Мольфи і мольфари. Думки експертів!

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем PREDRAG, 19 січ 2013.

?

Чи б хотіли отримати знання у спадок від мольфара?

Голосування закрито 19 лют 2013.
  1. Так

    20,0%
  2. Ні

    80,0%
  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Скажіть,PREDRAG, ви працюєте на цю кобітку:blush:
    ...чи себе рекламуєте, як починаючого мольфара?
     
  2. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 14:35 ---------- Попередній допис був написаний в 14:31 ----------

    Вам божий дух сказав, що я невіруючий? Черговий раз робите поспішні висновки. Ближче до діла. Отож, чому мольфар не може бути праведною людиною? А християнин - завжди праведний, навіть якщо це зек, який утік із псих-лікарні і зарізав мольфара... ?
     
  3. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    Авжеж, себе. Бачу, для більшості усе вимірюється або в грошах, або в рекламі.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та ні, це підсумок Ваших дописів тут.

    Першу заповідь перечитайте.
     
  5. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 15:18 ---------- Попередній допис був написаний в 14:58 ----------

    Добре.

    Перечитав:Я - Твій Господь! Нехай не буде в тебе інших богів окрім мене.

    Ці заповіді - фальшивки.

    Богу насправді байдуже, оберу я інших богів, чи не оберу узагалі нікого. Усе це я роблю тільки для себе, від цього залежатиме моє життя, а не Бога, чи виконаю я своє призначення тут. Він же - Бог, багатопроявний і всевидющий, а тому прекрасно знає все наперед, як буде і кого я насправді оберу. Тому, безгуздо йому перейматись моїми земними проблемами, щось доводити мені, вигадувати, торгуватись, втлумачувати, переконувати, нав,язувати, говорити мені, що він БОг - ревнивий і любить покору. Він не людина, він - Бог.

    Щодо інших Богів. Як я вже сказав, Бог - всепроявний, він множественний і перебуває у всьому живому: землі, сонці, воді, вітру, рослині, тварині, людині. Бог - це Природа-Мати, яку треба любити і шанувати. Бог - це Всесвіт-батько, безмежний океан, у якому родилась наша планета. А тому, треба шанувати будь-яку проявність Бога - видиму і невидиму. Ідолопоклонство - це якраз християнство, статуї Матері Божої стоять по всьому світі, статуї Ісуса також, яким поклоняються люди, вимолюючи багатств.... Тому, ця релігія разом зі своїми заповідями скоро загине і залишиться тільки віра.
     
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Не сумнівалася, що себе. А реклама, пізніше принесе вам гроші.
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    ОК.

    Це Вам Бог сказав?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що згідно християнства, неможливо служити двом різним богам. От той Нечай каже:

    я - православний християнин і язичник. З точки зору християнства, це є нонсенс. Зрештою, почитайте першу заповідь Божу і вам стане все зрозуміло.

    Далі, в попередніх дописах ви писали, що для селян то є великий плюс: мати в селі мольфара і що всі від того дуже тішаться.
    Це неправда. Будинок відьми, мольфара в селі обходять десятою дорогою, як правило, ніхто не хоче з цим мати справу.

    Одні мої знайомі спілкувалися з жителькою села, де жив Нечай, то казали, що в цьому селі і в навколишніх
    селах майже ніхто не звертався до Нечая, майже всі були приїжджі.


    Далі... послухав я розповідь Нечая про те, що коли ми б'ємо поклони, то покланяємося не Богові, а землі-матері, бо Бог є на небі, а ми поклони б'єм до землі. Знаєте, це просто по-дитячому смішно.

    Коли я молюся, чи хто інший, то знає до кого він молиться і кому б'є поклони і ні Нечай, ні хто інший не може знати краще до кого хто молиться, чи б'є поклони. Ну і зрештою, хай би показав як поклони не вниз бити, а вверх до неба. Склалося враження, що мольфар толком сам не знає як воно, що відбувається і хто керує ним. Він знає набір дій, набір зАговорів і це робить, а все решту - невідомо що і як.

