метро... чому у львові немає?..

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем duncan, 20 вер 2007.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    гарно!.....
    робимо метро, лишаємо трамваї та велосипеди.... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Ех ... і перенести Оперний і знову зробити річку від п.Міцкевича і до Київської траси ...
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    біля пам"ятника міцкевичу з-під землі виринатиме водопрвідна труба труба, а біля оперного -- вода "тікатиме" під театр?... [​IMG]
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Театр перенести на місце добробуту ..... і суцільне русло від Міцкевича - Чорновола - Галицьке перехрестя.
    Міні венецію замутити.... =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    В будь-якому випадку в самому центрі станцію метро не збудуєш через брак місця. На запропонованій мною схемі гілки пущені в обхід центру, але передбачено станції по уявному периметру центра.


    Додано через 2 хвилини
    В Києві та інших містах здається так само є станції, між якими можна дійти пішки за 15 хв. Сихів це спальний район, тому там зробити кілька станцій було б доцільно

    Додано через 5 хвилин
    Товстіші лінії - не проблема. Може з часом вдосконалю схему і викладу.

    Мені цікаво почути думку чи потрібно метро на околицях міста, наприклад Брюховичах, Кривчицях, Рудно, Зимній воді, Винниках, ...
    З власного досвіду можу сказати що транспорт від Мотозаводу до Рясне/Броховичів ходить просто жахливо тому вирішив на схему нанести відповідні станції.

     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    в центрі зробити станцію легко: парк івана франка, знищений галицький ринок, стара площа ринок....
    на околицях -- потрібно....
     
  7. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Станції метро закладаються в містобудівному плані ще 50 років наперед і вони давно є у Львові. Це може бути і парк і тротуар і двір будинку і навіть перший поверх будь-якої споруди (пригадайте "Золоті ворота"). Одним словом-то не проблема.

    Технологія прокопування тунелей для станцій фактично така ж як і тунелей метро. Наявність тріщин ніхто не заперечує, я говорив про сумнівність причини їх виникнення.

    Прошу пана, в мене складається враження, що Ви надто багато дивилися серіал "Ніндзі-Черепашки".
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Можливо то було пов'язано з порушенням технологій? Бо у працівників ПП причинно-наслідковий зв'язок сумніву не викликає, тріщини пішли якраз тоді...
     
  9. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Схема метро з 3-ма лініями, опублікована на форумі, то і є те що закладено по 50 років потому?

     
  10. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Та ні, прстр занадто багатоспілкувався з харківсьеими , полтавськими та київськими діггерами.:)
    http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewforum.php?f=22
    [/url]http://acis.org.ua/forum/viewtopic.php?id=70966[/url]
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    пане, прошу пояснити: а що спільного з темою гілки і посиланнями, які ви дали?....
    між іншим, це посилання на інші два форуми...
     
  12. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    В теорії проблем немає. Проблеми в практиці. Немає людей, які то здатні зробити, або якщо вони і є, то їх не допустятть до виконання таких робіт - не виграють вони тендеру, наприклад. В результаті будувати метро будуть халявщики. Які сумні наслідки це може мати я навіть думати не хочу:eek:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Шановний Forest піддав іронії мою інформацію що до підземних споруд, я дав посилання за якими можна знайти багато подібної інформації, і розвіяти їого іронію.
    А що до того що це посилання на форуми- так, але на СПЕЦІАЛІЗОВАНІ форуми, до того ж без всякої реклами і закликів до переходу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    цілком можливо - урізання бюджетів прямопропорційне до порушення технологій, - не виключено, що для економії копали зовсім не так як треба, особливо якщо знали, що скоро будуть закопувати...

    перепрошую, не зовсім зрозумів


    для мене часто діггерські форуми є синонімом мультіків про черепашок, щоправда на перших інколи люди фантазують більше. Ну тільки на секунду подумайте про суть своєї фрази - ви стверджуєте, що для каналізацій будували гігантські тунелі вартістю мільярди доларів (якщо метро поруч із ними - "мишача нірка"). Розуміючи Ваше прагнення до романтизму, все-таки розчарую, що діаметр найширшої каналізаційної труби, яка існує на українському ринку не перевищує метра. Це спеціально для густонаселених міст типу Києва. Гуляти по цій трубі можуть хіба сни юних героїв. Тонелі для кабелів в більшості це труби діаметром до 40 см. Жодних гігантських лабіринтів для дротів будувати просто не було потреби.
    погоджуюся. Тріщин не повинно було виникнути, якщо би всі дотримувалися правил або бюджетів
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Можливо дуже Вас здивую, але після Диканівської аварії ( нагадаю в 1996 році після зливи прорвало очистні споруди і Харків лишився без каналізації) про будову цієї системи оповідалось в ЗМІ дуже багато, діггерських форумів тоді ще не було. Крім того в Харкові є так званий "лісопарковій колектор", який недобудували і так неввели в дію, там лазять наші діггери, хоча частина тонель там вже затоплена.
    А в колекторі загального призначення під гроспектом Гагаріна в Харкові був особисто. Його діаметр близько 5 метрів. Якщо цікаво можна викласти посилання на фото. Але знову будуть говорити що це оффтоп.
     
  16. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Подходт Вовочка с ашенкой к бабушке...:
    Бабушка, а ты детей рожать можеш..???
    - нет внучек..
    Вова Маше:
    Я же говорил что она самец, а ты самка. самка...

    Повірте, видовище не з найкращих...
     
  17. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Хтось написав що плани містобудування (зокрема метро) закладаються на 50 років вперед. Я спитав чи представлена схема з трьома лініями є тим самим планом.

     
  18. solo

    solo Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Метро у Львові дуже треба ,але швидко не буде(десь в 2032р;) ) ,бо треба кошти :no: дуууже багато грошей.Згадайте звичайне водопостачання не можуть налагодити ,а там в десятки тисяч треба менше.
    p.s наступа виборча програма Мера має базуватись з обіцянок побудувати метро :dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    правильно...
    1, бо де гроші поділися?...
    2, державна структура і є державна структура...
     
  20. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: метро... чому у львові немає?..

    Зробив
    [​IMG]

    Думаю комусь з державних умів в недалекому майбутньому ця схемка знадобиться і її потрохи почнуть втілювати в життя


     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)