Міліція, чи поліція?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 18 тра 2013.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Як боротися...Це було ще за Януковича. Ніякої надії на те, що не помстяться, не було. Віддали 200 долл, бо загрожували повідомити керівництво коледжу, де вона навчалася. Повідомити брехню.
    З тих пір вона навчена ніколи нікому нічого не передавати, навіть в руки брати якісь пакуночки чи кульочки. На все життя запам'ятало дитя.

    Яке було СБУ в ті часи, і як вони з ментами співпрацюють - чи я знала? Мені це все бачилося одним злочинним павутинням.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ідіть собі на фуй, дядю)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Ви там все життя сидите
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну а ви вчасно здриснули звідси і гарно присіли. Тільки чомусь такі злі.
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Дристаєте пані ви,один раз по кацапськи,другий раз по українські,що ніяк не можете визначитися?
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Коли в кацапів нема аргументів вони починають про якісь втечі розповідати,зради,бачу ви з таких
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зазвичай мені за аргументами в карман не лізти.
    Тільки яких вам аргументів треба, коли ви тільки нариваєтесь?
    Та мені байдуже.
    Розмовляю коли як хочу. Чого це мені визначатися? Можу з вами лаятися англійською, добродію, але іншим буде нудно.
     
    Останнє редагування: 20 гру 2016
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Цікаво як? Ви посилаєте а я нариваюсь
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пане, я не бігаю за вами слідком і не помічаю кожен ваш допис червоним хрестиком або ж іншою какашкою, як робите це ви. Щоб ви там не писали. (Насправді, шоб ви не писали - читати у вас нічого)
    Це по-перше.
    А по-друге раджу ніколи в дописах не чіпати чужих дітей, бо пошлють.
    А кацапкою можете звати, якщо вас від цього пре. надобраніч.
     
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Чужих дітей не чіпав,а диму без вогню не буває
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    У Львові пенсіонери і ветерани МВС сьогодні провели біля Львівської ОДА акцію з вимогами перерахунку пенсійного забезпечення. Участь в акції взяло близько 800 колишніх працівників міліції.

    Як повідомляє «LN», акція розпочалася об 11.00 і тривала близько двох годин. Учасники акції майже на годину перекрили рух транспорту на вулиці Винниченка і вимагали, щоб влада прислухалася до їх вимог перерахунку пенсійного забезпечення.

    До них вийшов голова Львівської ОДА Олег Синютка, який через гучномовець закликав розблокувати рух транспорту. Після того, як протестувальники звільнили проїжджу частину і зібралися біля будівлі ОДА, губернатор взяв їх вимоги і пообіцяв скерувати їх для розгляду у відповідні органи.

    До учасників акції також підійшов керівник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа, який вислухав вимоги колишніх правоохоронців, привітав їх з Днем вшанування ветеранів системи МВС, а також пообіцяв зі свого боку всіляко підтримувати з ними співпрацю.

    У Львові сотні пенсіонерів МВС взяли участь в акції протесту вимагаючи перерахунку пенсій

    *********************************

    Особисто я також був в числі тих, що там були. Мене організатори навіть записали як головного координатора від мого району:)))
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чим зумовлена така вимога пенсіонерів і ветеранів МВС?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Тим, що раніше розміри пенсій пенсіонерів ОВС України були "прив"язані" до чинних окладів діючих співробітників ОВС. А, провівши "рехворму" і перейменувавши міліцію в поліцію, чомусь, вирішили, що то є ваабчє інша кантора і нєфік старі пенсії "прив"язувати" до окладів співробітників ЗОВСІМ НОВОЇ організації.

    Тобто, ще пару процентів інфляції і полковники міліції із 30-річним стажем (я вже не кажу про майорів-лейтенантів-прапорщиків-сержантів) будуть мати такий же розмір пенсії як і людина, яка ні дня офіційного робочого стажу за свій вік не має.

    Отож, основною вимогою було включення до Закону України "Про національну поліцію України" словосполучення "... національна поліція України є правонаступницею міліції України...".

    може, я в деяких деталях не на 100% точно виразився, але, маю надію, що суть розтолкував.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А така прив"язка пенсій до чинних окладів діючих співробітників ще в когось була/є, чи тільки в міліції?
    Пенсіонери держчиновники, лікарі, вчителі і доярки із шоферами вроді такої прив"язки і не мають, шо нє? :scratch_one-s_head:
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Нічого не буду стверджувати, бо не вважаю себе в тому компетентним.

    А ви вважаєте, що було б логічним і нормальним, якщо б :
    ???
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я вважаю, що було б логічним і нормальним, якщо б полковникам міліції із 30-річним стажем (я вже не кажу про майорів-лейтенантів-прапорщиків-сержантів) нараховували пенсію за такою ж схемою, як нараховують пенсію держчиновникам, лікарям, вчителям і дояркам із шоферами.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    А ви були в їх шкурі? Ви працювали в їх режимі? Прошу зрозуміти, що судите про речі, в яких ви не є компетентними.

    Я розумію, що ви багато можете сказати про окремих представників поганого. І тут я з вами готовий погодитися. Але, ці окремі представники у свій час повинні були або сісти, або поганою мітлою виметені з органів.

    Але, чомусь в нашій державі цього як і не робилося так і не робиться. В новій-оновленій-переатестованій поліції ще дууууууже багато таких, яких треба або садити або гнати поганою мітлою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А нашо мені шкура поліцая? В мене своя шкіра є :)

    За їхню роботу вони одержували відповідну зарплату, пільги і всілякі надбавки. І я з цим погоджуюся, бо робота ризикова.

    Так от, у шахтарів, у пожежників, у військових і монтажників-висотників робота не простіша. Їм тоже пенсію нараховувати з прив"язкою до чинних окладів діючих співробітників?

    Не розумію, яке відношення має пенсія ветерана до чинної зарплати службовця? Пенсію треба заробити самому, а не за чиїсь рахунок, шо нє?
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    У шахтарів - там теж окрема тема. Зовсім не така, як у більшості працюючих. Там ще й регреси і силікози.... Причому, силікоз виробляють багато таких, в яких тим силікозом і не пахне. Там купа народу пише собі фіктивні (в більшості) спуски під землю. Ну, то не є тема про них....

    Щодо міліції... шахтарі, пожежники, висотники і багато інших працюють з Х годин і до Y годин з гарантованими вихідними і т.д... Багатьом міліціонерам (не всім, звичайно, але таки багатьом) таке і не снилося. Цілком звичним бувало перебування на службі по 1,5 а то й більше доби безперестанку. Субота - вихідний???? Фантастика. Добре, якщо хоч 2 неділі в місяць випадуть вихідними.

    В рапорті на відпустку співробітник обов"язково вказував, чи він проводить її за місцем проживання, чи буде виїжджати в іншу область, причому, повинен чітко вказати куди саме. Ви в висотників таке бачили?

    Ой, навряд. До речі, співробітники ОВС ніколи не отримували зарплати. Вони, як і військові, отримували грошове забезпечення. Не буду тут розсусолювати, яка між тим і тим різниця, це не настільки важливо. Але різниця трішки є.

    Ну, деякі були, але такі, як хотілося б.

    Основним стимулом для такого режиму несення служби у співробітників була можливість виходу на пенсію суттєво раніше, ніж в більшості професій і отримання при цьому пенсії, яку хоч і не можна називати гідною, але можна називати більш гідною, ніж в багатьох інших.

    Основним стимулом!!!!!!!!!!!!!!

    І тепер цей стимул перетворюється у фікцію. Ви б з таким змирилися?
     
а де твій аватар? :)