    ---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    :haha:

    ага, а то що ви пишите - свята правда.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Варто прослухати ось те відео-інтерв"ю, і все тут каже само за себе, хто є хто і кому поклоняється.

    http://www.youtube.com/watch?v=yEAWoBeJ5Y4
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    Не виривайте слова з контексту. Бог не настільки дріб,язковий, як Ви. Богу байдуже, чи я язичник, чи мусульманин, чи юдей, лиш би обрав правильний, оптимальний Щлях для себе, завдяки якому моя душа виконає своє Боже призначення - творитиме Світло і Добро. Але з того, що ми бачимо, можна сказати, що творять Світло тільки ті, хто не відцурався від свого коріння, хто продовжує Традицію своїх Предків, а не мавпує, причому криво, чиїсь звичаї. Світ - це веселка, де кожен повинен зберігати свої кольори. Сьогодні - усе змішалось. А тому, світ фактично б,ється у передсмертній конвульсії, агонії. Хоча і тут Бог не буде пручатися, тому що він сам стіворив його, світ, а відтак має свій задум до нього і знає все наперед. Після чорної полоси - йде обов,язково біла, це закономірність Божого світу. Час - це берзперервніть. Смерть - це лише початок нового Початку. Так і наш світ, після повного занепаду цивілізації - знову розквіт. Але наша вина, що замість того, аби насоложуватися розквітом, ми його втрачаємо, самі пришвидшуємо темпи, самі штовхаємо себе у прірву.

    ---------- Додано в 22:34 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

    Він лікував людей задарма, а що Ви доброго зробили у житті?
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Багато букв.

    Дайте відповідь - звідки Вам відомо, байдуже Богу чи ні?
    Ше невідомо, яку ціну вони заплатили.
     
  12. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member

    Ви теж сповідуєте - двовір,я, і у цьому немає нічого дивного, тому що християнство не змогло відкинути повністю язичництво і насадити свою віру просто так. Тому, природньо, що люди під тиском приймали нові віру, але не відцуралися і від своїх дідівських звичаїв, а просто змішали їх - із юдо-християнськими.

    Ви - святкуєте Різдво - це дохристиянське свято.
    Ви - святкуєте Великдень (Рівнодення) - це дохристиянське свято.
    Ви - святкуєте день Іллі (день Перуна) - це дохристиянське свято.
    Ви - святкуєте Купала - це дохристиянське свято.
    Ви - святкуєте Усікновення Іо. Хрестителя (Головосік) - це дохристиянське свято.
    Тож Ви - сповідуєте двовір,я.

    .... І так можна лічити дуже довго.

    Двовіря, - це та суміш, яку сьогодні сповідують українці. Християнська церква якось змушена була пристосуватись до людей, не одразу вона внушила довіру, а тому просто накинула своє на уже існуюче. Але це гібрид, і коли мудра людина зрозуміє, вона позбувається такого. Гуцули, на жаль, вже багато років колонізовані попами, дідусі і бабусі мольфара Нечая уже сповідували християнство, тому у його голові склався цілий комплекс обрядів, замовлянь, ритуалів, як язичницьких так і християнським, віг не міг для себе це відкинути, перекреслити. Зате, на відміну від Вас, він чудово розумів, що Традиція - це те, що гуртує людей однієї національності і без неї - українці просто приречені на зникнення. І він правий, уже давно немає такої національності як українець. У першу чергу у голові - ніхто не хоче себе визнавати ним, асоціювати себе із українським, вивчати українську мову, боротися за свої права, виконувати свої обов,язки. Це довга тема, але я веду до того, що раз ви християнин, то хоча б не обливайте брудом те, що Вам дало життя - Духовність, Бога, Традицію. Ваш рід - не юдейський, тому варто пам,ятати чиєї землі ти син. У першу чергу України, а не Ізраєлю. На якій ти мові говориш? На українській, а не ідиші. Отож бо..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивна ви людина. Я святкую Різдво - народження Христа. Якщо в цей день в язичників було якесь свято - це мене зовсім не цікавить.



    Ми святкуємо Великдень, який навіть приблизно по даті не співпадає з рівноденням, не те. що по змісту.



