Металошукач

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 21 кві 2008.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Хочу придбати металошукач. Читав, що є різні варіанти: для пошуку золота, срібла, та інших кольорових металів. Ціна на жаль велика але роботи знаю, що буде багато. Хто може підказати найдешевшу модель металошукача для золота і де її можна придбати ?
     
  2. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Металошукач

    металошукач не буде показувати конкретний метал а просто магнітний метал немагнітний метал кераміка.реально на невеликі предмети глибина буде 30-40 см максимум.щось більше може до метра.в місцях де була людська діяльність викопаєш всі корки від пива і горілки
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    http://garrett-shop.ru/

    Предназначение грунтовых металлоискателей состоит в том, чтобы отыскивать различные металлические изделия в грунте (отсюда и название), а также в стенах зданий, помещений и др. объектов. В зависимости от качества электроники и возможностей микропроцессора, различают металоискатели для любителей, для продвинутых пользователей и для профессионалов. Отсюда и широкий диапазон цен на них. Чтобы разобраться в том, какой купить металлоискатель, необходимо определиться, для чего и как он будет использоваться.

    Возможности дорогих селективных металлоискателей поистине сказочные. Они позволяют не просто определять металлические изделия на большой глубине, но и показывают тип металла, из которого изготовлен предмет, его размеры и другую информацию. У таких детекторов масса возможностей для поиска кладов, проведения раскопок, геологических изысканий и т. д.

    http://klad.com.ua/

    Металлоискатель для поиска золота
    Металлоискатель GPX-4000 является одной из последних разработок фирмы MINELAB в области золотоищущих металлоискателей. Металлоискатель GPX-4000 - это новое поколение MPS/DVT металлоискателей. Для эффективной работы на глубине, золотоищущие металлоискатели должны отсекать сигналы от минерализированного грунта, которые обычно сильно превышают слабые сигналы от глубоко лежащих целей. И только запатентированные фирмой MINELAB Multi-Period Sensing (MPS) и Dual Voltage (DVT) технологии специально разработаны для выявления золотых целей глубоко в минерализированном грунте. Эти простые вещи и делают металлоискатель GPX-4000 "лучшим золотоищущим металлоискателем в мире"

    Може хтось знає дешевші варіанти...?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    Нажаль, пане Консультант, я Вам нічого актуального не підкажу.
    Колись давно хотіли з приятелем скопіювати ментівсько - митно - прикордонницький металошукач із дискримінатором "чорні / кольорові метали" - для шмону в конкретному будинку, який ішов під капремонт, а мешканці - під розселення. Але будинок самовільно захопили ... менти, які оселилися там на певний час.
    І ми відмовилися від ідеї пошуків. :)
    Принципів дії сучасних цифрових металошукачів не знаю і не можу впевнено сказати, де в наведених даних правда, а де - реклама.

    Порадив би Вам сконтактувати з "чорними археологами", вони на цьому мусять розумітися.
     
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    Може Ви і праві. Хто на форумі дасть таку інформацію... Дякую за пораду, щось придумаю !:)
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    Трохи почитав в Неті.
    Сучасні металошукачі (безеперервної та імпульсної дії) відрізняються від "старих" (з якими ми бавилися - "на різнісних биттях").

    Безперервний сигнал генератора (6 - 14 кілогерц) породжує "вихреві струми" в усіх металевих предметах, що опиняться в полі котушки.
    Друга (третя, або та ж сама) котушка вловлює вторинне електромагнітне поле, породжене тими вихревими струмами.
    Далі електроніка відсіює мух від котлет і за певними критеріями визначає форму (диск, сфера, кільце) предметів, різновид металу та глибину залягання.
    В залежності від конструкції датчика, може бути «широкий захват» або точне цілевказання.
    Як я зрозумів, «супер-пупер» прилад реагуватиме на будь-яке сміття. Тому бажано мати в комплекті мінімум два різних прилади (тут вже звертайтеся до практиків). Може для Ваших конкретних запитів підійде більш дешева модель.

    Успіхів Вам !
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    Дякую ! і звичайно дякую за слушну пораду !
     
  8. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Металошукач

    Ви будете клади шукати? Не подумайте що я сміюсь, ця справа дуже цікава.
    В мого напарника є Garrett ACE 250, апарат дуже хороший як для початківця. Єдине можу сказати (зі свого досвіду) що прилад не зможе точно визначити чи то золото чи то срібло чи то мідь - є багато нюансів в роботі, все вивчається з досвідом.

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Металошукач

    [​IMG]

    http://img222.imageshack.us/my.php?image=habarqp8.jpg

    Ось що вдалось знайти за кілька днів з металошукачем.
    1) радянські гільзи
    2) німецька гільза
    3) кулі
    4) гудзик німецької уніформи
    5) якась незрозуміла бляшка
    6) свинцева печатка з зображенням корони (кажуть що середньовічна)
    7) монета, повністю витерта
    8) монета, польських 2 грошей, 1937 рік
    9) свинцева пломба, цікаво що означають цифри "34"
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Металошукач

    А Ви у себе на дачі шукаєте, чи...

    Цитувати Бендера про КК? :)
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    Підпільник Кіндрат, підпільник Кіндрат
    В таємному місці сховав автомат ! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Металошукач

    Може діло і не в золоті, мені все одно цікаво. Скільки він хоче за цей металошукач ?

    Додано через 3 хвилини
    Про це я не переживаю. тому що приватний підпреємець. Просто добавлю ще один вид неосновної діяльності. І так плачу максимальну ціну єдиного податку 200 гривень на місяць.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Металошукач

    Знайшли на полі біля Львова.
    А що таке КК?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. akuc

    akuc New Member

    Відповідь: Металошукач

    Я знаю гарних товаришів на вулиці Лесі Українки 11, вони Вам допоможуть з металодетектором та порадами. А взагалі це корисна срава. А можете пошукати в інтернеті :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Відповідь: Металошукач

    В менезнайомий виготовляє металошукачі з досить непоганими характеристиками за невеликі гроші!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cunk

    cunk миється в бані

    Продаж металошукачів з'явився новий проект металошукачів www.metdet.com.ua

    металошукач глубина виявлення металів 3.2 метрів з дискримінацією! *************
     
    Останнє редагування модератором: 22 лют 2009
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Може моя порада вже не актуальна, але...
    Любий металодетектор відчизняного виробництва типу ІМП, РВМ, ПР-507 і їм подібні реагують на золото. Під час роботи носити з собою підстроєчний елемент незручно, користуюсь обручкою. Постійно "під рукою" і еквівалент підходячий.
    Пораджу американський GARRET GTI 2500 (1500 простіша і дешевша модель). Користуюсь давно "по службі".
    Має багато функцій і налаштувань. Дуже чутливий. Із мінусів - дуже "благенький", боїться ударів, деформацій. При розряді ААА батарейок до двух позначок, починає нагло брехати. І голос в неї неприємний )! Вартість 7200 грн на серпень минулого року
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дякую за інформацію. Це питання залишається актуальним. За GARRET GTI 2500 мені вже розповідали, але добре, що Ви підтвердили.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А яка глибина Вас цікавить? І який об"ем металу?
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    :haha: :haha: :haha: то така маленька книжечка, що містить список заборонених справ, за яких можуть в темну закрити і не тільки:)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)