Металошукач

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 21 кві 2008.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Та не буду я займатись кримінальними справами.:) Колись багато чого загубив і хочу переконатись, чи воно приблизно там, де я пам"ятаю і відчуваю, чи ні? Я ж не збираюсь шукати поклади золота та кольорових металів на території країни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    автомат, кулемет.....обріз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А яких наприклад справ із застосуванням металошукача? Розробка континентального шельфу? :mocking:
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Миху, може Ви таке оголошення ще в газету напишете?:) Те, пошук того, шо Ви написали, втратив сенс. По-перше, нашо воно мені, якщо я можу купити офіційно,
    а по-друге з нього вже нічого не лишилось, один порох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ох, ви іронізуєте і навіть не уявляєте, яку статтю можуть приписати до ваших безневинних кожноденних справ :)

    щодо скарбів - нічо вам не скажуть, але як знайшли на чужій території(приватній чи державній), то доведеться поділитися у відповідних передбачених законом пропорціях, а як не схочете, то поговоримо про КК:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Все вірно сказано і що найголовніше, коли Ви щось знайшли, то мусите здати на державу. а держава в свою чергу може виплатити Вам 25 відсотків вартості знахідки. а може не виплатити. Згідно закону, суд не може когось зобов"язати виплатити за це 25 відсотків, справа добровільна. Інша справа, коли приховав, тоді може бути кримінал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ось що пише цивільний кодекс...
    Стаття 343. Набуття права власності на скарб

    1. Скарбом є закопані у землі чи приховані іншим способом
    гроші, валютні цінності, інші цінні речі, власник яких невідомий
    або за законом втратив на них право власності.

    2. Особа, яка виявила скарб, набуває право власності на
    нього.

    Якщо скарб був прихований у майні, що належить на праві
    власності іншій особі, особа, яка виявила його, та власник майна,
    у якому скарб був прихований, набувають у рівних частках право
    спільної часткової власності на нього.

    3. У разі виявлення скарбу особою, яка здійснювала розкопки
    чи пошук цінностей без згоди на це власника майна, в якому він був
    прихований, право власності на скарб набуває власник цього майна.

    4. У разі виявлення скарбу, що є пам'яткою історії та
    культури, право власності на нього набуває держава.

    Особа, яка виявила такий скарб, має право на одержання від
    держави винагороди у розмірі до двадцяти відсотків від його
    вартості на момент виявлення, якщо вона негайно повідомила міліції
    або органові місцевого самоврядування про скарб і передала його
    відповідному державному органові або органові місцевого
    самоврядування.

    Якщо пам'ятка історії та культури була виявлена у майні, що
    належить іншій особі, ця особа, а також особа, яка виявила скарб,
    мають право на винагороду у розмірі до десяти відсотків від
    вартості скарбу кожна.

    5. Положення цієї статті не поширюються на осіб, які виявили
    скарб під час розкопок, пошуків, що проводилися відповідно до
    їхніх трудових або договірних обов'язків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Лицу, обнаружившему и сдавшему клад финансовому органу, выдается вознаграждение в размере 25% стоимости сданных ценностей, кроме случаев, когда раскопки или поиски соответствующих ценностей входят в круг служебных обязанностей лица, сдавшего обнаруженные ценности.
    Что интересно: споры между лицами, обнаружившими клад, и финансовыми органами о размере вознаграждения судам неподведомственны, поскольку они разрешаются в административном порядке. Судам подведомственны лишь споры, возникающие по поводу того, кто именно обнаружил клад и как следует разделить между несколькими лицами надлежащее вознаграждение за клад.

