молилися.
    – Тепер ти розумієш? – Запитав Ангел. – Такі молитви не доходять. Тому й здається, що всі вони точно німі.
    У цю хвилину раптом боязкий дитячий голосок виразно промовив:
    – Господи! Ти благ і милостивий … Врятуй, помилуй, зціли бідну маму! ..
    У куточку на колінах, притиснувшись до стіни, стояв маленький хлопчик. В його очах блищали сльози. Він молився за свою хвору маму. Ангел доторкнувся до його грудей, і старець побачив дитяче серце. Там були скорбота і любов.
    – Ось молитви, які чути! – Сказав ангел.

    14 серпня
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Притча дня:
    Що відбувається на небесах, коли ми МОЛИМОСЯ?

    Мені приснився сон, що я потрапив на небо і зі мною поруч з'явився Ангел, щоб супроводжувати мене і показати мені, що там є. Ми йшли поруч до тих пір, поки не прийшли до великого залу, в якому було безліч Ангелів.
    Мій Ангел-наставник зупинився і сказав:
    - "А ось це відділ Отримання. Тут ми отримуємо всі петиції і прохання до Бога, які люди висловлюють під час своєї молитви."
    Я озирнувся навколо. Тут було дуже шумно і жваво, і навколо мене було повно ангелів, які сортували прохання - цілі стоси паперів, написані людьми з усіх куточків світу - там були сувої, листи, папери і просто записочки.

    Опісля ми йшли по довгому коридору до тих пір, поки не прийшли до другого відділу.
    І тоді Ангел сказав мені:
    - "А тут відділ Доставки і Упаковки. Тут та Божа Благодать і милість Господня, про яку просили люди, запаковується і відправляється їм."
    І я знову звернув увагу, що тут дуже багато народу, дуже жваво. Величезна кількість Ангелів працювали в цьому відділі, тому що люди так багато всього просять, і відповідно так багато всього готувалося до відправки на землю.

    І нарешті, в самому кінці довгого коридору, ми зупинилися перед дверима, які вели в малесеньку кімнату.
    Там, на мій превеликий подив, сидів лише один Ангел, якому явно не було чим зайнятися.
    - "А це - відділ Подяк", - тихо сказав мені мій друг Ангел, злегка засмутившись.
    - "Як же так вийшло, що тут немає ніякої роботи?" - запитав я.
    - "Це дуже сумно", - зітхнув Ангел.
    "Після того, як люди отримують все те, про що вони просили, тільки мало хто посилає Подяку".
    - "А як же відправити свою Подяку і повідомлення про те, що ти отримав Божу Благодать?" - запитав я.
    - "Дуже просто", - відповів Ангел.
    - "Просто скажи:" Дякую, Господи!"
    - "А за що слід людям направляти свої повідомлення в отриманні Божої Благодаті?" - запитав я.

    Якщо у тебе є їжа, одяг, дах над головою то ти багатий.

    Якщо ти прокинувся сьогодні вранці і відчув себе здоровим, а не хворим, то явно щасливий.

    Якщо ти прийшов до своєї церкви і можеш молитися там без страху переслідування, арешту, смертних катувань, - то ти щасливий.

    Добре, а що тепер?
    Кому подякувати ?

    - У відділ Подяк!

    "Дякую тобі, Господи, за все і за всіх."
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Молитва "Отче наш"

    Таємниця молuтвu «Отче наш»: її промовляють навіть невіруючі, але майже ніхто не знає таємний сенс!

    Таємниця молuтвu «Отче наш»: її промовляють навіть невіруючі, але майже ніхто не знає таємний сенс!

    Молитва Отче наш — це не просто головні слова для будь-якого християнина. У цих рядках міститься таємний сенс, розуміння самого Бога і всього, що нас оточує. З текстом цієї молитви пов’язано багато цікавих фактів і навіть таємниць, які дано осягнути тільки справжньому віруючому.

    Історія молитви
    «Отче наш» — це єдина молитва, яку дарував нам сам Господь. Вважається, що вона була дана людству Христом, а не була придумана ні святими, ні звичайними людьми, і саме в цьому полягає її велика сила. Текст самої молитви звучить так:

    Отче наш, сущий на небесах!
    нехай святиться ім’я Твоє;
    нехай прийде Царство Твоє;
    нехай буде воля Твоя і на землі, як на небі;
    хліб наш насущний дай нам на цей день;
    і прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим;
    і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
    Бо Твоє є Царство і сила і слава навіки. Амінь.

    Ці слова відображають всі людські потреби, сподівання і прагнення до спасіння душі. Зміст і таємниця цієї молитви полягає в тому, що вона є універсальним божим словом, яке можна використовувати як для благословення свого шляху, так і для захисту від нечисті, від хвороби і від будь-якої біди.

    Але головна таємниця цієї молитви пізнається не тільки в горі. Читайте «Отче наш» кожен день — і це наповнить ваше життя світлом і добром. Дякуйте Богові цією молитвою про те, що ви живі, і ви завжди будете здорові і щасливі.
     
а де твій аватар? :)