Місце в житті

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Dzeko, 12 тра 2011.

?

Ви знайшли своє місце в житті?

  1. Я на своєму місці в житті, мене все влаштовує

    6 голосів
    30,0%
  2. Я не шукав, все само собою вийшло

    3 голосів
    15,0%
  3. Наче влаштувався, але хочеться більшого

    5 голосів
    25,0%
  4. Я не знаю де моє місце в житті

    4 голосів
    20,0%
  5. Я знаю де моє місце в житті, але бачу що воно недосяжне

    1 голосів
    5,0%
  6. Мені кардинально не подобається те, чим я зараз займаюся

    1 голосів
    5,0%
  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Що хочу я?:)
    Відкрити художній салон,робити життя людей яскравим,проводити майстер-класи по декоруванню
    створити сім"ю з коханою людиною
    народити двійко діточок
    поподорожувати
    танцювати можна для душі

    не піду,маю спеціальність.я дизайнер
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    .......:blush:
     
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    В плані роботи я маю то чого хотів в 18-20 років. Самоє оно на даний момент. З часом може захочу поміняти вид діяльності, але то ше буде видно.
    В плані соціальному я ше не досяг того шо хочу.

    Але загалом я не задумуюся над тим де моє місце і шо мені робити. Просто жию собі та й стараюся досягти чогось ліпшого і не робити того шо мені зовсім неприємне. А чи то моє місце чи не моє....... та певне моє як я на нім стою :)

    Як то казав дон Хуан
    Я від свого шляху задоволення отримую. Чи є в нього серце - не можу відповісти
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    потрібно 2.3 і більше, бо вимре нація
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А як ви так умудряєтесь в самій бідній і убогій країні Європи? Типу коваль свого щастя? Тоді якщо таких багато чому ми сама бідна і убога країна Європи?

    Це якась езотерична маячня. Що значить нікуди? Є сотні людей, які рухають людство вперед. Всі сапають бульбу і ціфонько живуть, а один зробив крила з фанери і давай плигати з горба. Всі кажуть "Ото дурне". Пройшло 100 років і вже не дурний, вже "Боїнги" літають двоповерхові.

    Є люди типу Гагаріна, ну пішов в школі в авіамодельний гурток, потім в льотчики, одне за другим, в космонавти, ну наче так і мало бути. А з іншого боку я знаю людей, які по 8 раз поступають в один ВУЗ (за цей час вже інший можна було закінчити). В першому випадку автоматичне місце в житті, в другому набуте. Крім як долі нічого в голову не приходить.
     
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Аналогічно.........
     
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Шо саме? Получати задоволення від того шо я роблю? А шо ж тут дивного?
    Любий хот вміє робити шось добре буде від того получати задоволення. Просто тому шо воно йому добре виходить. А виходить воно йому тому шо він то любить робити і має практіку. Замкнуте коло.
    Тільки ледар не буде ніц вміти і ніяка робота йому не буде до душі.

    Злодіїв багато. І ледарів хватає. Але все буде добре. Нас більше :). Та і не є ми самі гірші. Ми (українці) ше огого.

    То і значить. В момент перед смертю вам буде всерівно чи сапали ви город чи будували ракету на Марс. Вам захочеться шоб біля вас були діти і внуки і відчуття шо ви для когось дорогі і за вами пошкодують. А крила і боїнги.... дрібязок.

    І повірте нещаснішими вони від того не є. Кожен живе по своїх потребах. Якшо комусь хватає городу і бульби і віоно досить шоб прогодувати себе і сімю то може бльше і не треба? Нашо витрачати свій час (якого не так вже і багато) на якісь дурниці типу карєри, якшо воно вам не до душі?

    ---------- Додано в 01:27 ---------- Попередній допис був написаний в 01:23 ----------

    Доля то справді вагомий фактор. Але знання чи гроші(хабар) тоже не останні по вазі :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну не скажіть. Якщо відправити ракету на Марс, то в момент перед смертю будуть з вами не лиш діти й онуки, а й визнання ще тисяч людей.
     
  9. Radistka

    Radistka Rändaj

    тих самих, що бульбу сапають?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Olenall

    Olenall миється в бані

    Не знаю. Очевидно, що навіть, якщо Пол МакКартні не відчуває себе на своєму місці, ми з вами про це ніколи не дізнаємось:)
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо так наплюсували? Не має значення яких.
     
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

а де твій аватар? :)