Металошукач

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 21 кві 2008.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Якщо чесно, сам не знаю.:) Напевно шукатиму все, що можна знайти, тупо ходячи по полях, дорогах та лісах.:) Мене поки що просто цікавить робота самого приладу і важливі нюанси, які можуть виникати при роботі з ним.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Його заводські настройки, точніше режим стандартний режим пошуку, достатній для того, щоби "просто тупо шукати". Якщо Ви збираєтесь шукати голдові предмети, працюйте катушками. Дискримінацію лишайте стандартну, або "зеро". Якщо військові трофеї і історичні артефакти - глибинною насадкою. При цьому чутливість робіть трохи більше половини шкали. В такому режимі Гарік :) бачить і великі предмети (авіабомби, снаряди) і дрібні предмети (металеву ложку, солдатську кружку на глибині 1,5м). Нагадаю, що при роботі з ГН Гарік всі метали бачить як чорні.
    Взагалі-то машинка чудова. І проста в використанні.
    Порада: якщо шкала заряду батарейок половина і менше - не ВІРТЕ Гаріку. Бреше. Тому два комплекти акумуляторів не менше 2500 в кішені мусіт бути.
    ЗІ. Порог робіть таким, щоби металевий предмет починав пищати здалеку. Тобто не крапковий сигнал при проведені над предметом, а щоби окреслював трохи більшу зону. Це не дасть шансів пропустити предмет.
    Будьте обережні. Ви звернули увагу на благенькість всіх деталей? Отож. Мої балбєси одну катушку так угробили. Стали ногою, а вона візьми і трісни :)))
    Якщо не секрет, скільки заплатили і де брали?
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    О, коротко і досить цікаво! Так і робитиму поки що. На рахунок акумуляторів. Я вже придбав 8 штук /стільки йде на одну зарядку. але послухаю Вас і придбаю ще один комплект, бо ті батарейки, що в ньому є річ ненадійна. На разі дякую за важливу для мене інформацію. Читаю і думаю... А як копати, щоб не нарватись на якусь фігню типу авіабомби, снаряда, чи міни? В мене, в принципі, робота з металошукачем майже те саме, що рибалка - хоббі: йдеш і чекаєш поки клюне, а тут напевно можна і самому клюнути...:)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гарік дає приблизнї розміри і глибину залягання. При копанні знімаєте шар землі, і знову Гарік, шар землі - Гарік, і так до безпосереднього контакту. А там обережність. Пораду на всі випадки життя дати не можу, але золоте правило сапера дам: - "Не знаєш засіб - не чіпай руками!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не секрет. Львів, вул. Театральна, 7, магазин "Колекціонер". Прилад з навушниками, дві котушки, глибинна насадка, чохол для екрану, захистний чохол для котушки, рюкзак та 8 акумуляторів обійшлися в 1850 у.о..
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гм... За задоволення треба платити :).
    Навушниками користуватись не раджу.
    І той жіночий голос мене почав дратувати на третій день роботи :)))
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Згоден, але коли ми купуємо снасті на рибалку, в основному не задумуємось за ціну. якщо є гроші. Купувати дешеве незавжди оправдовує себе. Правильно, можна було купити б/у жигуля, але не той ефект. Тут сам процес перевершує все інше, незалежно від того знайшов щось, чи ні.:)
    Напевно так і буде, бо сам відчуваю, що втрачатиму контроль над територією.
    Добре, що в мене тої опції немає. Переглядаючи відео, я теж зрозумів, що він зайвий. лише акумулятори садить.:)
    Між іншим, в інтернеті знайшов непогану консультацію від продавця магазину. Хто такий самий початківець, як я, раджу переглянути. Інструкція до панелі керування Garret 2500 та тестування котушок на російській мовіhttp://poisk-kladov.ru/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=44&Itemid=58
     