    не чув не знаю Перуна. Як то я можу святкувати те, що не знаю і не визнаю?


    Ніколи в житті. Ми святкуємо Івана.


    Те саме: не знаю що таке Головосік і з чим його їдять.
     
  14. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member


    Те, що ми говоримо про інших людей більше розповідає про нас самих © Un.Known
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тобто, відповіді нема.

    Дякую.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден, це окрема тема.
    Але от чого я не розумію: як можна Бога вплутувати у національність? Якщо ми говоримо, що Бог є єдиний, то при чому тут національність? Нема Бога єврейського, українського, німецького і т.д.
     
  17. PREDRAG

    PREDRAG Well-Known Member


    Святкування Різдва - наші Пращури святкували цей день, ще задовго до народження Хреста і виникнення християнства. Це святкування Народження Сонця, початку нового Річного Кола. Різдво - язичницький звичай, до якого усього-навсього приліпили народження Хреста. Українські колядки - дохристиянські, у ранніх них говориться про творення світу, про народження Сонця - Даж Бога...

    Ви святкуєте Великдень, який збігається з юдейським Песахом - це вірно. Але сама назва і звичай випікання короваїв, їх освячення уже говорить про те, що ця Традиція була почерпнута із дохристиянських часів. Язичники усієї України - так само святкують Великдень, щоправда у день Весняного Рівнодення. Тому, Ви - язичник, якщо святкуєте ці свята, але просто бракує розуму розібратись. Тобто, Вас нічого не цікавить, Ви усе сліпо виконуєте, на автоматі. Не знання чогось не звільняє Вас від відповідальності. Тому, варто знати, що ти святкуєш.

    ---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:14 ----------


    Я, здається, говорив Вам про веселку. У ній і полягає увесь - зміст. Для чого змішувати природні кольори у сірий, монотонний колір?

    Світ - різноманітний. Ніхто не вигадував собі Богів, зате кожен народ викристалізував СВІТОГЛЯД - розуміння Бога, відповідно до своїх ген, до свого життя, до своїх потреб, до оточуючого світу. Негр - Єврей - Китаєць - УКраїнець. Між ними є щось спільного? Китаєць - сповідує свою релігію. Негр - свою. Єврей - свою. І тільки українець, чия Традиція - найбагатша, чомусь відцурався від самого себе... Парадоксально.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема жодного двовіря.
    Зрозумійте одне. Якщо я для себе вірю в Бога, Творця, то я це розумію і так воно є. І якщо хтось мені зі сторони знає краще у що я вірю, то це є брєд.

    Це все одно, що я би вам доводив, що ви крім того, що ви вірите, вірите ще в індуїзм. Як я можу знати у що саме ви вірите? Як ви можете знати у що я вірю, крім того, що я вам сказав? Ви ж не знаєте що у мене на серці.

    Ну а традиції, типу поїдання куті, ставлення ялинки і т.д. - це не віра, не релігія, навіть не обряд, бо я можу без того обійтися. Це просто народний фолькльор без релігійного навантаження.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От...нагадалося....

    http://youtu.be/kyjq3mB21rw

    Мы верим в Христа, в счастливое завтра
    И в лешего с Бабой-Ягой,
    Жалеем слонов с далекой Суматры
    И ближних пинаем ногой.
    Мы терпим нужду, томимся богатством
    И ищем потерянный след
    В ту страну, где не бывает бед.
    Мы ценим других, читая некролог
    У серой могильной плиты
    И топчем живых – мол век наш не долог –
    На всех не найдешь доброты.
    Мы наших врагов венчаем на царство
    И ждем благодати с небес:
    Там потом будет не так, как здесь.
    Там, там, там вечное лето,
    Там, там, там вольная жизнь.
    Там Господь каждому даст конфету
    И позовет в свой коммунизм.
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви таки неук?

    Нема китайської релігії, є китайці, котрі сповідують буддизм. Але його сповідують також лаосці, в'єтнамці, корейці ітд. Але є і європейці буддисти. Як і китайці-християни.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)