    http://www.dengi-info.com/archive/article.php?aid=570
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    почитав закон набуття права власності на скарб і зробив висновок: та ну їх.... ділитися. Скарб добре ділиться на 1 і без всяких заморочок.... а то якщо історична цінність, якщо не появиться власник, який помер 100 років назад, але має родину.....якщо ше там шо.... а тут ше можуть появитися зацікавлені особи і суд затягнеться на довгі роки. Ну а як вам вже дуже хочеться надати державі по закону, то ту долю самі відділіть і віддайте державі, ніби як все на користь держави.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    А оце ви даремно. Тому раджу обережно тою лопатою штрикати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А Порядок видачі дозволів на пошукові роботи прочитали? :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ми вночі.... нашо нам той дозвіл вночі?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. terrible

    terrible Well-Known Member

    вставлю свої 5 пфеннігів :) в мене з півроку був ось цей прибор - Terra-54. доволі нормальна машинка...там можна налаштувати на відповідний метал і шукати, але... після однієї пригоди як перевів на "всі метали" так і ходив ото...після того як на глибині приблизно 40 см. - попискує як цветмет...копнув-викопав гансівський багнет-ерзац...аж ніяк не кольоровий метал:)))
    так що... щоб Ви не обрали, порада-ставте прибор на максимальну чуттевість. з прибора треба вичавлювати все, що можна:good:;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ніколи не посилайтесь на інтернет статті - тільки на конкретну норму, або на її надійне тлумачення, по таких-от статтях можна такої туфти назбирати...стаття, наведена вами 2004 року, а з того часу були зміни в законодавстві...:)
    оті 25 % непонятно звідки взяті...

    і ст.193 Кримінального Кодексу від 15.04.2008 року - в новій редакції, змінена... карається присвоєння не будь-якого скарбу, а тільки того, що має особливу історичну, наукову, художню чи культурну цінність..

    ха, смішний жарт...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Про скарб зрозуміло. Я питаю, що протизаконного буде, якщо я з гаріком буду ходити по вулиці міста або пляжу Євпаторії? Крім статті привласнення скарбу є ЩОСЬ, розумники?

    Тerrible, пошук завжди ведеться на "Oll metal". В крайньому випадку ще відсікається верхній шар грунту. Чутливість 50-75%. Мождиво і максимум, але це в залежності від умов. Вже після виявлення робиться перевірка на голд, сільвер абощо; на розмір і глибину залягання. Гарік 2500 стандарної комплектації тягне на 120 см, з глибинною насадкою (ГН) до 3м, але з ГН тільки на олметал і великі маси металу. Vallon бундесовський до 6м бачить, але і називається він бомбошукач. Прототипом його були ГДРовські OGFи.
    Пробачте за повчання!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Якщо в касці/броніку і з дуже тупим виразом в обличчі - ніц.
    А якщо дільничний чорного археолога зачепить - всяке може трапитися: тортури у нас трапляються, самогубства...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :haha: Яздох! :haha:

    А ви хоч знаєте як він виглядає, ота міфічна фігура - дільничий?
    Я за 15 років його ні разу не бачив! :crazy:


    Якщо з таким, то точно НІЦ, хіба на Кульпарківську...

    [​IMG]
     
  18. terrible

    terrible Well-Known Member

    це Ви (!) мене будете вчити? нее...шановний... тут я кого хоч повчу:tongue:Ви шукаете свої бомби-шукайте... я їх не шукав і не збираюсь.
    я повністю відповім за свою колишню терру-дискріминіція в ній-практично 100% втрата мілких кольорових цілей на глибині. тільки всі метали і копати і ще раз копати:))) в піску латунь може зіграти як залізо-бувало... а велика залізяка - як цветмет.
    взагалі то, вчить своїх стажерів... ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не вчу, а ділюся досвідом. Ваша терра прибамбасик для початківців, а GARRETT 2500 PRO професійний висококласний прилад. І не тільки бомби ми шукаєм. :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. terrible

    terrible Well-Known Member

    а взагалі-GARRETT Ace 250-:good:отака річ для початківців. бюджетна штука, простота налаштувань...:good: гарна річ:)
    багато хлопців знайомих з неї починали і по сей день викроистовують.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)