Ми можемо спасти дитинку!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем tanchyk, 16 сер 2011.

  1. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Справи у Артемка не дуже хороші! Атрофувалися м"язи ніг, дитинка не ходить, зараз приймає медикаменти для відновлення, так як масаж при онкохворобах категорично заборонений.
    У Львові з"явились білборди з проханням про допомогу! Грошей катастрофічно не хватає! зараз створюється сайт підтрики для Артемка! Як тільки буде готовий зразу дам посилання!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Yukola

    Yukola Well-Known Member

    З ДП форумлянка передала 100грн для Артемка - віддам татові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    А шо, были иные мысли куда применить?
     
  4. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Артемко починає помаленьку ходити знову, вчора зробив декілька кроків сам, дуже тішився! нервова система в дитини трохи порушилась, часто плаче, лікарі кажуть що це так хіміотерапія діє.
    На сьогоднішній день на картці є 35 тис. грн. батько наступного тижня знову їде до своїх. лікарі сказали що мінімум 8 місяців Артем пролежить у них, має пройти 6 блоків хімії, після усіх хімій один тиждень буде в лікарні, другий вдома на протязі 2 років, поки організм повністю не звільниться від ракових клітин.
    на наступний тиждень міська рада повинна переглянути лист батька про допомогу від міста. дуже вірю, що гроші на дитинку наші депутати знайдуть!
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Нове фото з лікарні! Ось який Артемко зараз!
    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

    Сьогодні один з наших депутатів дав татові Артемка 200$

    ---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    +1000грн. поступило на картку сьогодні

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    5000грн назбирали по скриньках в магазинах! Хресна Артемка поставила по магазинах "Рукавичка" по всій Львівській області!
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Ще одна не дуже радісна новина, в клініці підняли майже вдвічі ціни за проживання та лікування Артемка. Пояснили, що це через кризу в Білорусі! І оплата тепер лише в доларах!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Нові надходження:
    4000 зібрали однокласники батьків
    2000 передав бабусі незнайомий мужчина
    280грн передала дівчина , також незнайома

    А ось нові фото Артемчика, приходили волентери-клоуни!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Novikova

    Novikova New Member

    У меня на этот счет другая информация. БФ "Крылья надежды" не отказал в помощи, а попросили отца прийти и написать заявление и предоставить все документы. Отец так и не пришел... Я, как волонтер данного фонда, дважды звонила отцу, первый раз пообщалась с крестным Артема, он сказал, что отец сейчас Белоруссии и как только вернется, то придет. Через две недели я опять перезвонила и разговаривала уже с бабушкой, если честно, то разговор оставил горький осадок в душе. Люди которым нужна помощь так себя не ведут... Сказала что в помощи фонда не нуждаются так как сами все делают.
    Так что винить фонды не нужно, сами отказались от помощи.
    И совет, если открываете тему, то пишите в ней новости, а то в нете несколько тем открыто и не обновляются, а такое вызывает недоверие, обычно такие клоны делают аферисты.
    Также при переводе денег на счет обязательно указывать благотворительное пожертвование, в ином случае придется платить 20%.
    Обратитесь в немецкий фонд Херц, здесь подробно написано что нужно http://forum.dearheart.ru/33/1797/ и электронный адрес. Перевод должен быть обязательно заверен. Также нужно письмо от родителей с просьбой о помощи и рассказе данной ситуации, на английском или немецком. Они не дают деньги на руки, а перечисляют на счет клиники, родителям дают только гарантийное письмо, в котором указана какую сумму они выделят в помощь.
    Также рекомендую обратится в фонды Беларусии:
    "Прикосновение к жизни" http://www.otzyvy.by/novosti_kompanij/372.html
    Благотворительный фонд «Шанс» http://www.chanceby.vh36.hoster.by/home/
    Думаю что есть еще, но я больше не нашла.
     
