Міські "божевільні"

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 26 чер 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мабуть у кожного міста є такі люди. Вони не обов"язково дійсно божевільні, вони просто не такі як усі, вони своїм виглядом чи поведінкою виділяються з натовпу, привертають до себе увагу, їх майже всі знають і впізнають на вулицях. Це можуть бути прості звичайні люди, можуть бути бомжі, чи люди мистецтва тощо.

    Ось мені перший, хто прийшов на згадку - такий бородатий чувак із довгим волоссям, який цілий рік ходить в сорочці на короткий рукав або в футболці. Яка б не була погода, який би сильний не був мороз, чи дощ, вітер, я ніколи не бачив на ньому светра, куртки чи плаща. Більшість мабуть помічали і звертали увагу. Особливо часто зустрічаю його в районі Личаківської.

    Хто це такий?

    Яких іще "дивних" людей ви зустрічали у Львові? :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А можна про Стрий? :)

    У нашому Стрию на колишній вулиці Радянській жила пані Пікульова. Стара польська пані. Я навіть не можу сказати, що вона була божевільна - вона просто зі своїми манерами на фоні радянської реальності виглядала дивно. Носила капелюхи і манто, їздила у них на ровері, при чому це було якось достойно, чи що...

    Її дивакуватість полягала і у звертаннях до представників органів влади:"Прошу пана міліціянта", "Прошу пана Сергієнка" (секретар міському партії), на зауваження відповідала, що вони їй не товариші і не будуть ніколи, але червоний прапор на будинку в неї ніколи не висів і це їй пробачалось. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мартіні,класна тема:) Мені зразу на думку спала саме оця пані,пані Лариса або пані Ляля (направду дуже екстравагантна жіночка):
    [​IMG]
    Про неї писав Високий замок
    http://www.wz.lviv.ua/articles/106869
    Коли вчилася в універі,то біля пам"ятника Франку теж можна було зустріти різних екстравагатно одягнутих жіночок.
    А ще зі студентських років пригадується хлопчик,який ходив парком Франка і по ближніх кафешках і постійно просив "50 копійок на печенько"
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Пригадую чувака (то були восьмидесяті роки), з великою бородою , хустиною на голові під великим капелюхом
    ( як у піратів) та у одязі чи то зі шкіри чи з замінника ( штани , сорочка , куртка косуха)
    з великою шкіряною торбою ,їздив постійно на ровері ( тіпа байкер) в районі вулиць Зелена-Мечнікова-
    Личаківська ( Леніна) ,
    у теперішній час також у мому районі ходить тьотка , одягнена у будь-що , курсує з великими
    пакетами ( з різним мотлохом) прямо по дорозі вул Студенток-Водогіна - Зелена -на Сихів,
    маршрут деколи міняє , раз бачив на Сиховському мості , валить прямо на зустріч машинам...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Меня на Лычаковской сегодня точно не было.
    Разве, что в мыслях...
    Надо завтра подстричься и побриться. Отпуск заканчивается.
     
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А мене сьогодні якийсь дивний дядько намагався помацати за дупцю в маршрутці. Люди, хто їздить 9-ю маршрутко, пильнуйте свої дупці!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То тобі, Лідусь, треба в тему про маньяків:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Оцей чувак?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Маньяком можешь ты не быть, но сексуальным быть обязан! ))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я собі уявляю скільки тепер одиноких жінок в 9 маршрутку попре :))) Там ціну за проїзд прийдеться підняти ....
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і шо йому помішало?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Якщо тільки "намагався", то звідки відомо про його наміри?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нормально.
    Не пітух.

    я двох таких знаю...правда...у Львові їх не вздриш.

    [​IMG]

    До того,вищого не лізьте,в нього сокира.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Став на стезю Родіона Раскольнікова, щоб нарубати трохи бабок? ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так дуже часто ходить чи їздить на ровері Алік Олісевич. Легендарний львівський хіпі, побував на обкладинках кількох журналів, включно з "Ї", став героєм "Львівської гастролі Джимі Гендрікса" Андрія Куркова...

    Не він?

    [​IMG]
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нє, не він

    про того чувака я колись бачив статтю чи то в ВЗ, чи то в Експресі. Він молодший, виглядає років на 40. І побачити його в такому прикиді нереально. Він завжди або в футболці, або в сорочці. І обов"язково на короткий рукав. Яка б погода не була.
     
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    До речі, зараз такі люди "в тренді", як то кажуть.
    От брати Радковці зі своїм прикидом і вусами років десять тому сприймалися як міські божевільні. Зараз це вже бізнес.
    Чи ота пані, яка гуляла зі свинкою Нюрою довкола площі Ринок. Зараз вона якось зовсім не дивує, хоча спочатку було таке.

    От колись у "Поступі" довелося наслухатися і начитатися справді божевільних. Чувака, який написав цілу книгу про те, що лише через пасивне куріння (бо всі довкола димлять) він не став Нобелівським лауреатом і вимагав, аби її опублікували в газеті. Зі ста сторінок (правда, прочитаних по діагоналі) я так і не зрозумів, у якій сфері він мав отримати Нобеля, але емоцій там було огого.
    Ще приходив якийсь дядько, схожий на чеченця, який все хотів донести до читачів власну теорію про те, як стати Воїном Світла.
    Або підполковник міліції, який на повному серйозі поширював серед журналістів карту потенційно аварійних точок, яка базувалася на аурі, витоках негативної енергетики і тому подібному...

    А дядько, який ходить у футболці в холод - то не божевільний, то просто якийсь "морж" або йог...
     
  18. morze

    morze Well-Known Member

    А ще класно виглядають на фоні людей -берети! Пересічний Лвів'янин невдягне такий аксесуар!
     
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ну так він вже почав втілювати свій намір в життя, але я його копнула ліктем в бік, і він відійшов. а з вигляду, між іншим, досить інтелігентний мужчина...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А це якраз дуже серйозні речі і за кордоном, наприклад в Польші, є спеціальні дорожні знаки (czarny punkt), які позначають такі зони.
    [​IMG]
    Часто ДТП систематично трапляються в одному і тому ж місці на рівній дорозі де немає ні поворотів, ні перехрестків, жодних видимих причин. Це дійсно пов"язано з певними випромінюваннями і змінами електромагнітного поля, тричиною якихі часто є техногенні фактори, а також випромінювання на місцях розломів земної кори та інші фактори. В таких місцях у водія можуть виникати миттєві запаморочення і він втрачає пильність і координацію рухів на декілька секунд, може раптово підскочити артеріальний тиск чи виникати серцева аритмія, що при сучасних швидкостях автомобілів може спричинити аварію.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)