Міліція, чи поліція?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 18 тра 2013.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я знаю, що суму пенсії нараховують згідно одержуваної зарплати. Якщо переробляли на роботі - значить доплачували всякі переробки і святкові і автоматично це впливало на розмір пенсії. І нема чого шукати шкварки.

    Он вчителі тоже цілими днями в школі сидять, хоча ніби за конкретні години зп одержують. Та ще додому зошити несуть перевіряти. І нічо, обходяться тою пенсією, котру дають.

    А держслужбовці із всяких соцзабезів на вихідні тягнуть додому купу паперів і підганяють роботу за себе і за того парня, посаду котрого скоротили. І все це за голий оклад і звичайну пенсію.

    І я ще не бачив пожежника, котрий би під час пожежі в 17.00 год. закрив крани, змотав рукави і поїхав в депо і залишив непогашену пожежу...

    Так що нєфік ;)
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Я, здається, вже натякав на дечию некомпетентність в деяких питаннях.

    По ідеї, повинні були доплачувати. Довго розповідати, але цього НЕ БУ-ЛО!!!!! Це зрозуміло? НЕ БУ-ЛО!!!

    Так що
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    @ІгорМ, якщо ви продовжите шукати нові шкварки, то ЩЕ РАЗ скажу. Спеціятєльно для вас :

    Добавлю : основним і чи не єдиним!!!!!
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я і не шукаю. Я спитав в гугля, він каже, що
    Аваков пообіцяв проіндексувати пенсії ветеранам МВС

    Так що повстання не буде :)
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    То й хвала Богу!!!:uanew::bandera:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А тим часом діючі поліцаї нажертися не можуть. Видно, деруть в рахунок пенсії :)

    На Чернігівщині СБУ затримала поліцейських-хабарників
    Кому тільки не ліньки обдирають народ - і нова поліція, і стара поліція, і патрульна поліція, і поліція швидкого реагування...
    Ще хочуть дорожну поліцію створити.
    А Москаль дивується, що поліцаї між собою стріляються :)
     
а де твій аватар? :)