Мольфи і мольфари. Думки експертів!

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем PREDRAG, 19 січ 2013.

?

Чи б хотіли отримати знання у спадок від мольфара?

Голосування закрито 19 лют 2013.
  1. Так

    20,0%
  2. Ні

    80,0%
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    як можна писати в межах одного допису це
    і тут же це
    ви цим нікого не ображаєте?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Олю, він не знає цього "феномену" Нечая, тому пропустив Ваше запитання повз очі. :)

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

    Та ясно ж, як в білий день! Старий пердун, який вже нічого не міг, хіба що язиком ще ляпати був спосібний, то він тим тільки і займався. То ж участь всіх тих, шо вже ніц не можуть. :haha:Чого, цікаво, з жінками він сам-на-сам розмовляв? Бо котройсь чоловік би йому за таке ляпання ще скоріше віку вкоротив. Та і не дивно, що його якийсь, як називають "псих" вбив. Хто знати про яке збочення він чи його близьким, чи йому самому молов. А ті, що раді старатися, відразу причепили до цього "християнські" мотиви.

    А форумлянка, про яку Маріка пише, теж тушка підставна, пане язичнику? ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та кажуть, що то не псих, то просто хлоп відімстив за свою жінку. Я писав про це ще раніше. Так розповідали навіть односельчани.

    А вся ця тема мені чомусь ... Скажу інакше. От хочеться перейменувати тему на іншу назву, наприклад:

    "Мартіні прикольнувся".

    або

    "Мартіні з другом прикольнулися".

    А може я помиляюся...але хробак точить...:mocking:
     
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Це ви так сказали, а ті хто був у нього , на так званому лікуванні, кажуть протилежне. Але я не осуждаю його, то його право було так жити і так робити.

    Я що зробила доброго, хвалитися не буду,не в моєму стилі, а Богу, відомі всі наші діла, і добрі і погані.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Для того треба, щоб розмова була по суті. А по суті мольфарство - це зовсім не магія, як ви хочете представити. Як можна аргументовано говорити з людиною, яка розповідає відверті бздури?


    Ну от по вас видно, що окрім байок однієї жінки і уривку з одного ХУДОЖНЬОГО твору, жодних інших відомостей не маєте. Тому й плаваєте в простих речах і приймаєте міф за реальність. У цьому ви маєте рацію. Добре, що хоч визнали, що плаваєте в простих речах. За це вам респект.

    У вас нема анінайменшої причини так вважати.


    У вас не має також жодної інформації про те, скільки я спілкувався з мольфарами, щоб таке стверджувати. І взагалі, може, я і сам мольфар, звідки вам знати? ;)
    Тому тут ви просто брешете ;)
    А те, що чийсь батько був титаном думки ( у чому щодо Бердника цілком згоден), нічого не означає взагалі. Якби я мав хоча б десяту частину тієї мудрості, яку має мій батько, то був би безмежно щасливим від такого факту. Але нєстете, трохи гірше вдався. От, наприклад, бракує мені розуму, щоб з вами не сперечатися намарне ;)


    Ну ото взагалі смішно. То нічого, що це ХУДОЖНЯ (себто базована на авторському вимислі) книга? І базується фантазія автора не на фактах, а на міфах? ;)
    Може, ви мені ще порадите Гоголя почитати як підтвердження існування відьом, чортів і вурдалаків?
    А ще ж є Толкієн, Сапковський і багато інших хороших авторів :)))
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  7. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    Я був би безмежно радий, якби це виявилося правдою.. Якщо у Вас є до мене особисті питання - пишіть в ОП, порозмовляємо. Все інше - я буду розглядати як порушення правил форуму, бо не стосується теми. Є флудилка...

    ---------- Додано в 08:50 ---------- Попередній допис був написаний в 08:48 ----------

    ображаю... моїх ворогів.

    ---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

    Яка неповага... Це так християнство вчить. Станьте Ви нарешті людиною!

    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

    Яка різниця, що і хто сказали... Це все одно пліткарство, яке до нашої розмови немає жодного відношення. Справжній мольфар - то дитя Природи, яке бачить світ у первозданному вигляді і сповнене любові до оточуючих. Бачили б Ви, яка радість на очах була у старенького Михайло Нечая, коли дізнався, що хворі, яких він приймав - виздоровлювали... Це і є щастя.
     
    Останнє редагування: 26 січ 2013
  8. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ----------

    Не треба брехати, преподобний... Його односельчани розповідали інше... За декілька днів до смерті, до мольфара приїжджав джип із київськими номерами, із нього мов блискавка вискочив піп. Довго не виходив звідти, аж потім з,явився незадоволений. Через кілька днів мольфар помер. Тож, цього ніби "психічно-хворого", а насправді убивцю - найняли. Мольфар не мав права зробити ніякої шкоди, він допомагав людям. А от церкву критикував і недолюблював, за що йому і помстились християнські інквізитори...

    ---------- Додано в 10:44 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    Без Сонця - пітьма, голод, холод, смерть.. Сонце - основа нашого життя. Йому не поклоняються, його ПРОСЛАВЛЯЮТЬ.



    Я Вас давно не чіпаю. І мене не чіпайте.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    угу, слава термоядерній реакції....

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    дійсно... яка різниця?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Мольфар - офтоп у темі "Мольфи і мольфари"? Круто :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Миху, я думала, що ця гілка вже заглохне, бо охочих з цим язичником розмовляти нема. Але Ви таки хочете щоб вона існувала, так? ;) Чи Ви думаєте, що він свою думку змінить? Не змінить - не надійтеся! ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Чому Ви так впевнені? Коли підходив час "йти на звіт", ще не такі змінювали свою думку. Навпаки, зараз потрібно дати можливість людині виговоритись, послухати думку інших, подумати, а там можливо й висновки зробить та обере правильний шлях. Легше всього кинути людину на призволяще коли вона заблудилась. Не спішіть, давайте послухаєм думку кожного та щось скажемо, а там як Бог дасть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Пане Консультант, радий вас знову бачити. Але не думаю, що сюди приходять щоб змінити думку. Дуже ви бачили, що єговісти міняли думку? Бо якщо він змінить думку - він вже не єговіст. Або десь тут два совки-атеїсти бовтаються як певна субстанція в ополонці. Щось вони змінять з того, що лєнін їм сказав? На жаль і той мольфар...
    Вони всі радше приходять сюди з іншою метою. Хоча в кінцевому рахунку вони діти одного батька - сатани.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На жаль,збрехав саме Нечай....

    Хоча,смерть Януковича нічого б не змінила.
    То рівнозначно,як в савєцькому саюзі нічого не змінила б смерть одного з секретарів обкомів капеерес.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

     
  16. prox

    prox Well-Known Member

    Він не володар, він ніхто. Володар один - Бог. Все подібне, що робиться без Божої допомоги робиться з допомогою сатани.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мольфарство живе і процвітає.

    Наступник Нечая?

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)