  9. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Шановна пані, я відповідаю за свої слова. Я особисто розмовляла з директором фонду Крила Надії, Наталею Ліпською на рахунок лікування Артемка, я висилала татову заяву і документи Артемчика на пошту фонду. Після того розмовляла по телефону з директором і мені сказали, що фонд допомагає діткам, які лікуються в Україні, а дітки які попали в лікарню за кордоном, а не по направленні з українських лікарень. Як писалося зверху Артемкові діагноз поставили в Білорусіїї, бо саме там йому стало погано. Див. допис №1.
    Тоді ми просто самі почали давати оголошення, ставити скриньки по знайомих магазинах, базарах та супермаркетах і допомагати батьками Артема.

    Загальна сума збору грошей на сьогоднішній день складає біля 15.000$, витрачено
    6 000$.
    Артемко підхопив якусь вірусяку і вже 2 тижні лікується антибіотиками, хіміотерапію відкладено.

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    Ще раз пояснюю, ми зверталися до Фонду, я розмовляла з Маринкою і Наталею.
    Батьки зневірились в українських лікарнях і не бажають лікуватися в Україні. Див. ще раз допис №1. Діагноз тут поставити не змогли, а лікували все крім раку.
    Проти фонду не маю зовсім нічого поганого, вони дуже багатьом діткам допомогли, з них був мій брат. Наталя була перша людина, яка заставила нас повірити і не опускатируки родину мого брата.

    В даному випадку проблема в тому, що Артем в Білорусії, а іонд допомагає лише діткам які в Україні, або яких напрвилиз України закордон.
    Батьки категорично проти, забирати дитину в Україну(їхнє право) і будуть там, поки Артем повністю не видужає і збирають гроші своїми силами.
    Минулого тижня домовились з Київським радіо, повісили білборди по Львові іт.д. Батько використовує усі можливості, бо життя його дитини від цього залежить.
    Міські депутати назбирали 5000 грн, батько має з понеділка забрати.
    Дякуємо усім небайдужим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Novikova

    Novikova New Member

    Я не кажу вам забирати дитину. А на рахунок того що батьки себе так не ведуть, то я мала на увазi бубусю. Добре, давайте не будем вдаватись в подробицi. Основне щоб з дитиною все було добре :)
    Спробуйте звернутись в фонди, лiнки я дала в попередньому постi.
    Нехай виздоровлює пошвидше. Вибачте якщо вас чимось образила.
     
  11. AlenkaS

    AlenkaS New Member

    Может это уже не актуально, но хотелось бы уточнить... Бабуся сказала лишь, то, что предлагает фонд, на тот момент уже сделали своими силами. Просто часто, люди слышат то, что хотят, а потом ищут крайних, к сожалению..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NaGgano

    NaGgano Active Member

    Чи можна викласти інформацію про Артемка у нашій группі вКонтакті?? http://vkontakte.ru/id151008400
     
  13. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Звичайно можна, написала в ПП.
    Артемко далі проходить хіміотерапію, кошти по трошки поступають, але наразі батькам вистарчає зібраних грошей! Лікарі кажуть, що все йде по плану, організм бореться і не погано переносить лікування. Зараз батьки обоє в Білорусії, тому інформації толком немаю.

    Дзвонила минулого тижня жіночка з Києва, якій я ще в листопаді давала усі документи та інформацію про Артемка, і сказала що вона зібрала в Києві 80 тис. грн. Отже наразі великих проблем з грошима нема, основне, щоб дитина добре переносила лікування!
    Велике спасибі усім людям хто допомагає і допоміг Ареткові та його батькам!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    Да.
    Это основное.
    Артёмка, держись и выздоравливай!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. AlenkaS

    AlenkaS New Member

    К сожалению, организм человека непредсказуем, поэтому врачи не могут точно определить срок выздоровления и соответственно необходимую сумму. Сегодня почти хватает денег, а завтра неизвестность, уж лучше перестраховаться, тем более еще большой срок реабилитации малыша. А вслучае остатка денег, можно перевести другому ребенку, а таких, к сожалению, очень много

    ---------- Додано в 12:11 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    Как пример, три недели назад, ничего не предвещало, Артемка чувствовал себя хорошо, но вот закралась какая то бацилка и все, ребенок квелый, настроение резко переменчивое и т.п., соответственно основное лечение сдвигается, пока не прогонят вирус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Какие вести о здоровье Артёмки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Нарешті отримала новини з Білорусії. Кидаю лист повністю:

    Пізніше скину фото. Щось радикал не працює...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)