Молитва - двосторонній чи односторонній зв'язок з Богом?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Inga, 9 лип 2015.

  1. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Моя Мама очень верила в Бога. Была уверенна, что ещё жива только благодаря Богу. Молилась за всех нас, за родных, за друзей, за просто знакомых. У неё был большой список, в который она часто кого-то дописывала чтобы не забыть. Поэтому утреннее моление занимало несколько часов.

    17 апреля моя Мама умерла. В страшных мучниях. И молилась до конца. Даже когда уже никого не узнавала и не могла говорить, сквозь забытье, когда я рядом читала отче наш по ритму шёпота было понятно что она тоже молится...
    На пике её мучений мне говорили, молись, Бог услышит и облегчит её мучения. А я не по-ни-ма-ла как ещё нужно молиться, если он Маму, которая так верит и молится, не слышит, то кого он услышит?

    Что есть молитва? И почему Бог, если конечно он есть, должен услышать меня, при этом не реагируя на молитвы миллионов людей, в страшных мучениях просящих помощи у Него.
    Мой друг-йог уверен что к Богу только со спасибками, с остальным - только к себе... Прав?
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В мене по прочитанню декілька думок.

    1. Ми всі інструменти в руках Божих. І рівновага працює. І біль Вашої мами, можливо, був для того, щоб Вас колись боліло менше.
    2. Бог чує всіх. Дає там, де треба.
    3. Молитва - це спілкування. Якщо звикнути молитись постійно, то з часом можна віднайти відповіді на свої питання - молячись щиро людина задумується над собою, над своїми потребами. Над своїми помилками. І через молитву до нас промовляє Бог.

    Ні. Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам… (Матвія 7:7)

    Прийміть щирі співчуття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Підтримую!:good:
    І ще до нас Бог найбільше промовляє через Писання...
    В це не вірю!
    УСІ наші болі і немочі змогла понести тільки Одна Людина -Ісус Христос!
    Ніхто з земних людей не може терпіти хворобу за когось, щоб когось колись боліло менше... Такого я не знаходжу в Божому Слові...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ні він не згрішив, ні батьки його не згрішили... про причину сліпоти.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ви читали, що пише автор: її мама молилася щиро до Бога, але хвороба не відступала. Не вірите?
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Вірю!
    Але я не про те писав.
    Я писав, що ніхто з земних людей не може терпіти хворобу за когось, щоб когось колись боліло менше...
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    випадок з сліпим поясніть
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    а що пояснювати?
    Яким чином цей випадок зі сліпим пояснює те, про що написала пані Анноун?
    Вона написала, що "біль мами, можливо, був для того, щоб Вас колись боліло менше".
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ладушкі, проїхали, а то зараз розтягнеться ще на 5 сторінок дискусія.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А Ви спробуйте не сприймати дослівно. Про інструменти більше подумайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Тобто?
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Розжовувати не буду, все, що мала написати - написала.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    католицизм рулить... ніхто нікому ніц не винен! признаєте Єгошуа сином Божим ? і вссьо!
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    відповідь топікстартеру- односторонній ПиСи привіт Інга з Остров -Форум, Тримайся ,хто встоїть до кінця той спасеться(с)
     
  15. Hase

    Hase зайчик

    Інга, молитва це особисте спілкування з Богом, де ми і можемо подякувати Богу, вибачитися, відкрити своє серце, попросити, як за себе, так і за когось.
    Чому ви думаєте, що молитви вашої мами не були вислухані? Бо не було чуда? Деколи чудо заключається у іншому, як абракадабра.
    Чому ви не припускаєте, що Бог саме дав вашій мамі силу ВИТРИМАТИ ці болі хвороби. Слабе тіло, але сильний дух. Адже наше внутрішнє почуття, тобто наш психічинй стан набагато важливіший, чим стан - почуття тіла. Деколи здорові тілом люди мають зломаний дух, що часто навіть приводить до думок самогубства.
    "Ні про що не тривожтесь, але завжди з будь-якими проханнями звертайтесь у молитвах і благаннях до Бога, висловлюючи йому також вдячність." Філіппійців 4:6.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Співчуваю, добре знаю що це таке і мені теж хотілося для мами чудесного зцілення від раку 4-ї стадії. Проте не варто думати що Бог немає співчуття:
    Вихід 3:7
    І Господь промовив: «Безперечно, я побачив, як мій народ страждає..., і почув, як ці люди кличуть на допомогу,...... Я добре знаю про їхній біль і страждання.
    «Бог далекий від несправедливости, і Всемогутній від кривди» (Йова 34:10) Ми самі виявляєм співчуття і любов до рідних і навіть до чужих нам людей оскільки цими рисами нас наділив Бог, тому у нього вони тим більше є. Також щоб зрозуміти яким є Бог можна пороздумувати над тим який був його син, коли був між людьми. Ісус Христос, виявляв величезне співчуття: зціляв хворих, сліпих, паралізованих воскрешав, годував голодних.

    Проте, чому ж так стається, що часто помирають добрі і щирі люди не рідко навіть у муках. Біблія каже що СЬОГОДНІ "ВЕСЬ СВІТ ЛЕЖИТЬ У ВЛАДІ ЗЛОГО (тобто САТАНИ)."(1 Івана 5:19). Тому саме через сатану ми сьогодні маємо біди, муки, голод, війни страждаємо.
    А щодо питання для чи треба тоді молитися. Так! Чому? Напишу трошки пізніше бо мушу бігти.
     
  17. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Тож чому варто молитися?
    Молитва це розмова з Богом. З Богом, який із самого початку хотів щоб люди жили щасливо в радості, тому і створив прекрасну землю для людей, із смачною їжею, приємними запахами, прекрасними краєвидами тощо....проте як згадувалось раніше сатана вніс тимчасові "поміхи". Бог в скорому часі обіцяє для вірних йому людей це все відновити:
    Об'явлення 21:4
    "І Він [Бог] кожну сльозу з їхніх очей зітре і не буде вже смерті, ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде"
    Ісаї 33:24 "Не скаже мешканець я хворий"
    Псалом 72:16 "На землі буде збіжжя(врожаю) багато"
    Ісаї 35:5 " У той час очі сліпих прозріють і вуха глухих будуть чути.
    Тоді кульгавий стрибатиме, як олень, і язик німого співатиме з радості. У пустелі проб'ється вода, і в пустельній рівнині потечуть потоки"

    І тому люди які постраждали в цьому світі, в майбутньому будуть воскрешенні для життя саме в таких чудових умовах, які обіцяє Бог. З вищенаведеного видно, що Він не хоче щоб люди мучились і він чує наші молитви і співчуває нам. І коли ми молимось ми наближаємось до нього і розвиваємо близькі стосунки. Крім того Бог через молитву дає нам душевний спокій.
    «Щоб отримати вічне життя, потрібно пізнавати тебе, єдиного правдивого Бога, і посланого тобою Ісуса Христа» (ІВАНА 17:3). Можна краще зрозуміти усю цінність молитви, коли досліджувати з Біблії про Бога та людей, які молилися до Нього, про молитви які Він вислуховував і в який спосіб відповідав.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 17 тра 2020
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)