Міліція, чи поліція?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 18 тра 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сьогодні дідько мене поніс до Львова з ранку, 4 години пиляв, замість звичних півтори, просто жахлива ожеледиця...В Грибочичах під гору фури буксують, коротше срака...
    І ні одного навіть п'яного дорожника, 6 аварій по дорозі, а піску всипати нема кому, зато 5 машин поліції на Грибочичі пекли...
    ЦІкаво, вони мають шуфлі в машині щоб піску підсипати на дорогу?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Слідчі прокуратури Одещини затримали на хабарі у 3500 доларів США поліцейського та активістів громадської організації з протидії злочинності та корупції
    Поліцаї вже взагалі припухли - не дають суддям і адвокатам заробити, за мзду самі звільняють від кримінальної відповідальності :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    І прокурВорам....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. iso

    iso Well-Known Member

     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Прокуратура викрила майора - хабарницю, яка вимагала гроші у автомобіліста
    За 300 доларів США дають до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
    Цікаво, скільки тепер майорші тре дати судді, щоб справу розвалили і закрили? :scratch_one-s_head:
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Якийсь смішний хабар за закриття криміналу. Така сума може фігурувати у випадку, коли простий патрульний чи участковий чи ще хтось такий виявив факт "використання підроблених документів на машину." І тут же готовий зробити вигляд, що цього не бачив)))

    Але, коли ВЖЕ є провадження? Ну, може, в якомусь бідному сільському районі Кіровоградської області така й сума була б адекватною. Але, в місті Харкові?

    Карочє, хрень якась. Підставили, скоріш за все.....
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вважаєте, що прокуратура Харківської області спільно з УВБ нацполіції може займатися таким підлим ділом?
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А вони що - виключно білі і пухнасті? )))
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не думаю, що прокуратура підставляла би якусь майоршу. Що з ней візьмеш?
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    КЕРІВНИКОМ ПОЛІЦІЇ ЛЬВІВЩИНИ ПРИЗНАЧЕНО ВАЛЕРІЯ СЕРЕДУ
    Він брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» в 2014 році. У складі цього батальйону він воював в АТО, брав участь у визволенні Лисичанська, Кримського, Золотого, Станиці Луганської.
    З 2012 року Валерій В'ячеславович Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, з 2014 року був ректором Університету.
    Генерал поліції третього рангу. Доктор юридичних наук, доцент.
    Загальний стаж служби в органах правопорядку України 25 років.

    [​IMG][​IMG]

    За словами головного поліцейського області, за 2015 рік він подав паперову декларацію, оскільки його тодішня посада не вимагала е-декларації. Додамо, що В. Середа був ректором Львівського університету внутрішніх справ.
    «У зв’язку з тим, що я вступив на посаду керівника поліції, я зараз зобов’язаний заповнити електронну декларацію», – зазначив він.
    На питання журналістів, чому у своїй паперовій декларації він написав, що йому невідомий дохід власної дружини, В. Середа відповів:
    «Там вказана моя дружина і неповнолітня дитина. По дружині, здається, я вказав, а більше там нікого не вказується…Дохід сім’ї там сумарний пишеться…».
    Після того, як йому продемонстрували декларацію, він таки погодився, що не вказав дохід дружини.
    Хочу одразу сказати, я не бідна людина. Я проживаю у власному особняку, маю власний автомобіль. Все життя я не бив байдики, не спав, не гуляв. Тому перед службою, враховуючи проживання неподалік кордону, бував у Польщі, Югославії…десь стартовий капітал набув…»,

    «Перша розмова зі мною була ще була в жовтні 2015 року, після повернення зі сходу. Хатія Деканоідзе зі мною спілкувалася . Я категорично відмовився і після того було ще 6 розмов. Однією з умов була подальша кар’єра Дмитра Дмитровича, поки це питання не було вирішене я не давав свою згоду принципово», – заявив очільник поліції Львівщини.
    Додамо, Дмитро Дмитрович Загарія, який очолював Нацполіцію області близько 2,5 років, подав у відставку. Наразі він очолить новостворене Управління з питань кадрового контролю, протидії корупції та проведення люстрації у Києві.
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    А нічо з неї й брати не треба. А показник роботи давати треба.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Ну.... бути ректором і не стати доктором наук - дивно б було по іншому)))))

    Досить грамотний чоловік, але...

    До речі, афганець.

    Оце не збрехав.
     
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  14. tea man

    tea man 茶人

    І як розуміти це але?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Знаєте, в офіційних атестаціях чи поданнях є така стандартна фраза : "згідно своїх ділових і моральних якостей ...." ну, там далі варіанти : "заслуговує посади з більшим обсягом роботи" або "може бути призначений на посаду" і т.д. і т.п.

    Так от, якщо з діловими якостями в даному випадку ще якось тойвово, то з моральними......

    але, то в принципі можна сказати в адресу 99,9% всіх наших керівників - і тих, що в погонах і всіх решта.
     
  16. tea man

    tea man 茶人

    Нічого, у випадку проблем колтшній шеф прикриє.
    Адже пан генерал так старався
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Якраз в Загарії моральних якостей таки більше, ніж в багатьох подібних.

    З тих начальників, яких трохи знаю (начальників міліції Львівської області) ще Максимова можу включити до списку осіб, які таки мають моральні якості.

    Не претендую на 100% об"єктивність, бо особисто близько ні з ким з них знайомий не був.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Патрульных-то заменили...А вот райотделы. Как они сцуко зарабатывали, так и зарабатывают. Все-то они знают: и где наркоту варят, и в какой аптеке можно достать в любом количестве вещества, и кто дачи обносит, и где паленкой торгуют, и кто ее делает.
    Главное, чтоб это всё не кончалось, как и их гешефты. Я в одной такой истории поучаствовала...хорошо, что был один знакомый мент в чине, и взяли не 2 тыс долл, а всего 200. Ни за что. Подставили ребенка, причем несовершеннолетнего.
    Конченые мрази, - нет морали, совести, жалости, ничего не стыдно.
    Стыдно только тачку более дешевую, чем у коллеги, иметь.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    І що - навіть думки не було в СБУ звернутися?

    А як інакше з цим всім боротися?
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Напевно синочок неповнолітній все таки замазаний
     
а де твій аватар? :)