    Останнє редагування: 27 чер 2010
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    На днях знайшов монету 1664 року. Судячи по вигляду відноситься до боратинків.
    Боратинки чеканились з 1660 по 1668 рік (були і недатовані). На аверсі - портрет короля, на реверсі - "Погоня". Вага - 1,35 грам, діаметр 15 мм.
    Правда ця монета внаслідок окислення розділилась на дві половини по всій площині, вийшло ніби дві. Вартість її напевно вже ніяка, але моральне задоволення велике. Друга знахідка - значок "Всесоюзная перепись населения". Якщо з першою знахідкою знаю, що робити, то стосовно другої навіть не уявляю.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як казали мені нумізмати: - Якщо монета зеленого або бурого кольорів, самостійно, не знаючи технологій, очищувати їх не рекомендується.
    Знайшов Гаріком 15 крейцарів ХVІІІ-го сторічча. Все читається і бачится, але колір сірозелений. Проконсультувався у знавців. Сказали, що від самої монети не лишилось нічого. Метал окислився і утворив якусь сполуку, яка і тримає первинну форму і зображення. Якщо застосувати ортофосфорну кислоту (вона в нас йшла для виявлення маркувань ВНП), то монета, точніше те, що вона зараз являє, просто зруйнується.
    Я не фахівець. Передаю пораду мойого знайомого колекціонера.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Купив перетворювач іржі "Експрес" /на банці зебра намальована/. Згідно інструкції заржавілі предмети потрібно помастити цією рідиною на 1,5 - 2 год., а потім витерти. Вроді нічого. Очистило все досить добре. Можливо ортофосфорна кислота сильніше роз"їдає. Якщо знайду щось серйозніше не буду спішити очищати. Мені сказали, що навіть зайва царапина впливає на вартість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. sv-ukraine

    sv-ukraine Active Member

    На GARRETT 2500 можна ТУТ подивитись
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Адреса вверху не дійсна. Пропоную другу:
    http://www.reviewdetector.ru/video/video2500.htm
     
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вирішив написати допис для тих, хто хоче придбати металошукач, щоб знайти купу золота, кілька танків і все інше, що може озолотити людину.:)
    Заспокойтесь і розслабтесь. Такого не буде. Якщо Вам просто цікаво шукати будь-що, не думаючи про прибутки і маєте кошти на придбання металошукача, то можете купляти. Особисто для мене зараз немає кращого заняття у вільний час, ніж робота з металошукачем. Колись я дуже любив рибалку, але тепер жалію, що не вчився на археолога. Тут не початий край роботи.:) Мене не цікавлять зброя, танки, золото. Я просто тупо ходжу по лісах, полях, дорогах, стежках і шукаю сам не знаю що. Враження від самого процесу безподобне. Одна проблема: виходить, що всіх таких, як я відносять до чорних археологів. Чомусь за кордоном люди реагують на це досить спокійно, а тут дивляться, як на інопланетянина, який ходить по полю і збирає золото. Всі наші біди напевно від бідності, як фінансової, так і розумової.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ludapol

    ludapol New Member

    Про гільзи sselev

    Про гільзи, які знайшов sselev.
    Дві перших однозначно маузер 7,92х57 скоріш за все польський, але можливо і германський, коли побачу фотки донця скажу більш докладніше. Третя то австрійський манліхер 8х50R. Кулі теж скоріше за все від манліхера.
     
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Блін!!!а я прочитала: .......але тепер жінку.....:)
    Шкода...що таки не жінку...краще б жінку, а не металошукач...толку більше....а там і дітки-квітки і попри них різні забавки,точніше з ними і до лісу і по степах...а так,чого час на марно витрачаєте?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    http://eko-czao.narod.ru/ball/patron/8mmmauser/8mmmauser.htm

    ---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний в 00:15 ----------

    Люба Поетко...
    Невже "зняті" мною більше тисячі "желєзяк" - марна трата часу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ludapol

    ludapol New Member

    Це питання спірне, зрозу видно, що ви ніколи не копали...

    ---------- Додано в 00:25 ---------- Попередній допис був написаний в 00:19 ----------

    VasMT, Я в курсі, що таке набої маузера :) Це sselev іх чомусь радянськими назвав, от я йому і відписав.
     
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Чисто випадково знайшов в лісі 5-7 см. від поверхні, в основному під перегнилим листям. Дивно. як він так лежав стільки років і ніхто не знайшов. Сильно зіржавів і реставрації не підлягає. Думаю, що це Маузер.
    [​IMG]
    Патрони були в ньому. Шуруповертом я просверлів збоку гільзи і висипав порох, щоб не мати проблем із законом.
    [​IMG]
    Це невідомі гільзи і одна із різновидів куль до Маузера.
    [​IMG]
    Натільний хрестик з перехресними насічками по краях, кажуть, що козацький та більше 10 гривень нашими копійками та інші копійки різної давності, в тому числі 1664 рік /боратинки/.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 лис 2010
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще цвяхом пробийте капсюлі. Щоби вже на всі сто.

    Дуже вражаючі результати :good:
    Ну як, з Гарріком вже подружились? :)
    Дуже схожа на Винтовка Маузер обр.1898г(G-98)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)