Міліція кримінальна!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Jurgen, 10 сер 2010.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Сам то знаю, тому й пішов звідти, але можна було спокійно доробити до пенсії не лізучи де не треба і не роблячи, чого не треба. Зараз би вже 8 років був на пенсії і "плював би на бороду". Ромку, яка різниця. де і ким робити, головне бути людиною. Без ментів також проблематично, тому що бидла в нас не бракує, а перевертні в ментовських пагонах - це те саме бидло в миру, яке пропхалось в міліцію і псує всю і без того прогнившу репутацію ментів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Kats

    Kats Романтик

    Ну просто таки уособлення справедиливості і закону... ви цим висловом прирівняли себе до того бидля як на мене(((
    Щоб не уподоблюватися бидлу треба чинити як людина, мати мораль, бути добрим... а не порушувати закон як ви про це пишете..
    Вони порушили закон - вони бидло.. згідний, ви вдарили по хребту, тобто порушили закон - (дайте самі собі відповідь хто ви)...

    Вибачте, за мою скромність, але до написання дурниць мені ще далеко дивлячись на ваш епістолярій))))

    Від мєнтів? еее.. ви гніть палку але не перегинайте, я не получав і не получу.. якось звик з ними спілкуватися так, щоб вони пам'ятали, що вони мєнти, а людина.. і відповідно ставилися з пошаною...

    Браво, завжди кажу, робіть зі мною так як я роблю з вами... Але не забувайте одне, можливо я і рагуль і бидло і козел, але завше маю можливість виправитися, а "мусор" то від народження до смерті без права на реабілітацію...

    ---------- Додано в 01:54 ---------- Попередній допис був написаний в 01:53 ----------

    Але з ними взагалі ппц...
     
  3. morze

    morze Well-Known Member

    відділкам міліції повним складом! ввести вахтовий метод по всій Україні
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Правильно зробив.
    Момент істини правоохоронця
     
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :girl_angel: Не знаю чому, але Вам я вірю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kats

    Kats Романтик


    Це якшо вже говорити не про вибіркову віру так?
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :girl_angel: І тут Вам вірю, праведний Ви наш! Бо кожен має право вірите в те, що йому подобаться і що йому до душі. :)
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Звичайно не рахуючи традиційних релігій, там не можна з вірою робити "маневри".:)

    ---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:38 ----------

    Ви краще на майбутнє одівайте шлем, коли спілкуєтесь з ментами, бо бачу, не все так гладко, як Ви пишете... .:)
     
  9. Kats

    Kats Романтик

    В моєму житті все гладко))) Тим більше з лягавими.... я їм просто нагадую, що вони не люди, а я людина.. і все супер, кожен має своє місце)))
     
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Головне, щоб це не було самонавіювання.
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Юрій Луценко: Доливання свіжої крові в цю систему нічого не змінить – потрібне повне переливання
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От,в Росії поліція - маладца!:good:
    Бухнули,гімн поют.
    А,могли б і вбити кого...

    http://youtu.be/daret5Q59FM
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мент - діагноз...
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  16. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!


    Барыга-Чеполлино устроил маппет-шоу дурачку-сержантику. Что интересного? Высветил хлопца на всю Украину. Ради чего?
     
а де твій аватар? :)