Шо, прям 100 тис.? В нас з усієї України призивають стільки, з 48 млн. населення. А вони хочуть з 2 млн. стільки.
http://www.svoboda.org/content/article/26817464.html Вот он, ресурс "мобилизации Лугандонии". Разведённые мужчины без перспектив в жизни, шибанутые на голову вояки всех локальных конфликтов, религиозные и политические экстремисты.
На днях дружини родак в армію пішов, назбирали їх повний автобус, навіть стоячі були. Завезли в Рівне, в тренувальний центр, там перебрали, і відібрали тільки 11 чоловік, а решту відправили до дому...Так що наразі чувак вже з війни прийшов.
Василю, ну що за фамільярність - "Юрасик"? От прочитає це Юрасик і завалить Вас у кетрин і буде вам настрій на весь день.
Прочитав є можливі документи на тему про мобілізацію, щоб дізнатися, а кого можуть призвати. Так все заплутано, що просто жах. Хто такі військовозобовязані другого розряду? Хто такі запас? то 40 років границя, то 45, то 60... дурдом. Знайшов одне розяснення, яке написано адекватною людиною: Що стосується тих чоловіків, які не мають офіцерського звання, але відслужили, і яким на сьогднішній день більше 45 років, відповідно до ст.22 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу», вони призиватися не повинні (навіть під час мобілізації), бо граничний вік перебування на військовій службі — 45 років. Під час неї призиватимуться, в основному, як йшлося вище, офіцери запасу, резервісти та безпосередньо строковики і контрактники. Добровольці, відповідно, не призиваються (вони самі йдуть). Граничний вік перебування у запасі та у військовому резерві — 60 років (ст.28 цього закону). 30 січня Президент України Петро Порошенко підписав указ про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році, які має розглянути Кабмін. Згідно з ним, уряд має опрацювати питання законодавчого врегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
Та що там розяснення.... Є обовязок перед Батьківщиною. Зараз є унікальна ситуація взяти участь у боротьбі за державу. це все буде записано в історію України - і хто брав участь у цій боротьбі і хто сидів у своєму гімні. От як будуть дивитись на людину яка відкосила від захисту свого дому років через пять. Думаю з презирством - їй навіть роботу тяжко буде знайти
Мобилизация. Разве она закона без военного положения в государстве? Я не про Украину. В любом государстве.
У кожній державі по своєму. В деяких державах навіть поняття "воєнний стан" нема. В Україні, відповідно до закону Про оборону, мобілізація може проводитися і без введення воєнного стану.
По питанню топіку. З попередніх хвиль знаю одного мобілізованого, ще з весни. Тьху-тьху, був один раз в госпіталі, і то через зуби. В березні ніби має йти домів. Остатньо скаржився на двох новобранців, які забухали і зникли на добу, але загалом в його дописах на фейсбуку більше позитиву, ніж у більшості моїх знайомих тут. Ще майже десяток пішли самі в батальйон Чернігів, один в Айдар. По цій хвилі ото нині дізнався, що другові повістка прийшла. Видно, таки трохи люду ховається, бо подзвонили в домофон і казали, що то прибиральниця з жеку. Дружина відчинила. Правда, він в відрядженні був, то сказали, що за 28 днів повернуться. Косити не має наміру. Каже, в пласті десять років по горах-полонинах відбігав не для того, щоб потім від армії ховатися. Хоча тут не факт, що ще раз прийдуть. Двом моїм знайомим уже приходили по минулих хвилях повістки, коли були за кордоном. Мали прийи повторно, але не приходили. Ще один знайомий, ресторатор з Києва, вже в учебці. Думаю, більшість його читала вже, він тепер знаменитість, кожен день описує, форбси різні передруковуть. З його слів виглядає зовсім не так плачевно, як хоче дехто подати. Нібито і відсів є, і навчання нормальне, і умови більш-менш. Йому довіряю: https://www.facebook.com/maxim.kolesnikov.900?fref=ts